Şimdi Ara

Şampiyonların Üzerinizdeki Etkileri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Candice Swanepoel

"Lath Rian Oune Vi ,Gaen Na Kyri Vi ,Sae Eleisa Tera Vi."

İlk kez Karma'nın sözlerini yazabilen birini gördüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jax'ın 2. E'sinde milleti salaklama keyfii
  • Brand in seslendirmesi iyi teemo her şeyiyle gıcık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HouseM.D.

Euw için konuşuyorum. Twitch'in seslendirmesi , Eternum Nocturne'un ulti sırasındaki sesleri, Lissandra'nın sesi ve sözlerine bayılıyorum

Twitch'in " I was hiding "demesi , nocturnenin ultisi sirasinda cok guzel bir sekilde "Darkness" beni benden aliyor hocam size katiliyorum

Edit: Şimdi aklıma geldi ingilizce oynuyorum oyunu , ne zaman Zed oynasam fena gaza gelirim. Hele "None Escape The Shadow" dediği zaman ultiye kafa attigim bile oluyor , oyunda havalılık bakimindan bence 1. Zed 2. Yasuo'dur. Başka bir sesini begendigim ise Nasus , abi yok boyle bir ses :D (not: Turkce oynayanlara bu seslerden mahrum kaldiklari icin aciyorum..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cowinenge -- 29 Haziran 2014; 12:26:32 >
  • Zedin oyun içi girişine bayılıyorum ya en tehlikeli silah GÖREMEDİGİNDİR

• Lee oynayınca gaza gelip kardeşime resonating strike vuruyorum sonra babam sopalıyo :(

• Taric'in tek tasimi kendim aldim tek basima kendim taktim girmesinler havaya diyisi beni benden aliyo

• Lee Sin'in Ekooooooooooooo demesi diyebilirim.
  • Ölüm sadece bi başlangıç. -Yorickmori
  • Lux-DEMACİAAA !

• brolaf ı öldürdükçe ananiiiiiii diye bağırması
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

quote:

Euw için konuşuyorum. Twitch'in seslendirmesi , Eternum Nocturne'un ulti sırasındaki sesleri, Lissandra'nın sesi ve sözlerine bayılıyorum

Twitch'in " I was hiding "demesi , nocturnenin ultisi sirasinda cok guzel bir sekilde "Darkness" beni benden aliyor hocam size katiliyorum

Edit: Şimdi aklıma geldi ingilizce oynuyorum oyunu , ne zaman Zed oynasam fena gaza gelirim. Hele "None Escape The Shadow" dediği zaman ultiye kafa attigim bile oluyor , oyunda havalılık bakimindan bence 1. Zed 2. Yasuo'dur. Başka bir sesini begendigim ise Nasus , abi yok boyle bir ses :D (not: Turkce oynayanlara bu seslerden mahrum kaldiklari icin aciyorum..)

Nasus'ın w kullandığında öyle bir 'Become Dust!!' deyişi var ki Fakat eski Nasus bendeki yeri farklıdır keşke seslendiren kişi ölmemiş olsaymış da yeni seslendirmelerini de o yapsaymış

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

quote:

Nasus'ın w kullandığında öyle bir 'Become Dust!!' deyişi var ki Fakat eski Nasus bendeki yeri farklıdır keşke seslendiren kişi ölmemiş olsaymış da yeni seslendirmelerini de o yapsaymış

Valla hocam bazen Nasus videoları izleyip sırf o sesler için bile oyuna giriyorum :D Şuan ki Nasusun sesi bu kadar mukemmelken eskisini merak etmiyor değilim açıkçası..

• As I live,All will die! Renekton giriş mükemmel bir ses
    In darkness I am truly alive. Blood Lord Vladimir,gaza getiriyor tabi
    Blood Lord Vladimir Ulti atarken çıkardığı ses
    Vayne ultiden sonra ''Time for reckoning''
    Brolaf E atarken Kaboom,Boom Baby demesi
    Eternum Nocturne ulti atarken Pierce the veil demesi
    The first are we. The last are we. yine Eternum Nocturne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myhexx175 -- 30 Haziran 2014; 1:31:09 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.