Şimdi Ara

SAMSUNG A7 (2017) [ANA KONU] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.642
Cevap
19
Favori
138.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SAMSUNG A7 (2017) [ANA KONU]

Samsung servise göndersem sorun yok diye geri gönderirler. Ne yapacağım bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• j7 pro ile a7 arasında kaldım. arada 150 tl fark var. a7 boyut olarak birazdaha kaba. burayı okuduğum kadarıyla genelde %90 dan sonra şarj etmeden şikayet edilmiş. başka ne sorunları var. birde ekran kalitesi nasıl? 385 ppi ekranı. j7 pronun ise 401 ppi. j7 pro direk android 7,0 ile geliyor. a7 ise 6,0 ve sonradan 7,0 a yükseltiliyor. bu güncellemenin devamı gelirmi bilinmez.
  • Sabah 9 10 da sarjdan çektipim cihazı gece 00:00 da şarja takıyorum.pili bu kadar gidiyor.

• yeni güncellemeden sonra whatsuptan msj geldimi üstten çıkıyor eski sürümde onu kaldırabiliyordum bunda yapamadım bir türlü varmı yapabilen
  • quote:

Orijinalden alıntı: labidu

Sabah 9 10 da sarjdan çektipim cihazı gece 00:00 da şarja takıyorum.pili bu kadar gidiyor.

4.5 g kapalı. Şu anki durum. Hay maşallah diyeyim.

• frostxxx07 kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer sessize almaktan bahsetmiyorsan; ayarlar>uygulamalar>whatsapp> bildirimler menüsünden ayarlayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerede

quote:

Orijinalden alıntı: labidu

Sabah 9 10 da sarjdan çektipim cihazı gece 00:00 da şarja takıyorum.pili bu kadar gidiyor.

4.5 g kapalı. Şu anki durum. Hay maşallah diyeyim.

6 saati zor görüyorum. Onu kapat bunu kapat anca. Servise versek bir şey yok diye gelir gelir. Anlamadım gitti telefon boşta şarj yiyor.

• Arkadaşlar mavi ışık filtresini kullanmanızı tavsiye ediyorum. Bu sayede 11 saatten fazla ekran süresi aldım. Renkler daha mat görünüyor ama gözünüz yorulmuyor uzun süre telefona bakınca.

• Bailiff kullanıcısına yanıt
    Yok sessize almak değil maj gelince ekranın üstünden çıkıyor gelen mesaj ben onu istemiyorum guncellemeden önce onu kapatma bölümü vardi şimdi yok

• merhaba arkadaşlar
    yaklaşık 1 aylık a7 2017 kullanıcısıyım.
    telefonla görüşürken yakınlık sesnsüründe sıkıntı vardı ekranı komple kapatan nanoya bağlıyordum mama kırılmaz cam taktım öndeki sensörün üstü açık ama yine konuşurken ekran ışığı yanıyor telefonu az oynatınca ve sessize alıyor.
    karşı taraf sesimi duyamayınca anlıyorum.

sizdede böyle bir sorun varmı.
  • frostxxx07 kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi bildirimleri kapatabilirsiniz komple. Uygulama ayarlarından bildirimleri kapatın.

• Ben güncelleme bilgisayardan yaptım. Telefon üzerinden yapmak ile farkı varmı bilmiyorum. Iphone da hep bu şekilde yapın derdi temsilcileri. Samsung da da aynısını yaptım. Başkaca yaptığım farklı bir işlem yok. Sizin hızlı bitmesi sorundur belki. Ama bence deneyin. Google dan ayrıntılı bulabilirsiniz eğer bilgisayardan nasıl olacağını bilmiyorsanız. Bence deneyin

• Güncellemeden sonra kulaklıkta müzik dinlerken hoparlörden dinlerken farketmezsizin cızırtı gelmeye başladı saliselik cızırtılar.Aynı durumdan sıkıntıntı yaşayan varmı? Umarım teknik arıza değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.can.tas -- 22 Kasım 2017; 4:13:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.can.tas

Güncellemeden sonra kulaklıkta müzik dinlerken hoparlörden dinlerken farketmezsizin cızırtı gelmeye başladı saliselik cızırtılar.Aynı durumdan sıkıntıntı yaşayan varmı? Umarım teknik arıza değildir.

Bende böyle bir değişim yok zaten güncelleme ile ortaya çıksaydı burayı yıkardık . Hoparlörden de geliyorsa sıkıntı olabilir hiç bekleme servise ver.

• Bailiff kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum neden ve nasıl oldu ama şu an benimde hoparlorüm bozuldu. Sesi nasıl tarif ederim bilmiyorum, ama cihazı sessizde olduğu halde ses kısmaya basınca hoparlorden çınlama çıkıyor. Sesli bir şey açınca da çınlama çıkıyor.
    Edit: Kendi kendine düzeldi. Telefonu kapattim, bir şeyler oldu titredi, 10 dk felan durdu kapali şekilde.Şimdi açtım düzelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hiroshima- -- 22 Kasım 2017; 17:53:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hiroshima-

Bilmiyorum neden ve nasıl oldu ama şu an benimde hoparlorüm bozuldu. Sesi nasıl tarif ederim bilmiyorum, ama cihazı sessizde olduğu halde ses kısmaya basınca hoparlorden çınlama çıkıyor. Sesli bir şey açınca da çınlama çıkıyor.
    Edit: Kendi kendine düzeldi. Telefonu kapattim, bir şeyler oldu titredi, 10 dk felan durdu kapali şekilde.Şimdi açtım düzelmiş.

Aynen bende 1 saattir müzik dinliyorum hiç sıkıntı olmadı.Yatmadan önce kapatıp açmıştım sanırım restart atmak çözüm olabiliyor.

• Samsung'un batarya yüzdesini yanlış gösterme olayı yine devam ediyor. Telefon %90dayken telefonu tümden kapattım gece, sabah açtığımda %93 olmuştu. Büyük ihtimal bu yüzden %90da felan takılıyor şarj olurken, normalde gereken vakitte %100 oluyordur ama telefonda %90 gözüküyor.

• Arkadaşlar bu sorunu çözemedim. Şarj % 96 oluyor sonra % 90 a inerek şarj olmaya devam ediyor. Tam 2 saat 10 dk oldu cihaz şarj olmadı. Belli süre sonra % 100 e atacak ama 2 saat 30 dk şarj olacak. Bu sorunu yaşayanlar varmı. Rom attım reset yaptım çözüm bulamadım.
  • Bugün bende de başladı. Tayland romu kullanıyorum rootlu olarak. Şarjdayken oyun oynuyordum %96'ya kadar çıktı şarjım, oyundan çıkınca %92'ye indi, 15 dk'dır %93'te takıldı.
  • Yazılımsal olmadığını, şarj aleti & kablo ve ya bataryada sorun olduğunu söyledim defalarca.

Yazılımsal değil. 6 farklı ülke romu kullandım hepsinde yaşadım bu sorunu.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.