Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.295
Cevap
118
Favori
579.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hemen iade. Ben kocaa teknosadan anında iade ettim. Sakın alma usta. Şikâyet.com sitesine de durumu belirttim ama hikaye. Uzak durun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mericim M kullanıcısına yanıt
    Peki iade etsem Sizce Tekrar 11.11 fiyatlarını ne zaman aynısını yakalabiliriz, Kara cuma varmış ne zamana denk geliyor..?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de aynı durumdayım. İademi yaptım. Şikayetvar.com dan teknosaki son şikayet benim. Açık açık yazdım durumu. İndirim için bence black friday beklemek lazım. Hepsiburadada 23 kasım deniliyor. Bazı sitelerde ise 20 25 kasım arası deniliyor. 5500 altı olmadıkça almam :)

• Mubammed_cavus kullanıcısına yanıt
    Hocam sana iyi veya kötü ürün gelmiş , 11.11 de sipariş ettim daha ürün kargoya bile verilmedi. Daha kaç gün bekleyeceğim bilmiyorum. Saçmalık resmen. İyice gerilmeye başladım. N11 uyarı veriyor 3. günde ürünü onaylamadınız vs vs diye. Bende ödemeyi erteleme yaptım. Süreç nasıl ilerler arkadaşlar sizce aksi durumlarda neler yapmalıyım?
  • maho23 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler evde kullanacağım. Almışken büyük alayım diyorum. Şu an 55c650 var. Sizin dediğiniz qled modeli hangisi link verebilir misini? Black Friday bekleyeyim o zaman acelem yok.

Qled bu boyut 20 bin civarı o parayı edeceğini düşünmüyorum açıkçası.

• Toraman1903 kullanıcısına yanıt
    Hangi Satıcıdan Aldınız?

• selam arkadaşlar,

n11 de avrupa mağazasından 11.11 de 4999 tl'ye kuponsuz aldım. ertesi gün kargolandı sürat kargo şehir içinde 2 gün gezdirdikten sonra dün akşam evime getirdi bugün de kurulumu yapıldı.benim çok büyük beklentim olmadığı için çok iyi geldi. ama türkcell tv+ var bende onunla uyuşmadı, montajdaki eleman hemen türkcell'i arayın dedi çıktı gitti. piksel hatası varmı baksak falan dedim yoktur 3 sn baktı yoktur dedi. bende çok anlamam şimdi geri iş yerine geldiğim için inceleyemiyorum. kutu sıfır dedi, çalışma saati "0" yazıyordu ona baktırabildim. :) bir sorum olacak, bende samsung S8 telefon var, digitürk play'den maç izliyorum. telefonu TV ye tanıtıp ordan açtığımda görüntü çok kötü oldu. buna çare varmıdır yardımcı olursanız sevinirim. herkese iyi günler
  • slhsm kullanıcısına yanıt
    Acil yardım bunu yaptım ama şimdi de TRT beyaz TV falan çekmiyor. Geri döndürdüm yine aynı. Uydu seçimine bakar mısınız sadece Türksat 42 mı seçili başka seçili olan var mı

• Mubammed_cavus kullanıcısına yanıt
    Aynı satıcı hocam Tekno.

Acil yardım eder misiniz hocam. Kanalların çoğu çekmiyor. Bu işlemi yaptım. Sonra geri de aldım ama sonuç aynı kanalların çoğu çekmiyor

• Durum Bu şekilde Arkadaşlar ..
    Ve tv nin önünü mu arkasını mi çıkaramadım
    SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mubammed_cavus -- 16 Kasım 2018; 17:36:40 >

• Arkadaşlar uydu seçilirken sadece Türksat 42 yi mı seçiyoruz yoksa daha başka var mı. TRTler beyaz TV show Habertürk çekmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fisbone -- 16 Kasım 2018; 18:28:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mubammed_cavus

Durum Bu şekilde Arkadaşlar ..
    Ve tv nin önünü mu arkasını mi çıkaramadım
    Taşınmadan ötürü yıpranma görünüyor.

Eğer bantları açılmamış bir şekilde ise sorun çıkacağını sanmıyorum.

Yok Bantlarda sıkıntı yok, Ve bencede bi sıkıntı çıkmayacağını ama insan fiyatını aklına gelince olur olmaz tedirgin oluyor

Video da çektim ama buraya nasıl paylaşırım bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: fisbone

Acil yardım eder misiniz hocam. Kanalların çoğu çekmiyor. Bu işlemi yaptım. Sonra geri de aldım ama sonuç aynı kanalların çoğu çekmiyor
    Paylaşmış olduğum kanal listesini kullanın. Listeyi kopyalarken mevcut liste silinsin mi sorusuna evet diyin.

Çözüm olmaz ise cihazı sıfırlayın.

Sadece Beyaz tv de sorun yaşamış olsaydınız sinyalden kaynaklı olduğunu söyleyebilirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HSEBZUTO

Merhaba , Nu8000 ile alakalı gün ışığında parlama problemi var diyorlar doğru mudur?
    Olmayan tv yok neredeyse.

Doğrudan gün ışığına maruz kaldığında yansıma yapıyor fakat perde var ise seyir zevkini bozucu derecede olmuyor.

Ips panellere oranla daha az yansıma oluyor.
    Bu Cevaba ne dersiniz Hocam ..? SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI

• quote:

Orijinalden alıntı: Mubammed_cavus

Vallah Hocam Bende Arada kaldım, Bilemedim, Samsung Servisi Diyorki panelde bi sıkıntı çıkarsa karışmayız biz, Ve n11 mağazası diyorki iade ederseniz aynı fiyattan tekrar alamazsanız, Ve N11 Diyorki kullandığın Kopunu tekrar 24 saat içinde başka bi satışa kullanabilirsin
    Servis nasıl karışmayız diyor.

Panel arızalı olursa çok affedersiniz garantiyi ebesinin şeyine mi onaylatıp gidecek ?

Ürün kutudan çıkarılır , kurulumu sorunsuz yapılır , form doldurulur , kaşe vurulur ve o tarihten itibaren garanti ve hizmet şartları başlamış olur.

Neticede siz resmi Samsung Türkiye garantili bir ürün almış oluyorsunuz.

Hadi diyelim servis kabul etmedi o halde olası başka bir problemde satıcıya iade sürecini başlatma hakkınız var.

En kötüsü tüketici haklarına gider paranızı çatır çutur alırsınız.

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.