Şimdi Ara

SAMSUNG 55 ES 8000 >>>ANA KONU>>> TAVSİYE ve TANITIM PAYLAŞIM (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
5
Favori
16.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eaglemania

SEK-2000 ürününü almak istiyorum arkadaşlar.

TR'de Samsung bayii'ne sordum ancak ürünün varlığından bile haberleri yok. SEK-1000 var diyor, o da kodunu bilmeden, evolution kit var mı diye sorduğumda 2013'te çıkan SEK-1000'i gösterdi...

amazon'da ürün $200'a inmiş. Almaya niyetlendim. Yurtdışından/amazon'dan alıp kullanan var mı?

Bu arada link:http://www.amazon.com/Samsung-SEK-2000-Evolution-Kit/dp/B00ISJO06A/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1418326559&sr=8-1&keywords=sek-2000

Sakın alma halen almadıysan tabi ;)
    Ben sek-1000 aldım Öylece duryor

Burdaki TV'ler ile uyumlu değil yardımcı da olmuyorlar 200$ para verdik 2 sene evvel getirttik ÇÖP oldu ,

Özelliklerde 55es8000 ile uyumlu yazmasına rağmen tv upgrade yaparken içindeki yazılım uyumlu değil diyor ve yükleme tamamlanmıyormüşteri hizmetleri falan kimse yardımcı olmuyor yok niye ABD den aldın almasaydın yapacak birşey yok diye kitlediler

Sakın almayın kavga dövüş yapmadım

Elinde eu olmayan model kullanan varsa uygun fiyata verebilirim istanbulbilişim vs bazı firmaların kendi garantisi ile getirttiği modelere uyumlu OLMASINA rağmen
    5,000₺ verip aldığım Türkiye garantili cihaza uyumlu değil ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pocemonmutlu kullanıcısına yanıt
    Bem de sony 55nx720 paneli kirdim. Teknogaranti karsilamadi. Panele 6800 tl istedi. Ben de tvnin icini aynen boyle actim panel kodunu aldim. Simdi panel arastiriyorum

• Bende evokit buldum alıcam.

• Suan bu tv nin yerini alabilecek tv var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Samsung modellerinde vardırda diğer modeller samsungun görüntüsünü geçemez es serisinin görüntüsü mükemmel.
  • xendaba kullanıcısına yanıt
    hocam peki ne yaptınız elinizdeki kiti?

yeni kit aldınız mı?

ben sanırım kit almayacağım, TV'nin görüntü ve ses olayında bir iyileşme olmayacaksa, sadece SMART özelliğine bir şeyler katacaksa gerek yok, günümüzde TV'yi akıllandıracak onlarca çözüm mevcut
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    hocam hangisini, nereden buldunuz?
  • eaglemania kullanıcısına yanıt
    Pdateknoloji den aldım gelince video çekicem detaylı sek1000 modelini buldum şuanki halinden 10 kat iyi olacak.

Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanınız

Hangi açıdan daha iyi olacak diyorsunuz hocam? Görüntü ve ses olarak bir değişiklik oluyor mu acaba?
    Saolun görüntüde bir miktar olabilir diye düşünüyorum pc deki gibi donanım güncelleme gibi birşey sonuçta.

Hadi inş hocam, amazon'da 35$ civarına var ama Eurpoe'da çalışmıyor deniliyor.

Anlamadığım, US'te 100 TL civarı olan bir ürün burada nasıl 400-450 TL oluyor, insaf yahu :(
    Dolar yüksek amozon bekleme süresi değmez türkiyede çalışmıyor benim tv min wifi çalışmıyo diye servis çağırdım telefon etti şaka gibi 350 tl istedi 40 liralık parçaya.

hocam TV'nin bölgesini dilini vs değiştirsek belki çalışır diye deneyeyim diyorum ama sonra elimde patlamasından da korkuyorum bakalım ya.

wifi sorunlu ES serisinde diye biliyorum, kötü olmuş hocam ya, küçücük bir aparat, siz de değiştirirsiniz eğer yedek parça bulursanız.
    Buldum parçada 45 tl ye tv yi söktümde aparatı bulamadım gene olmuyor diye biliyorum evo kit sunuculara bağlanmıyormuş galiba.
    hocam belki evde VPN yapıp dışa çıkan IP US vs yapılırsa olur ama uğraştırır baya hocam.
    Olabilirde bide onun gelmesi filan uzun hikaye türkiyeye pek yollamıyorlar evo pahalı olduğundan benim kargocular getiremediler hala evoyu.
    hocam amazon'dan baya alışveriş tecrübem var, gümrük sınırına takılmadığı sürece ve ürün TR'ye gönderimi varsa sorunsuz gelir, gönderim yoksa zaten ürün satın alınamaz. Gümrük sınırını da geçiyorsa sizden evrak isteniyor, onlar (kargoyu getiren firma) gümrük işlerini hallediyorlar

Ama işte alıp elde patlaması var, 100 TL civarı sonuçta.
    Ürün geldi şimdi bağlı usb cihazı yok diye evo kitin firmwaresini indirip usb atıp tv ye takıcam bakalım

Kolay gelsin hocam, umarım sorunsuz bir kurulum olur

Tekrardan hayırlı olsun
    saol hocamda bi acabilsek evo kitin güncellemesi ile deniycem usb den güncelleme soruyor güncelleme bulunamadı diyor buldum sitesinden umarım açar ya.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.