Şimdi Ara

SAMSUNG 32D5720 LED TV KULLANICILARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

NİHAYET UZUN ZAMANDIR KARARSIZ KALDIĞIM LED TV Yİ ALDIM
    SAMSUNG 32D5720

EN BAŞTA İÇİNDE HD UYDU VAR TEK KUMANDA
    PİYASADA EN UCUZ HD UYDU ALICI 150 TL DEN BAŞLIYOR...

SMART TV SAMSUNG APP LERİ KULLANABİLİRSİNİZ....

HER TÜRLÜ VİDEO YU OYNATIYOR...

FULL HD

1OO HZ (GERÇİ CMR) :)

DAHA NE OLSUN...

BEN TV Yİ YENİ KULLANMAYA BAŞLADIM.
    GÖRDÜĞÜM HER YENİ ŞEYİ PAYLAŞMAK İSTERİM

TEK SORUN SAMSUNG WİFİ ADAPTÖRÜ PİYASADA ÇOK PAHALI....

SON OLARAK BE TV Yİ İSTANBUL BİLİŞİMDEN ALDIM. SİZLERE DE TAVSİYE DERİM.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-ue-32d5720-led-tv-fiyati-en-ucuz-uygun-televizyon-modelleri-indirimli-taksitli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari-servis,24141.html

• Bende istanbulbilişimden 27/02/2012 de yani 3 gün önce aldım
    Gerçekten güzel bir tv görüntü +HD uydu alıcısı +smart tv yalnız bu tv samsung garantisinde değil samsung tr'ye mail attım bu tv nin türkiyede
    satışı olmadığı ve firmanın yurt dışından ithal ettiği samsung'un garantisi dışında olduğu destek ve servis veremiyeceklerini özellikle yetkilinin telefonla bana söylediğini açıklamak zorundayım www@samsung.tr yede bakarsan bu modelin listede olmadığını görürsün
    Sonuç olarak sadece istanbulbilişimin illerde belirlediği tamirciler servisine bakıyor istanbulbilişim kapanırsa garanti yok

Sayın xxxxxxx

Samsung Electronics Türkiye’ye ilettiğiniz talep için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili yanıtımız aşağıda bilginize sunulmuştur.

Elektronik eşya ürünlerimiz Samsung Electronics tarafından getirilmektedir ve fatura
    tarihinden itibaren 2 yıl garanti kapsamındadır.

UE32D5720 model ürünümüzün Samsung Electronics tarafından ülkemizde satışı
    bulunmamaktadır. Samsung Electronics tarafından getirilmeyen ürünlere destek
    veremediğimizi belirtmek isteriz.

Daha detaylı bilgi almak için 444 77 11 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
    Saygılarımızla

Samsung Electronics Turkiye
    Müşteri Hizmetleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aspendos1 -- 1 Mart 2012; 20:26:49 >

• Biliyorum.
    Paralel ithalat olduğunu ve tr Samsun'un destek vermediğini
    Ancak piyasadaki tv ve diğer elektronik eşyalarının nerdeyse yarısını sekilde

Ayrıca HD kanalları bile izleyebiliyorum bu bana yeter :)

Ancak hala smart tv özelliğini kullanamadım
    Kablo ile modeme bağladım ama kablo takılı deil diye uyarı veriyor
    Problem kablodami modemdemi yaksa tv demi çözemedim

Paraya kıyıp samsung marka wifi dongle alacağım sanırım Bakalım çalışacak mı ?
  • Evet Smart tv yi kurdum uydu kanal taşıma silme ayarları oradan yapılıyor youtube ve bir iki yere girdim çalışıyor hepsine giremedim smart samsung’a üye olmak gerekiyor bakalım kabul edeceklermi vakit bulamadım yakında denerim
    İlk kurulumda ağ ayarlarını yapmadı isen yapılandır
    (DHCP) destekleyen bir ADSL modem kullanmalısınız.

Ag Kurulumu (Otomatik)
    TV'nizi DHCP'yi destekleyen bir aga baglarken, Otomatik Ag Kurulumu kullanın.
    TV’nizin kablo ag baglantısını otomatik olarak kurarken, su adımları izleyin:
    Otomatik olarak nasıl kurulur

1. Ag Ayarları ekranına gidin. Girmek için, Ag Ayarları yönergelerini izleyin.
    2. Kablo seçenegini seçin.
    3. Ag baglantı ekranı görüntülenir ve
    ag ayarı yapılır.
    Ben de Show tv de ses yok sildim tekrar tarattım yine aynı audio pid leri ayarlayamıyor kanala her girişte Kumandadan tols ses ayarlarından türkçe yi seçmem gerekiyor

• Show tv ses sorunu bu şekilde çözüldü

Menü - Sistem - Dil - Tercih - menüsü altındaki ilk seçenek olan 1.yayın dili seçeneğini Türkçe yapın ve diğerlerini değiştirmeyin.Menüden çıkın ve show tv sesi gelecek.
  • Selam arkadaşlar bende alalı henüz 2 gün oldu bu TV'yi.

Görüntü kalitesi v.s. çok iyi.

Fakat sizde farkettiniz mi bilmem ama NTVspor şifreli çıkıyor.

Bunu çözmek için gereken Biss key girme özelliğini dahili uydu alıcısı desteklemiyor.

Şu ana kadar gözüme çarpan tek eksiklik bu.

İnşaallah Samsung bu eksikliği yeni bir güncellemeyle doldurur.
  • Arkadaşlar ben de televizyonu geçen hafta aldım fakat haziran ayından sonra kullanabileceğim.
    Kullanan arkadaşların tecrübelerini buradan takip edeceğim.
    Herkese hayırlı olsun.
  • selam arkadaşlar bu tv istanbul bilişimde gördüm 1249 tl satın aldım bu hafta içinde elime geçer. bende samsung müşteri hizmetlerini aradım onlarda samsung garantisinde olması lazımdır dedi italatçı firmanın sonra bunu istanbul bilişime telefon açtım oluşabiliecek sıkıntılarımı dile getirdim onlarda bizim 81 il merkesiz anlaşmalı olduğumuz elektronik yerler vardır herhangi bir bozulma ve sıkıntı anında onlarla irtibata geçilip her türlü sorun onlar çözebiliecek yapıdadır dediler. zaten samsung türkiye girerseniz şayet 32d5720 göremezseniz çünkü çok aradım ancak tayland ve fransa sitesinde gördüm. bu tv kullanımı nasıl , görüntü kalitesi nasıl hd uydu alıcısı ayarlımı geliyor. smart tv tam olarak ne oluyor? smart tv extra bir şeyler yükleniyor mu ? smart tv ile başka sitelere giriş yapılıyor mu ?? yani bu tv alan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat23351 -- 1 Nisan 2012; 18:44:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat23351

selam arkadaşlar bu tv istanbul bilişimde gördüm 1249 tl satın aldım bu hafta içinde elime geçer. bende samsung müşteri hizmetlerini aradım onlarda samsung garantisinde olması lazımdır dedi italatçı firmanın sonra bunu istanbul bilişime telefon açtım oluşabiliecek sıkıntılarımı dile getirdim onlarda bizim 81 il merkesiz anlaşmalı olduğumuz elektronik yerler vardır herhangi bir bozulma ve sıkıntı anında onlarla irtibata geçilip her türlü sorun onlar çözebiliecek yapıdadır dediler. zaten samsung türkiye girerseniz şayet 32d5720 göremezseniz çünkü çok aradım ancak tayland ve fransa sitesinde gördüm. bu tv kullanımı nasıl , görüntü kalitesi nasıl hd uydu alıcısı ayarlımı geliyor. smart tv tam olarak ne oluyor? smart tv extra bir şeyler yükleniyor mu ? smart tv ile başka sitelere giriş yapılıyor mu ?? yani bu tv alan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Uydu alıcısı ayarlı değildi. Ama Turksatın otomatik kodlarını girince tüm kanallar geldi. Hatta favori kanalım TRT HD

Smart TV ; iphone yada android telefonlardaki uygulamalar gibi olan
    app ler örneğin Samsung Sinema Club app ile 200 den fazla filmi bedava izleyebilirsin. Ben wifi adaptör ile kullanıyorum. Gayette memnunum.

App lerle ilgili sitesine bakabilirsiniz...http://tv.samsungapps.com
    Yüzlerce app var...

Smart TV ile sadece samsungun saptadığı app lere girilebiliyor. Yani örneğin google.com a giremiyorsun.

Ben bu tv yi aldığıma çok memnunum duvarada kablolarını gizleyerek çaktım.
    Tablo gibi duruyor...

TV nin görüntü kalitesini TRT HD de voleybol yada futbol maçı izlerken yada Dev yapılar adlı belgeseli izlerken ziyadesiyle anlıyorum. Şimdi inanın diğer kanallara ve tüplü TV lere bakasım gelmiyor... :)

• selamlar,
    televizyonun yüksekliği (ayaklı olarak) tam olarak kaç cm acaba? 52.5 cm yüksekliğinde kitaplığım var, bu televizyonu da çok beğeniyorum ama sığar mı acaba ?
  • 100HZ olayı CMR olmasaymış, tam alınası olurmuş.
  • İstanbul bilişimde bitmiş o model bu model yerine 32lw579s modelini inceledim. 200 lira farkla hem 3 boyutlu hem 2d-3d converter özelliği var hem uydu alıcılı hem 7 adet gözlük hediyeli sizce değer mi 200 lira vermeye ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: modagli

quote:

Orijinalden alıntı: murat23351

selam arkadaşlar bu tv istanbul bilişimde gördüm 1249 tl satın aldım bu hafta içinde elime geçer. bende samsung müşteri hizmetlerini aradım onlarda samsung garantisinde olması lazımdır dedi italatçı firmanın sonra bunu istanbul bilişime telefon açtım oluşabiliecek sıkıntılarımı dile getirdim onlarda bizim 81 il merkesiz anlaşmalı olduğumuz elektronik yerler vardır herhangi bir bozulma ve sıkıntı anında onlarla irtibata geçilip her türlü sorun onlar çözebiliecek yapıdadır dediler. zaten samsung türkiye girerseniz şayet 32d5720 göremezseniz çünkü çok aradım ancak tayland ve fransa sitesinde gördüm. bu tv kullanımı nasıl , görüntü kalitesi nasıl hd uydu alıcısı ayarlımı geliyor. smart tv tam olarak ne oluyor? smart tv extra bir şeyler yükleniyor mu ? smart tv ile başka sitelere giriş yapılıyor mu ?? yani bu tv alan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Uydu alıcısı ayarlı değildi. Ama Turksatın otomatik kodlarını girince tüm kanallar geldi. Hatta favori kanalım TRT HD

Smart TV ; iphone yada android telefonlardaki uygulamalar gibi olan
    app ler örneğin Samsung Sinema Club app ile 200 den fazla filmi bedava izleyebilirsin. Ben wifi adaptör ile kullanıyorum. Gayette memnunum.

App lerle ilgili sitesine bakabilirsiniz...http://tv.samsungapps.com
    Yüzlerce app var...

Smart TV ile sadece samsungun saptadığı app lere girilebiliyor. Yani örneğin google.com a giremiyorsun.

Ben bu tv yi aldığıma çok memnunum duvarada kablolarını gizleyerek çaktım.
    Tablo gibi duruyor...

TV nin görüntü kalitesini TRT HD de voleybol yada futbol maçı izlerken yada Dev yapılar adlı belgeseli izlerken ziyadesiyle anlıyorum. Şimdi inanın diğer kanallara ve tüplü TV lere bakasım gelmiyor... :)

cevabın için teşekkürler wifi pahalı hemde bulması sıkıntılı olduğu için ağ ve internet sorunumu acces point ile çözdüm. bu tvlere bir kaç sitede okudum ek özellikler değiştirilerek bir çok özelliklere kavuşabiliniyormuş. bu konu hakkkıda bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat23351 -- 17 Nisan 2012; 14:57:41 >

• Arkadaşlar bu ürünü yaklaşık 1 - 1,5 ay önce istanbulbilişim'den aldım fakat yeni kullanmaya başladığım için aldığım gün kurulum istememiştim.
    Şimdi ise uydu yayıyını tam olarak ayarlayamadım.
    Televizyon arkadasında iki tane anten girişi var.
    Bunu nasıl doğru olarak bağlayabilirim?
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.