Şimdi Ara

SAMSUNG 40D8000 3100 TL, Samsung TR Garantili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
1
Favori
328
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Tv Genel >> SAMSUNG 40D8000 3100 TL, Samsung TR Garantili
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3892 Mesaj
    Gold'dan dün aldım, 2 adet gözlük veriyor ve eski model degil gözlükler (media-markt eskisini veriyor) bence 3100 tl (vade farksiz 12 taksit) iyi bir fiyat herkesin bilgisi olsun.. Altunizade, levent ve bahcelievler'deki Gold showroomlarinda bu aksama kadar gecerli kampanya..
    btw, ses sistemi ariyorum, oynaticiya ihtiyacim yok sadece 5+1. kullanicilarin tavsiyeleri degerlidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Kids are like farts, you can only tolerate your own. < / > 10 yıldır dolaştığım ülkeler; < / > EUROPE: TURKEY, GREECE, BULGARIA, ROMANIA, GERMANY, ITALY, FINLAND, NORWAY < / > MIDDLE EAST: UAE, CYPRUS < / > ASIA: AZERBAIJAN, PAKISTAN, CHINA, HONG KONG, SOUTH KOREA < / > ASIA-PASIFIC: THAILAND, INDONESIA, MALAYSIA, SINGAPORE, PHILIPPINES, VIETNAM
  • Yüzbaşı
    309 Mesaj
    süper fiyat
    |
    |
    |
    |

Fenerbahçe S.K

Mantıklı cevap verenlere aynı niyet ile cevap verilecektir, alıntına cevap alamıyorsan boşa harcayacak vaktim olmadığındandır...

yyusa
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.