Şimdi Ara

Samsung, Çinli rakipleri karşısında akıllı telefon satışlarında zorlanıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • HUAWEİNİN YÜKSELİŞİ BAŞ DÖNDÜRÜCÜ GERÇEKTEN. YENİ TANITTIKLARI MATE SERİSİ, SEKTÖRE YÖN VERİR NİTELİKTE.

Huawei denemek için p 9 lite 2017 almıştım. Şarj soketi kendi hatam sonucu bozulmuştu. Ankara maltepedeki servise götürdüm ve çıkacak faturayı beklemeye başladım. Sonuç: şarj soketi ücretsiz değiştirildi ve cihazın temizliği ile bakımı yapıldı. TEslim alabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemler cts günü yaklaşık 1 saatte bitti.

Cihaz yakın zamana kadar sürekli güncelleme aldı. 2 tam büyük sürüm aldı, tüm güvenlik güncellemeleri dahil.Arayüz çok hafif. Kasma, donma ve takılma hiç yaşamadım. parmak izi okuyucusu çok çok hızlı çalışıyor.

Spene olan ihtiyacım ve note serisinin gerek özel, gerek iş hayatında sunduğu kolaylık ve konfor olmasa, 1 dk. durmam mate alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chtsydn

Sizin iş neydi hocam

Alıntıları Göster
    İşim Kuyumcu Hocam

Artık kimse evlenmiyor takı satamaz olduk battık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsungun sirf hatalarindan, yada begenilmemesinden kaynakli bir durum degil. Artik rakip sayisi cok daha fazla..

Applein sabit bir kitlesi oldugu etkilenmiyor ama samsung alan adam yarin gidip huawei de alabilir.

• Hocam biz sex robotu mu üretiyorduk 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Snmzalp S kullanıcısına yanıt
    İçi gitmiş hocam, tüketici olarak. Kendisi zorda yani :D
  • Evet hocam onu fark ettim 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Snmzalp S kullanıcısına yanıt
    @ulfast hocam yanıtlamış hocam💕

• htc,sony,lg silinmiş piyasadan.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.