Şimdi Ara

SAMSUNG A7 (2017) [ANA KONU] (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.642
Cevap
19
Favori
138.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olumlu ya da olumsuz bir değişim fark etmedim ben. Zaten tam bir güncelleme değil bu 21 temmuzda gelmesi gereken 7.0 ı ağustosa ertelemişler ona hazırlık olabilir. (Sıkıntılı gelmesinde geç gelsin kabul)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bailiff -- 21 Temmuz 2017; 19:52:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün 22.00 itibariyle güncelleştirmeyi yapmış bulunmaktayım. Herhangi bir fark görmedim tabi cihazı resetleyip bakmakta fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hiroshima-

Pil ve cihaz performansında negatif bir değişim var mı?

ben dün öğlen 13.00 gibi güncelleme yaptım. Güncelleme bitiş sonrası pil kullanım saati başlamış durumda
    yani tel kendini güncellerken ve sabah 9-13 arası harcadığı pil hesaba katılmamış durumda.

telefonu genelde dışarıda kullandım ve ekran ışığı ful açıktı. Ara sıra konum da açmak zorunda kaldım.
    ona rağmen 2 günü rahat çıkaracak gibi duruyor.

SAMSUNG A7 (2017) [ANA KONU]SAMSUNG A7 (2017) [ANA KONU]

• kyoshocu kullanıcısına yanıt
    lenovo p2 ile arasında 1500 mah olmasına rağmen neredeyse lenovo kadar performans veriyor ve artı olarak lenovo kadar kritik problemi yok samsungun. lenovonun donanım haberdeki konusunu okudum sarj dışında olumlu bi tarafını göremedim bildirim sorunundan falan çok bahsediliyor ve bi kaç problemi de varmış nougat güncellemesinden sonra da sarjda azalma görenlerde var sanırım ondanda vazgeçeceğim :D
  • Telefonunu satmayı düşünen varsa bana mesaj atabilir

• güvenlik güncelleştirmesinden başka değişen birşey göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdrhndgn

lenovo p2 ile arasında 1500 mah olmasına rağmen neredeyse lenovo kadar performans veriyor ve artı olarak lenovo kadar kritik problemi yok samsungun. lenovonun donanım haberdeki konusunu okudum sarj dışında olumlu bi tarafını göremedim bildirim sorunundan falan çok bahsediliyor ve bi kaç problemi de varmış nougat güncellemesinden sonra da sarjda azalma görenlerde var sanırım ondanda vazgeçeceğim :D

A7 2017 tasarımı yeter hocam gerçekten premium bir tasarımı var şu ana kadar kullandığım en karizma telefon.

• hocam telefonu yarın alıcam büyük ihtimalle a7ye karar verdim ilk aldığımda kutudan çıkarır çıkarmaz sarj işini nasıl halletmem gerekiyor ? okuduğum bi kaç sitede içindeki dolu olan bataryayı boşaltın sonrada sarja takıp %100 olunca çekin diyor siz nasıl yaptınız tavsiyeniz var mı ?
  • quote:

hocam telefonu yarın alıcam büyük ihtimalle a7ye karar verdim ilk aldığımda kutudan çıkarır çıkarmaz sarj işini nasıl halletmem gerekiyor ? okuduğum bi kaç sitede içindeki dolu olan bataryayı boşaltın sonrada sarja takıp %100 olunca çekin diyor siz nasıl yaptınız tavsiyeniz var mı ?

Aynen yarım şarjla gelir telefon, ilk ayarlar vs derken o şarjı tüketin sonra full şarj yapın. Tavsiyem dolduktan sonra uzun sureler sarja takılı birakmayin cihazı örnek geceden takip sabah almak gibi vs.

• quote:

hocam telefonu yarın alıcam büyük ihtimalle a7ye karar verdim ilk aldığımda kutudan çıkarır çıkarmaz sarj işini nasıl halletmem gerekiyor ? okuduğum bi kaç sitede içindeki dolu olan bataryayı boşaltın sonrada sarja takıp %100 olunca çekin diyor siz nasıl yaptınız tavsiyeniz var mı ?

Bataryanın bitmesini beklemek zorunda değilsiniz ideal olan yüzde 20nin altına düştüğünde şarja takmak. Arkadaşıma garantide servisin dediği şarjın dibini görme 15 20 olduğu zaman şarja tak dendi bende böyle yapıyorum. Araştırdığımda da haklı olduklarını anladım. Günümüzde hala eskiden kalan bitmeden takma bozulur tabusu var şuan ama yanlış önceki teknoloji nikel piller olduğu için bu doğruydu ancak artık tümü lityum a7 ve yeni nesiller ise lityum iyon bataryaya sahip hem daha uzun ömürlü hem daha çabuk şarj oluyor. Size tavsiyem 20 gibi olduğunda (50 den 20 ye düşürmek beklediğinizden zor olabilir )şarja takmak ve 6 saat civarı şarj olması nikel piller gibi yok 16 saat bir gün gerek olmadığı söyleniyor. Ondan sonrası içinde yüzde 15 olduğunda mümkünse 20 civarı şarja takmanız. Batarya performansı bu şekilde daha kalıcı olacaktır. Hayırlı olsun şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bailiff -- 23 Temmuz 2017; 1:24:50 >

• sağolun hocam yardımlarınız için dediğiniz gibi yapıcam
  • kamera benim için çok önemli, manzara+yakın pozlamalarda telefondan memnun musunuz kaliteli ürünler verebilir mi bu telefon bana fotoğraf konusunda
  • sultansari kullanıcısına yanıt
    Kamera önemli ise bence oisli modellere yönelin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar iyi hafta sonları.. yeni A7 2017 aldım yaklaşık 3 gün oldu dokunmatiği 2 kez kitlendi ..ne gelen tele cevap verebiliyorum, nede açıp kaptabiiyorum..samsung bayinde ancak açtırabildim..baydeki arkadaş kez a7 de bu sorunla karşılaştığını söyledi..konu hakkında bigi verebilec

ek deneyimli arkadaşlar..cevaplarınız bekliyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: mlh14

arkadaşlar iyi hafta sonları.. yeni A7 2017 aldım yaklaşık 3 gün oldu dokunmatiği 2 kez kitlendi ..ne gelen tele cevap verebiliyorum, nede açıp kaptabiiyorum..samsung bayinde ancak açtırabildim..baydeki arkadaş kez a7 de bu sorunla karşılaştığını söyledi..konu hakkında bigi verebilec

ek deneyimli arkadaşlar..cevaplarınız bekliyorum..

Tüm güncellemeleri yaptınız mı, hiç böyle bir sorun duymadım.

• Deae kullanıcısına yanıt
    Son çıkanı yapamadım ama ilk aldığım gün güncelleme daha gelmemişti ama yine kilitlenmişti

Telefona arkadaşın s8 için olan aparatla mouse bağladık herşey çalışıyor

Dokunmatik algılamıyor sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: mlh14

Son çıkanı yapamadım ama ilk aldığım gün güncelleme daha gelmemişti ama yine kilitlenmişti

Telefona arkadaşın s8 için olan aparatla mouse bağladık herşey çalışıyor

Dokunmatik algılamıyor sadece

Güncellemeyi yapıp deneyin birde eğer yine tekrarlarsa donanımsal bir sıkıntı var demektir, yazılımsal böyle bir hata yok.

• Son full şarjdan 24 saat sonra, %75 parlaklık ve sürekli AOD açık.

SAMSUNG A7 (2017) [ANA KONU]

• Deae kullanıcısına yanıt
    Parlaklık %50-60, AoD kapalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim bu süreleri yakalamam imkansız.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.