Şimdi Ara

SAMSUNG C7 [ANA KONU] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.084
Cevap
54
Favori
281.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende bugünlerde sipariş vermeyi düşünüyorum. zira fiyatı yükselişte hep..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konsantrasyon.

quote:

Orijinalden alıntı: VgrooveR

quote:

Merhaba arkadaslar bu telefonu eşime alacağım özellik bakımından çok iyi ancak kamerasını bilmiyorum sizce kamerası güzel çekimler elde ediyormu ? Eşim açısından Kamerasının güzel çekim yapması önemli :) Teşekkürler

Hocam yüz guzellestirme/duzeltme ozelligi var. Bizim hanim sevdi :)

ooo çok iyiymiş :) Peki siz cihazı nerden aldınız

Hocam hepsiburadadan incehesap isimli saticidan aldim. Delta garantili olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ridanx R kullanıcısına yanıt
    hocam bende bu ürünün siyah rengini almayı düşünüyorum sadece hbde değil hiç biryerde yok diyebilirim baya bir yere baktım birkaç gün içinde stoklara girermi acabafiyatta yükselişe geçti beklemeden goldmu alsam bilemedim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaslar bu telefonu eşime alacağım özellik bakımından çok iyi ancak kamerasını bilmiyorum sizce kamerası güzel çekimler elde ediyormu ? Eşim açısından Kamerasının güzel çekim yapması önemli :) Teşekkürler

Hocam yüz guzellestirme/duzeltme ozelligi var. Bizim hanim sevdi :)

ooo çok iyiymiş :) Peki siz cihazı nerden aldınız

Hocam hepsiburadadan incehesap isimli saticidan aldim. Delta garantili olarak

tamamdır cok tesekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirhünel1982

http://www.cepsesuar.com/samsung-galaxy-c7-nano-glass-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu_9857.html

memnun kalirsin kardesim pisman etmez kesinlikle tavsiye ederim almak istiyenler tereddut etmeden.alabilirler

Hocam Selam,

Halen bu kırılmaz camı kullanıyorsan resmini çekerek paylaşabilirmisin lütfen. İzmirdeyim hiç bir yerde telefona uygun kötü durmayan bir kırılmaz cam bulamıyorum.

Farklı önerileri olan arkadaşlarda varsa telefonun resmini çekerek önerilerde bulunursa sevinirim

• İstanbul bilişimden alan varmı, yada n11yada hb deki satıcılarla irtibat kurup görerek alan??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternette istediğim rengini bulamayınca bu gün siyah rengini doğubanktan alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Telefon ilk intiba olarak büyük gelse de zamanla alışmayı umuyorum. Resim ve video cekim benim için ikinci planda diyorsanız ki kullanıcıların büyük çoğunuluğunun böyle düşündüğünü tahmin ediyorum, hızlı arayüz ve uzun sarj/fiyat konusundaki söylenegelen avantajlarını değerlendirerek tercih sebebim olmuştur.
  • spyhonor kullanıcısına yanıt
    Kaça aldın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wifi bağlantısı arada kesiliyor bende bu internetten mi kaynaklı yoksa telefondan mı başka kullanıcılarda varmı bu olay bir program güncellemesi yapılsın diye onay veriyorum cebime koyuyorum internet kesilmiş oluyor cebimden çıkınca tekrar bağlanıyor neden acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: legionaire471

quote:

Orijinalden alıntı: kadirhünel1982

http://www.cepsesuar.com/samsung-galaxy-c7-nano-glass-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu_9857.html

memnun kalirsin kardesim pisman etmez kesinlikle tavsiye ederim almak istiyenler tereddut etmeden.alabilirler

Hocam Selam,

Halen bu kırılmaz camı kullanıyorsan resmini çekerek paylaşabilirmisin lütfen. İzmirdeyim hiç bir yerde telefona uygun kötü durmayan bir kırılmaz cam bulamıyorum.

Farklı önerileri olan arkadaşlarda varsa telefonun resmini çekerek önerilerde bulunursa sevinirim

en doğru seçim aliexpress den olur çünkü türkiyede olmayan modeli c7çin ve hong kong a ait olunca telefona güzel kılıf ve ekran koruyucu ordan alınbilir bende 3 kılıf 5 adetde cam filmi aldım birisi sarı altın suyuna bırakılmış gibi oldu diğerleri gelince o boşa çıkacak bayan lar için uygun olabilir isteyene gönderebilirim 10 tl arka şeffaf kenarlar altın renk incede güzel bişi

• telefona guncelleme bildirimi geliyor indiriyor önyükleme yapıyor recovery modda kurmaya geçiyor yuzde 27 olunca hata diyor telefon kapanıyor yeniden acılıyor gelen guncellemeyı yuklemeyi bilen varmı
  • zazaca Z kullanıcısına yanıt
    Selam,

Cevap için teşekkürler, bende aliexpressden sipariş vermeyi düşünüyorum ancak sipariş geleseye kadar geçici bir çözüm arıyorum sipariş verdiğin cam fimlerini denedikten sonra bilgi verebilirsen çok sevinirim.

Şu an taktığım kırılmaz cam yanlardan çok fazla boşluk bırakıyor.

TR içinde cihaza uyan kırılmaz cam bulan varsa bilgi verebilirse çok sevinirim.

@BlackMon
    bendede aynı sorun oldu, güncelleme yapamadım. Bir çok kişi aynı sorunla karşılaşmış sanıyorum, yapan arkadaşlar sorunu nasıl çözdüler acaba bilgi verebilirmisiniz?

• http://www.sammobile.com/devices/specs/SM-C7000/
    telefonu en doğru burdan inceleyebilrsiniz kendi sitesinden
  • quote:

Selam,

Cevap için teşekkürler, bende aliexpressden sipariş vermeyi düşünüyorum ancak sipariş geleseye kadar geçici bir çözüm arıyorum sipariş verdiğin cam fimlerini denedikten sonra bilgi verebilirsen çok sevinirim.

@BlackMon
    bendede aynı sorun oldu, güncelleme yapamadım. Bir çok kişi aynı sorunla karşılaşmış sanıyorum, yapan arkadaşlar sorunu nasıl çözdüler acaba bilgi verebilirmisiniz?

ekran filmi bir tanesi geldi ama bu tamamen cam gibi ve tuşların orası ve alt ve üst de beraber altın rankli eğilmez cam gibi sağlamlıktan dolayı iyi ama ekranda kapalı iken su kalmış gibi diğer şeffaf lar gelsin bakarız bu her tarafı kapladı o bakımdan iyi yani

• quote:

Selam,

@BlackMon

https://www.aliexpress.com/item/3D-Curved-Full-Cover-Tempered-Glass-For-Samsung-Galaxy-S3-S4-S5-S6-S7-Edge-A5/32684457234.html?spm=2114.30010308.3.166.fxY2Hx&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_3_10065_10068_10084_10083_10080_10082_10081_10060_10061_10062_10056_10055_10037_10054_10033_10059_10032_10099_10078_10079_10077_10103_10073_10102_10096_10052_10050_10051-10050,searchweb201603_8&btsid=a08dd55d-c807-450f-b4e3-0dcebd16d3f8
    bundan bahsediyorum şimdi gelen bu

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

telefona guncelleme bildirimi geliyor indiriyor önyükleme yapıyor recovery modda kurmaya geçiyor yuzde 27 olunca hata diyor telefon kapanıyor yeniden acılıyor gelen guncellemeyı yuklemeyi bilen varmı

yenimi geldi yoksa yamamı eski güncellememi
  • quote:

Orijinalden alıntı: zazaca

quote:

telefona guncelleme bildirimi geliyor indiriyor önyükleme yapıyor recovery modda kurmaya geçiyor yuzde 27 olunca hata diyor telefon kapanıyor yeniden acılıyor gelen guncellemeyı yuklemeyi bilen varmı

yenimi geldi yoksa yamamı eski güncellememi

teleofnu yeni aldım hocam ben kontrol edince cıktı yuklenmıyor nedense yukleyebılen varmı
  • http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-c7-kilif-silikon-renksiz-nano-kirilmaz-cam-P136469152

burdan aldım koruyucu tam oturmamasının nednei ekranının kavisli olması

bunun ıcınde uzun bir not yazıp yollamıslar nerden alırsanız alın boyle gelıcek diye.

cok guzel paketlenmıstı
  • Siyah rengi ben de bulamamistim internette arada gozukuyordu sonra kayboluyordu. Ayrica hb da siyah renk ekstra 100 lira pahaliydi. Ben dogubanka gidip bszelektronikten aldim zaten hbde de satiyolar. Dogubankta siyah renk mevcut cogu yerde. Delta garantili satiyor hepsi zaten. Fiyatlar 1450 seviyelerinde gecen hafta 1370 lerdeydi. Boyle seylerde ama %5 in hesabi yapilmaz kafaniza koydiysaniz alin :)
  • quote:

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-c7-kilif-silikon-renksiz-nano-kirilmaz-cam-P136469152

burdan aldım koruyucu tam oturmamasının nednei ekranının kavisli olması

bunun ıcınde uzun bir not yazıp yollamıslar nerden alırsanız alın boyle gelıcek diye.

cok guzel paketlenmıstı

Bana herhangi bir guncelleme gelmedi. Android guncellemesinden mi bahsediyorsun? Android versiyonun kac gosteriyor. Ben aldigimda kontrol ettim 6.0.1 di ve hala oyle guncelleme gelmedi.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.