Şimdi Ara

Samsung A7 Açılmıyor Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
17.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba telefon bu hatanın aynısını veriyor. Kies den yazılım indirmek gerekiyormuş. Program telefonun seri no sunu istiyor bunu nereden bulabiliriz.

Ve ya kurtarmanın başka bir yolu var mı?

Samsung A7 Açılmıyor Yardım

• Telefonun arkasında ki bir etikette yazıyormuş.Bataryayı çıkarıp,bir bak istersen.
  • batarya çıkmıyor.
  • Öyleyse download moduna alıp,yazılımı baştan yüklemen lazım.
  • Download moda bile girmiyor. Sadece bilgisayara takınca mavi ekran geliyor. Odin ile denedim hep yarıda kaldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Smart switch programı ile recovery fonksiyonunu kullanın diyor. Eğer o da seri no istiyorsa kutusu yok mu bu cihazın? Onda yazar seri no

• Kutuda yazmıyor bataryanın altında yazıyormuş sadece. Onun içinde servis görmesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musatt

Kutuda yazmıyor bataryanın altında yazıyormuş sadece. Onun içinde servis görmesi lazım.

Cihazın arkasında IMEI yazar, IMEI'nin yanında S/N şeklinde yazıyor olması lazım.

Eğer yazmıyor ise TeamViewer üzerinden yardımcı olabilirim.
  • Telefonun bataryası çıkmıyor. Açılmadığı için de hiçbir menüye giremiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: musatt

Telefonun bataryası çıkmıyor. Açılmadığı için de hiçbir menüye giremiyoruz.

KIES modunda olduğunuz için giremiyorsunuz. Ama download moda girebilmeniz lazım.

KIES ekranında iken Ses kısma + ev tuşu + güç tuşlarına 10 saniye kadar basılı tutun, telefonun kapanıp downloa uyarı ekranında açılması lazım.
  • Download modunda da bir şey olmuyor. Kies telefonu görmüyor. Odin ile de stock rom denedim yarıda kalıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.