Şimdi Ara

Samsung 220WM - Nokta Aralığı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu modeli yurt dişindan bir arkadaşa getirteceğim, özellikleri arasında pixel pitch (nokta araliğinı) ' ini öğrenemedim. Bu monitor hakkında bilgisi olan varmı, ve bu nokta aralığının değerinin ne olduğunu?..

Bildiğiniz bir sağlam kaynak-link varsa paylaşabilirseniz sevinirim..

• Kimse yardım etmiyecek mi ? Google dan çok arattırdım bulamadım, belki burdan bişey çıkar dedim ama malesef, geçmiş konular arasındada bulamadım... Aradığim nokta araliği ve kullanıcı yorumları, tavsiye eden varmi ?
  • bende bahsettiğin monitoru duydum..
    turkiyede yok sanırım..

birde senin konudaki fotolar 2220WM nin görüntüleri sanırım..

220WM ile 2230WM farklı sanırım...
  • 220wm ile 2220WM , dişardan bakildığinda birebir aynı modeller, özellik olarak farklarını bilmiyorum ama contrast ve parlaklık özellikleride aynı..
  • Bu monitör Amerika'dan mı gelecek... Eğer öyleyse burada nasıl çalışacak?... Benim bildiğim Amerika'da elektrik 110V Türkiye'de 220V.
  • monitor hakkında datasheet ya da dokuman yokmu hiç?

sitesinde de bulamadım...
  • Monitor geldi , kullaniyorum, Voltaj konusuna gelince 220 yide destekler 110 nuda , kullandığın power kablo önemli, 220 v a uygun power kablo kullaniyorum.. 310 ytl ye mal oldu bana , görüntü süper, ama hala nokta aralığinı öğrenemedim, arkadaş bavulunda getirdiği için kutusunu getirmedi..

Türkiyede yok şimdilik, benim gibi yurt dışından getirtme şanşı olanlara monitoru kesinlikle tavsiye ederim..
  • hayırlı olsun . güle güle kullan..
    fiyatı ne kadar avrupada?
  • Avrupadaki fiyatını bilmiyorum ama Amerikada 249$ , Avrupadada benzer fiyattır tahminen..
    quote:

Orjinalden alıntı: musti35

hayırlı olsun . güle güle kullan..
    fiyatı ne kadar avrupada?
  • iyi almışssın . güle güle kullan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.