Şimdi Ara

Samsung 980 pro 2TB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Giresun İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Samsung 980 pro 2TB

Ürünü 15.10.2022 tarihinde amazon.nl üzerinden satın aldım. Mevcut laptop hafızasını yükseltme amaçlı almıştım. Yeni bir laptop alınca ürün boşa çıktı çok az bir süre zarfında kullandım. toplamda 3.2 TB veri yazılmış görünüyor kendi programı üzerinden. 6 ocak itibariyle Türkiye'de olacağım. Ailemin yanına tatile gideceğim için genel olarak Giresun'da olacağım. İstanbul ve Burhaniye taraflarına da gideceğim. Elden alışveriş yapmak isteyenler için detaylı uzun uzun yazmak istedim. Fiyat olarak 4000 TL düşünüyorum. Ürünün kutusu mevcuttur, faturasını da alacak arkadaşa pdf olarak iletebilirim. İyi forumlar dilerim.

Samsung 980 pro 2TB

Samsung 980 pro 2TB

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 4000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 22 Mayıs 2024 Satıldığı Şehir : Giresun Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Soğutucusu var mı?

• _wolff_ kullanıcısına yanıt

Heatsinkli olan model değil.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Sağlık yüzdesi kaçtır ?

Tam benim aradığım ssd .

indirim ve takas düşünür iseniz görüşelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 24 Ocak 2023; 17:2:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.