Şimdi Ara

Samsung C750 serisi 3D LCD Tv #offfsuz pufsuz KONU# (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.829
Cevap
13
Favori
95.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: franko

Bu linkteki mouse ve klavye. Android işletim sistemi tv'ye nereden yükleniyor? Biraz açar mısınız?

sayın franko buraya bakıp inceleyiniz https://www.youtube.com/watch?v=pfTDcK9wIKA
    neo x-8 içinde burayıhttps://www.youtube.com/watch?v=DCGjKs6AHf4 inceleyin
    yapılacak işlemler çok kolay
    ben aynısını mause-klavye olanı kullanıyorum bana göre kullanışlı
    tvden gazetelere bakıp forumları takip ediyor vede interneti tv den keyfle çalıştırıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursalı963 -- 16 Şubat 2015; 18:03:40 >

• bursalı963 kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim.

Evet şimdi anlaşıldı. Kumandanın içinden stick çıkıyor...

Yalnız direk tv'ye değil de adaptör gibi bir şeye bağlanıyor. O adaptörün bir ucu sanırım prize gidiyor, diğer ucu tv'ye giriyor. Doğru mudur?

Bu alet benim yapacağım basit işlemler (google, haberler, youtube, e-mail v.s.) için yeterli ve fiyat olarak daha ekonomik.

Yalnız dediğiniz gibi üst versiyonu varsa onu bulup uygun fiyata almak lazım.

Konuyla ilgilenen arkadaşlar satış linki bulurlarsa koysunlar bir zahmet.
  • klavyeden bahsediyorsanız direk android cihaza bağlayıp kullanılıyor.tak kullan yani cihaz hemen görüyor klavyeyi
    videoda gördüğünüz mk802 android cihazdır ilk çıkanlardan aldatmasın sizi
    şimdiki cihazlar da çeşit ve seçenek çok
    http://forum.donanimhaber.com/forumid_754/tt.htm konu burada işleniyor
  • arkadaşlar youtube uygulamasını tv interneti açdığımda sildi
    naapcaz şimdi nerden izlicez videoları
  • hsnynr kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfalarda IP adresi vardı youtube un..
  • Eski youtube uygulaması, ip lerden indirince de çalışmıyor. Bir geliştiricinin, yeni api li uygulamayı yazıp server a yüklemesini bekleyeceğiz,vya da roku, androidv tv box türü bir şey alacağız.ben bu youtube olayına acayip bozuldum ve google ile tüm bağlarımı kestim, 2 tane ios telefon aldım, arama motorum bile bing artık. yaptıkları terbiyesizlik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar elinde 2004 yazılımı olan varmı
  • baypas B kullanıcısına yanıt
    al hocam 48 saat geçerli link
    LİNK
  • teşekkür ederim hocam
  • Vay be baya zaman geçti konu başlayalı.
    Bu tv deki başarıyı led tv lerde yakalayamadım.
    Bir tane sharp aldım 4 ay önce ve samsung tv yi kızıma vermiştim.
    Valla lcd daha keyifli geldiğinden tekrar bu tv ye dönüp,kızıma 60 inç olan sharp verdim.

Önümüzdeki sene oled tv lerde fiyatlar makul seviyeye iner ise bu tv yi verecem anneme..
    Şeytan kulağına kurşun, ilk günkü gibi maşallah.
    Bu gidişle 2-3 sene daha çok rahat götürür.
    Çok akıllı bir tv almışız arkadaşlar..
    Bu konuda görüştüğüm dostlara selamlar olsun bu vesile ile..
  • Bunca sene sonra c 750,min allshare özelliğini kullanmaya karar verdim.ama bir türlü cebime/pc,ye bağlanMadım.acaba tvye extra bir dongle yada wirles adaptör falanmı almam gerek.bilen varmı?

• Selam bu tv'i aldm kac yıl gecmis be ne beyin firtinalari yapmistik burda eskilerde :) ve hala kullaniyorum dsmartla boyle goruntu kalitesi olmaz suanki yeni nesil tvlere 10 basar desem abartmam herhalde,benm merak ettigim cihazdaki yazilim hala aldigim 3006 la kullaniyorum ozamnki arkdaslarla konusmalrmZda bu yazilimin en iyisi oldgunu konusmtk ve hic guncellemedm ve yillarca bu yazilimi kullandim suanda son yazilim kac en son 3008-3009 vardi simdi son durum nedr ve yeni yazilimlarin getrmis oldugu bir ozellik varmi ! Eski yaZilimla devam mi etmeli yoksa artik yenilige acik mi olmaliyiz :) dostlardan yardim...

• Selam bu tv'i aldm kac yıl gecmis be ne beyin firtinalari yapmistik burda eskilerde :) ve hala kullaniyorum dsmartla boyle goruntu kalitesi olmaz suanki yeni nesil tvlere 10 basar desem abartmam herhalde,benm merak ettigim cihazdaki yazilim hala aldigim 3006 la kullaniyorum ozamnki arkdaslarla konusmalrmZda bu yazilimin en iyisi oldgunu konusmtk ve hic guncellemedm ve yillarca bu yazilimi kullandim suanda son yazilim kac en son 3008-3009 vardi simdi son durum nedr ve yeni yazilimlarin getrmis oldugu bir ozellik varmi ! Eski yaZilimla devam mi etmeli yoksa artik yenilige acik mi olmaliyiz :) dostlardan yardim...

• quote:

Orijinalden alıntı: nmQ

Selam bu tv'i aldm kac yıl gecmis be ne beyin firtinalari yapmistik burda eskilerde :) ve hala kullaniyorum dsmartla boyle goruntu kalitesi olmaz suanki yeni nesil tvlere 10 basar desem abartmam herhalde,benm merak ettigim cihazdaki yazilim hala aldigim 3006 la kullaniyorum ozamnki arkdaslarla konusmalrmZda bu yazilimin en iyisi oldgunu konusmtk ve hic guncellemedm ve yillarca bu yazilimi kullandim suanda son yazilim kac en son 3008-3009 vardi simdi son durum nedr ve yeni yazilimlarin getrmis oldugu bir ozellik varmi ! Eski yaZilimla devam mi etmeli yoksa artik yenilige acik mi olmaliyiz :) dostlardan yardim...

slm, dediğiniz doğru,yukarda yazdım,sharp led tv aldım,60inç, bu tv deki keyfi alamadım,verdim kızıma yine bu tv ye döndüm.
    oled tv almayı pilanlıyordum bu yıl,ondada logo yanığı oluyormuş,acele etmeyeceğim,zaten tv çok güzel gayet memnunum, ben bozulmadan anneme vereyim,oled tv nin görüntü kalitesi bir başka ,ona geçerim diye düşünmüştüm, biraz daha bekleyelim oled ler bir otursun piyasaya kullanıcı yorumlarına bakarak hareket edeceğim artık.
    yazılım işine gelince,bence kullandığın yazılım en doğru resim verenlerden biri, memnun isen bozma, yeni yazılım çıkacağını sanmıyorum,eskidi bizim tv ler. riske girme aynı yazılım ile devam et..

• Video & tv cast for samsung tv diye bir android uygulaması var. Tvde de uygulamalar kısmında, bunun karşılığı bir uygulama var. Cepten youtube a girip tv den sorunsuz izlemek münkün, haberiniz olsun

• Arkadaşlar selamlar yeniden,

Basit bir sorum var yardımcı olursanız sevinirim.

Tv'den basit 3.5mm jag ile ses almak mümkün değil mi?
    Tv arkasında tek uygun "PC/DVI Audio" şeklinde tek bir giriş hatırlıyorum. Hemen üstünde aynı şekilde bir kulaklık çıkışı var.

Ancak tüm denemelerime rağmen bu girişten ses alamadım. Tecrübe eden oldu mu? Tv menülerinden ek ayar mı gerekli?
  • Blur kullanıcısına yanıt
    Ben bir kaç kez kullandım, sorun yoktu

• agtr A kullanıcısına yanıt
    Cok teskkurler 👍🏻

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.