Şimdi Ara

Sampiyonu Tani ( GNAR )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar iki sampiyonunda test ettim bu kisimda görüşlerim kisiseldir

Gnar ( solo )
    Item:
    Kanasusamis, savas cizmesi , ebedî , son fisilti , koruyucu

Oldukça kirilgan bir sampiyon Q skill temel saldirisidir TR serverinde pek tulmamasin sebebi bu olmalı gnar oldukca baskinlardan hizli kaca bilecek ve Q ile rakipleri yavaştan bir sampiyon gnarin tek sorunu ultisi bekleme süresi yok tam adami alabilecegimiz anda gelebiliyor veya gelmiyede biliyor ulti bakimindan olduca sorun ama ilk başlarda karsi rakibi durtebiliyoruz

ARTILARI
    + cok cabuk kaca biliyor
    + cok cabuk yakaliya biliyor
    + Oynamasi baslarda kolay

Eksikleri
    - cok dayanaksiz
    - Ultisi sacma zamanlarda geliyor ve ya gerekli oldugu anlarda gelmiyor ayarlanmasa isin zor
    - Takim savaşlarında ulti gelmese bisey yapılamıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Didn't read lol

• Oo tek yiyen gnar alırım bi dal
  • Gnar tek yemiyor ne yaptin usta ?

• IE Serious?

• Gnar hic bisey yapamiyorsaniz sohbeti kapatin CTRL+4 yapin durun ;)

• Konunun adını Şakacı Gnar rehberi diye değiştir bence.
  • 4 tank itemi alip keyfime bakiyorum sahsen. Yeterince hasar vuruyor zaten.

• Hasari artirmak lazim zaten ultide tank gibi bisey ne gerek var

• Kusura bakma ama build rezil, adc degil bu. Mainim gnar demem ne kadar doğru olur bilmiyorum ama çiktigindan beri oynuyorum mainim diyebilirim hatta, ranked'da 50'ye yakin maçim %70 w oranim var. Buildim şoyle oluyor. Bilgewater - tabi veya mr ayakkabi (karşiya göre) - phage(üçlüyü tamamlamiyorum) - botrk tamamliyorum- sunfire veya randuin duruma duruma gore çivili - banshee veya ruh gomlegi - üçlüyü tamamliyorum - warmog ya da mr veya zirh item. Gnar'a botrk ve üçluden başka ofansif item çikip mega halinin tank ozelligini unutmak karakteri çöpe atmaktir. Gnar ne de olsa tank vasifli bir şampiyondur, yani sen ona adc dizilimi yaparsan adamin kafasindan e ile mega oldugun an tek stun'a ölürsün. O build ile rehber yaparak milleti yanliş yönlendiriyorsun.

Dipnot düzeltme: ultisi dediğin pasifi, ultisi adamlari savurmasi. Adam rehber yapiyor daha ultisini pasifini ayirt edemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apakk -- 18 Eylül 2014; 1:59:20 >

• senin bu dediğin mundoya full ad, fioraya full tank çıkmaya benzemiş. madem bu itemleri kasıcaksın başka bi heroya bunları çık tek at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whoper0 -- 18 Eylül 2014; 3:11:39 >
  • Ne zamandir karsima adam akilli oynayan gelmedi ama ben iyi oynadigimi dusunuyorum.

W hasari op zaten

• @Whoper0 zaten ultisi tank olan bir sampiyona tank cikmak sacmaliktir ! Fioranin ultisi ile gnarin ultusi aynimi gnar zaten yakalama amaçlı bir şampiyon tf yapacak bir hero degil kacanlari kovalar b7 yuzdende atak önemli

• quote:

Orijinalden alıntı: Apakk

Kusura bakma ama build rezil, adc degil bu. Mainim gnar demem ne kadar doğru olur bilmiyorum ama çiktigindan beri oynuyorum mainim diyebilirim hatta, ranked'da 50'ye yakin maçim %70 w oranim var. Buildim şoyle oluyor. Bilgewater - tabi veya mr ayakkabi (karşiya göre) - phage(üçlüyü tamamlamiyorum) - botrk tamamliyorum- sunfire veya randuin duruma duruma gore çivili - banshee veya ruh gomlegi - üçlüyü tamamliyorum - warmog ya da mr veya zirh item. Gnar'a botrk ve üçluden başka ofansif item çikip mega halinin tank ozelligini unutmak karakteri çöpe atmaktir. Gnar ne de olsa tank vasifli bir şampiyondur, yani sen ona adc dizilimi yaparsan adamin kafasindan e ile mega oldugun an tek stun'a ölürsün. O build ile rehber yaparak milleti yanliş yönlendiriyorsun.

Dipnot düzeltme: ultisi dediğin pasifi, ultisi adamlari savurmasi. Adam rehber yapiyor daha ultisini pasifini ayirt edemiyor.

Brutalizer veya frozen mallet denemeni öneririm özellikle brutalizer rush harika oluyor

• Allah diyen Gnar buildi.
  • hepinet kullanıcısına yanıt
    denedim, hatta brutalizar'a youmu ve bc'ye tamamladım ayrı ayrı botrk + trinity ikilisinin verdiği hasarı veremiyor. Bu rehberi oluşturan arkadaş tahmınımde 4-5 oyun atıp gelıp burda rehber açtığını sanmış yazdıklarından anladığım kadarıyla da, ligi yüksek olmayan küçük bi arkadaşımız herneyse. Ben direk bilgewater rushlıyorum kovalama kaçma muhabbetine de baya faydası oluyor hem de. Denemediysen denemelisin.
  • Su gnar oynuyan kisileri cok merak ettim bir gun izlim nasil eziliyorlar cok merak ediyorum !

• Gnarin amaci vurup sivismak habire Q atarsaniz zaten benim göster digi itemler bir ise yaramaz normal vurus yapin arasira ulti gelmeden teke tek yapmayın

• Saçma sapan bir hero, açmadığım tek hero olsa bile Gnarı açacağıma enerji yenileme rünü alırım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.