Şimdi Ara

SAMSUNG C7 [ANA KONU] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.084
Cevap
54
Favori
281.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yuusuuf

Merhabalar, yeğenime alacağım bu teli kesinlikle samsung isityor (1500 tl dolaylarında), birkaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.

Jiroskop yokmuş, yani ekranı otamatik döndüremiyor bile öylemi, yoksa sadece VR kullanımına mı engel ?
    Herkes kamera kötü, berbat, iğrenç demiş arkadaş cihazda VGA kemara mı var anlayamdım. 4,5 g cekmiyormus, yani 3g mi cekiyor yoksa 4 g mi ?
    J7 prime, a7, a8 falan mı alsam yoksa bu mu ?

kamera hafif loş ortamda VGA gibi çekiyor evet.
    İyi ışık varsa da iphone 6s gibi falan çekiyor. çok dengesiz.

Turkcell ve Telekom da 4g sorunu yok. 80mbit alıyorum. Vodafone için sıkıntı var.
    Jiroskop vr için geçerli sanırım. Yoksa tabi ki telefon sağ sola otomatik dönüyor ekranı =)

Telefon aşırı hızlı ve ciddi ciddi yoğun kullanımda bile 2 gün gidiyor şarjı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 23 Mart 2017; 10:58:11 >

• knox sayacı sıfır telefon nerden hangi firma garantili almalıyız
  • Ben 1 hafta oldu alali esime. Uzerinde bulunan yazilim ile 4 yada 4.5 g ye izin vermiyor. Belki yeni yazilim guncellemesi ile bu eksiklik duzelir. Goruntulu konusmada sikinti yok. Kamera cekimleri cok iyi yada cok kotu degil normal seviyede. Odaklamayi iyi yapiyor. Telefon yeni oldugu icin sarji tam gun cikartiyor. Medcellde aldi ben urunu ama tavsiye etmiyorum o firmayi. Ilgi alaka yok. Kendi cihazim lg g5 yanina bile yaklasamaz samsung.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutu içeriğinden böyle birşey çıktı. Nedir bu acaba? Google Translate ile çevirmeye çalıştım ama birşeye benzetemedim :)

SAMSUNG C7 [ANA KONU]
  • bu telefonu 3 aydır kullanıyorum. vodafoneda 4g sorunu yaşadığım için hattımı turkcelle taşıdım, şimdi 4g kullanabiliyorum. kamerası gayet kötü, alacaklar bunu bilerek alsın.

ve benim en önemli sorunum 2.5d ekrana ekran camı olmuyor. kenarlarda 1cmye varan boşluk kalıyor. çinden 2.5d için u ekranlardan aldım ama onu yapıştırdıktan sonra ekranın ortasında sıvı gibi bir şey kaldı. ve üst ve altında kasa rengindeki bölüme denk gelen logo ve butonları ayarlamak çok zor, aynısının tamamen şeffafı olsa kullanılabilir. onu da düşürdük kırdık. ezcümle;

kırılmaz ekran camı sorununu çözen varsa beri gelsin :)

• 1399 olmus alinir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ata_842000

Ben 1 hafta oldu alali esime. Uzerinde bulunan yazilim ile 4 yada 4.5 g ye izin vermiyor. Belki yeni yazilim guncellemesi ile bu eksiklik duzelir. Goruntulu konusmada sikinti yok. Kamera cekimleri cok iyi yada cok kotu degil normal seviyede. Odaklamayi iyi yapiyor. Telefon yeni oldugu icin sarji tam gun cikartiyor. Medcellde aldi ben urunu ama tavsiye etmiyorum o firmayi. Ilgi alaka yok. Kendi cihazim lg g5 yanina bile yaklasamaz samsung.

G5'i S7 ile karsilastirmaniz lazim

Nougat guncellemesi ile ilgili haber var mi ?
    Su klavyede kasma sorununu cozsunler arama yerine tikliyorsun 2 3 sn sonra klavye geliyor neden oldugunu cozemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 24 Mart 2017; 12:0:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar alanlar garanti ile ilgili bir sorun yaşadı mı acaba ? Telefon çok güzel fakat bildiğiniz gibi Delta garantisini biraz araştırdığınızda hevesiniz kaçıyor maalesef. Birde Evo garantili cihaz görmüştüm ne yapılmalı sizce ?
  • anlamadigim uc konu var.

ben bu telefonu eylulde aldim. ekran koruyucu kesinlikle kullanmadim. cizilme yok, baska bir durum yok. siz telefonlarinizi asfalta mi suruyorsunuz?

ayrica ekran koruyucu takinca, s3 mini gibi olan ekrana nasil dayaniyorsunuz?

yurtdisinda yasiyorum, 4gyi en bastan beri kullaniyorum. 4g ile 3g arasinda fark yok. siz mobil veri uzerinden surekli 4k video mu izliyorsunuz?

her gelen guncelleme ile telefonunuzu neden sisiriyorsunuz? en stabil versiyonun telefonun ilk ciktigi surum oldugunu bilmiyor musunuz?

siz telefonlarinizla ne yapiyorsunuz? en fazla iki yil kullandiginiz bir elektronik alete neden bu kadar anlam yukluyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali bey amca -- 24 Mart 2017; 20:54:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garantiye çok takılmayin. 1.3k ya 2k lik performans veren telefon alininca haliyle garantiyi falan unutun. Zaten 1.5 - 2 yil gotursun yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 24 Mart 2017; 23:7:4 >
  • kiyali kullanıcısına yanıt
    hocam mx5 kullanıyorum sarj yarım gun anca gidiyor. sırf sarj ıcın c7 dusunuyorum tüm gunu cıkarır mı ?
  • erkanbil kullanıcısına yanıt
    tüm gün elinde olursa, devamlı oynarsan bir günü rahat çıkartır, ama kullanmaz isen çok 3 gün de yeter,

• Arkadaar, mobilde veri hizim: indirme 3 mbit upload 10 mbit

Bu nasil mumkun olabiliyor, nasil duzelte bilirim

• Merhaba. Cihazı bir tanıdığa aldık. Birkaç sorum var:

1- Şarj cihazı dönüştürücülü olduğu için herhangi bir sıkıntı yaratır mı? Örn: Yavaş şarj, voltaj-amper vs., patlama sorunu gibi?

2- Yarın kırılmaz cam almaya gideceğiz. Telefoncularda uygun cam bulabilir miyiz? ve silikon kılıf.

3- Mobil veri kapandığı halde 4g yazısı yazıyor. Herkeste böyle mi?

Son soru:

VoLTE aktif edilemiyor. Bizim cihazda mı sorun var yoksa geneli mi böyle?
  • Bugün gidip bir tane kırılmaz cam taktırdım. Kenarda boşluk kaldı ama yine de hoşuma gitti.

İnternetten de şunu sipariş ettik, elime ulaşınca yorumlarım ürünü:

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-c5-c7-seffaf-silikon-kilif-P143748188
  • Uygulamaları yükledikten sonra sanki biraz daha hızlı tükenmeye başladı şarjı. uygulamaları güç tasaruf moduna aldım. Birde devre dışı var. Bu ne anlama geliyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • C7 ve C9 Pro kullanıcıları varsa bir şeyi çok merak ediyorum. C7 veya C9 Pro karşılaştırılacak olsa sizce C9 Pro tercih edilir mi? C7 den eksisi nedir? Bİrkaç yerde ısınma problemi falan okudum da o kafamı karıştırdı.

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/52006-61961/samsung-galaxy-c7_samsung-galaxy-c9-pro/

Şu an C7 1350TL C9 Pro ise 1730TL
  • Bu gün n11 de 100 lira kupon ile 1239 tl ye bir adet c7 aldım, telefon müthiş ancak aklıma bir şey takıldı, şimdi güncelleştirmeye tıkladığımda hiç bir şey olmuyor, hiç bir yere girmiyor telefon, s7 edge cihazmda aynı yere girince mevcut OS sürümlerde en son sürümü zatan kullanıyorsunuz gibi bir uyarı geliyor. Bu c7 nin problemi nedir ?
  • yuusuuf Y kullanıcısına yanıt
    Samsung Smart Switch pc uygulaması ile güncelleme işlemini bilgisayardan gerçekleştirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelstina

Samsung Smart Switch pc uygulaması ile güncelleme işlemini bilgisayardan gerçekleştirebilirsiniz.

Onu yaparken yarida kaldin guncelleme , simdi iadede edemeyecegim , garanti de kabul etmiyormus , telefon acilmiyor oyle kaldi, yesil ekranda.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.