Şimdi Ara

Samsung 32EH5000 Usb Film Altyazi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar forumda altyaziyla okumadigim konu kalmadi ama bi turlu cozemedim. Mkv formatinda film indirdim. Altyazisini indirdim usb'ye atip filmi actigimda altyazi gozukmuyor. Altyazi dosyasila film dosyasinin adi ayni. Sonlarina .srt .sub hepsini ekledim ama bi turlu yapamadim. Bu konu hakkinda bilgisi olan yardimci olabilecek biri var mi?

• Sizin eklemeniz ile dosya formatı değişmeyebilir. Orjinal formatı srt yada sub veya txt olmalıdır. Film dosyası ve alt yazı dosyası aynı klasör içerisinde ve isimlerde Türkçe karakter bulunmamalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhaterd

Sizin eklemeniz ile dosya formatı değişmeyebilir. Orjinal formatı srt yada sub veya txt olmalıdır. Film dosyası ve alt yazı dosyası aynı klasör içerisinde ve isimlerde Türkçe karakter bulunmamalıdır.

Filme uygun bir altyazi yani normalde destekliyor. Formatini programla degisttirmeyide denedim ama yine olmadi. Ayni dosyada ve turkce karakterde yok.
  • Televizyon üzerinden menüsel bir işlem bulunmadığı için bence farklı alt yazı dosyası ındırıp denemek en faydalısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhantulu

quote:

Sizin eklemeniz ile dosya formatı değişmeyebilir. Orjinal formatı srt yada sub veya txt olmalıdır. Film dosyası ve alt yazı dosyası aynı klasör içerisinde ve isimlerde Türkçe karakter bulunmamalıdır.

Filme uygun bir altyazi yani normalde destekliyor. Formatini programla degisttirmeyide denedim ama yine olmadi. Ayni dosyada ve turkce karakterde yok.

Cozum sanirim su.Filmin adi ile altyazi adi auni olsun.birde dosya olustur.icerisine at.dosyanin adida auni olsun.filmi baslat.tools tusuna bas.orada altyazi menusu cikmasinlazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KnoXviLLe87

quote:

quote:

Cozum sanirim su.Filmin adi ile altyazi adi auni olsun.birde dosya olustur.icerisine at.dosyanin adida auni olsun.filmi baslat.tools tusuna bas.orada altyazi menusu cikmasinlazim.

Tools menusunde bende altyazi bolumu cikmiyor. Bir cok secenek var ama altyazi yok .

• ufak bir atlama yapılıyor ama ney çözemedim.dosya oluşturup ismini aynı yaptınız mı ?
  • quote:

ufak bir atlama yapılıyor ama ney çözemedim.dosya oluşturup ismini aynı yaptınız mı ?

Dosyanin ismini filmle ve altyaziyla ayni mi yoksa sadece altyazi ve filmin adinin ayni olmasindan mi bahsediyosunuz?
  • quote:

quote:

ufak bir atlama yapılıyor ama ney çözemedim.dosya oluşturup ismini aynı yaptınız mı ?

Dosyanin ismini filmle ve altyaziyla ayni mi yoksa sadece altyazi ve filmin adinin ayni olmasindan mi bahsediyosunuz?

Dosya ismi ile film isimlerininayni olmasindan bahsediyorum.Buna ek olarak film isimlerinde bosluk birakmayin nokta koyun gerekirsr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.