Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.295
Cevap
118
Favori
579.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar. Az önce keşfettiğim bir bilgiyi sizlerle detaylı bir şekilde paylaşmak istiyorum.

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama (paylaşıldıysa da başka bir yerde görmediğim için şimdiden affola 🙏) Tv deki youtube uygulamasından Türkçe sesli aramayı nasıl yapıyoruz telefonumdaki youtube uygulamasından aldığım ekran görüntüleri ile sırasıyla aşağıya paylaşıyorum. Herkese faydası olması dileğiyle..

Küçük bir not daha, Telefon ve Televizyonun aynı İnternet ağına bağlı olması gerekmektedir ve Telefonum Samsung Galaxy Note Fan Edition'dır (yani Android 9 işletim sistemlidir) bilginize..
    SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_fe -- 14 Mart 2020; 0:9:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yeni yazilimi yukledim. 1292.3 tü sanirim.
    Genel anlamda bir degisiklik gormedim ama, menü geçişleri baya hızlanmış geldi bana. daha önce çok geç tepki veriyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muro1234321

Q60ra neden düşünmüyorsunuZ ?
    Hocam işletim sistemi yüzünden pek 3. Parti uygulamaya izin vermiyor diye biliyorum.Hizli görüntülerde futbol maçlari gibi yirtilma titreme donma sorunlari varmiş.Dolby vision dolby atmos özellikleri yok bu yuzden film atip izlemede sıkinti cikabiliyormuş.Fiyatina göre iyi monitor değil deniyor 20 sayfa yazi okudum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyHill -- 13 Mart 2020; 22:55:15 >
  • Anladım hocam LG tarafına yönelmek zorunda kalıcaksınız o vakit. Ben nu8000 serisini alırken dts desteklemediğini bilmiyordum daha doğrusu günümüzde desteklememe ihtimali üzerinde dahi durmadım. Ama desteklemiyormuş maalesef sonradan acı gerçeği öğrendim:) amfi ve ses sistemim var fakat dts formatında film izleme keyfinden mahrum kalıyorum.

• lgde va panelli bu fiyata alternatif bulamadım ben. aslında vestel vs alsak android box ile güzelleşmez mi tv ?
  • Merhabalar,
    Tlc ve dmax tv de sag ustte hi i am angela i need you yazan ve +91 ile baslayan bir cloud ortaya cikiyor. Bu baskasina oldu mu? Nasil gelmesini engelleyebiliriz?
    Ikinci olarak atv trt show kanald gibi tv yi actigimda surekli izin verip vermedigim tv kullanim istatistiklerimi cekmeye calistiklarini sorgulayan bir bulut ortaya cikiyor. Biktim artik kirmizi tusa basmaktan. Bunu sormasini engelleyebilecegim bir menu var midir?
    SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI

• Home İptv uygulaması gelmiş. Mağazada var. Şimdilik ücretsiz gözüküyor

• era58 E kullanıcısına yanıt
    Az önce denedim maalesef beş para etmez, çok hantal ve kullanışlı değil. Smartiptv alternatifi olmaktan çok uzak bence.
  • fakasupi F kullanıcısına yanıt
    Zaten ücretsiz

• black_fe kullanıcısına yanıt
    hocam cok sagol cok isime yaradi

• quote:

Orijinalden alıntı: era58

Home İptv uygulaması gelmiş. Mağazada var. Şimdilik ücretsiz gözüküyor
    Sağol hocam suan çok isime yaradı

• hkn-1905 H kullanıcısına yanıt
    Tv den HbbTV ayarını kapatmayı dener misiniz hocam. Bunun için;
    Ayarlar/Yayın/Uzman Ayarları/HbbTV Ayarları bu yolu izleyerek HbbTV nin karşısındaki işareti kaldırabilirsiniz.

bugün uzaktan destekten aradılar. onlarda aynısını dedi sanırım o şekild yapınca düzelicektir.
    Teşekkürler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkn-1905 -- 16 Mart 2020; 14:50:44 >
  • hkn-1905 H kullanıcısına yanıt
    Bu güzel bir seneçek değil bence. TV nin en güzel özelliklerinden bir tanesi olan Hbb den mahrum kalmış olacaksınız. Çok rahatsız ediyorsa Smartiptv uygulamasını kullanarak DVB den izleyebilirsiniz. Bu şekilde hiç bir kanalda bu uyarı çıkmaz ve Hbb den faydalanmak istediğinizde ayarlarla uğraşmak yerine normal Tv ye dönerek Hbb den faydalanabilirsiniz.
    Hbb nin faydası nedir ki hocam

• muro1234321 kullanıcısına yanıt
    Atıyorum ATV kanalında bir diziyi veya programı kaçırdın başka bir zaman izlemek istiyorsun, Hbb özelliğinden faydalanıp dizi veya program bölümünden girip tekrar izleme imkanın var.
    Hatta bunun daha güzel tarafları var, Alman kanallarında mesala programın ortasına geldin başını kaçırdın diyelim, Hbb den faydalanıp tek tuşla programınbaşına dönebiliyorsun. İlerde bizim Türk kanllarıda bu şekilde uygulamaya geçebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakasupi -- 16 Mart 2020; 16:36:55 >
    Teşekkürler hocam bilmiyordum böyle birşey olduğnu

• Arkadaşlar usb den film izlerken alttan ve üstten siyah şerit gözüküyor eskiden ayarlardan resim boyutundan degistirebiliyorduk artık o yazı soluk çıkıyor ve secilemiyor baska bur ayarı varmı yada o silik durumu duzeltebilme gibi bir durum varmı tuslu kumandayla ayarlara girip aktif edebilirmiuiz acaba bilgisi olan varsa sevinirim

• jackal670 J kullanıcısına yanıt
    Az önce denedim bende o kısım çalışıyor pasif değil hocam. Bunu desteklemeyen film olur mu bilemiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_fe -- 18 Mart 2020; 0:38:52 >
    Tv yayini izlerken oluyor usb den film izlerken pasif durumda usb den film izlerken olduguna eminmisiniz

• 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.