Şimdi Ara

Samsung BX2350 DVI / HDMI Görüntü Kararması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçen Cuma günü Hepsiburada' dan aldığım Samsung BX2350 Led-LCD monitörü dün bağladım yeni pcye. Monitörde DVI girişi yok, o yüzden DVI to HDMI bağladım. Kurdum Windows7 yi fln, ekran kartı GTX580, kurdum sürücüleri sonra birden ekran kararma yapıyor (hani çözünürlük değiştirirsiniz ekran 1-2 saniye gider ya onun gibi). 1 kez yaptıktan sonra her 5-10sn de bir tekrarlıyor. Sonra Mini HDMI to HDMI bağladım gene yaptı. En son artık DVI/VGA dönüştürücü to VGA bağladım bu kez yapmadı.

Araştırdım biraz nette bazı kişilerin başına gelmiş farklı model Samsunglarla, bazı çözümler önermişler ama bende işe yaramadı. Ayrıca PS3ü de bağladım görüntü vermedi, karıncalı gösteriyor, görüntü yok gibi bişi. Elim kolum bağlandı, lütfen yardım .

http://www.youtube.com/watch?v=cFc0GIg69MA aynı problem bendeki.

Yarın servise götürmeyi düşünüyorum. Hepsiburada ya geri yollayıp yeni istemek mi daha mantıklı (sonuçta onlarda servise yollarlar tahminim), servise götürüp değiştirmek istiyorum demek mi? Daha ekran kenarındaki sticklerları, ekran üzerinde ki naylon duruyor yani.

Teşekkürler,
    Saygılar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.