Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi Son 16 Kura Similatörü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merakımdan soruyorum Real Madrid çıkarsa maça gidecekmisin? Beşiktaş Pasoligin var mı? Mesela geçen yıl Napoli geldi gittin mi? Avrupanın en ofansif en keyifli futbolunu oynayan takımlarından biri, Lyon maçına gittin mi? Lyonda ki Lacazette şuan Arsenal de Tolisso Bayern de oynuyor, Benfica maçına gittin mi? Mesela Benfica da oynayan ederson City de , Lindeloff M Unitedda, Samedov Barcelona da 11 oynuyor. Amaç futbolmuş Yazdıklarının alt metni Beşiktaş beni eziyor sosyal çevremde çok dalga konusu oluyorum Real falan çıksında fark atsın. Bir kaç gündür yazdıklarından bu apaçık ortada. Neyse fark yememizi falan daha çok beklersin futbol sever

• froce1903 kullanıcısına yanıt
    Napoli?

Martens, Hamsik fazlası yok?

Lyon?

6 sene üst üste şampiyon oldukları zamanki gibi bir Fred, Bir Juninho, Coupet, Diarra, Govou, rahmetli Foe gibi bir kadrosu yok

Benfica?

2012-2013 senesi Fenerbahçe yarı finalini izlemiştim. Sağlam kadrosu vardı, Gaitan, Garay, Luisao, Sidnei, Matic, Aimar, Salvio, Cardozo vs. Şimdi?

Galatasaray, Real Madrid maçında TT arenadaydım.

Fenerbahçe nin ŞL ligi çeyrek final oynadığı sene, İnter, Sevilla, Chelsea maçlarında stattaydım.

2 tane pasoligim var birisi tuttuğum takım Göztepe 2. si armasız. sağ olsun 3 takımı tutan arkadaşlar sayesinde bilet bulmak sıkıntı olmuyor.

Gelmeye değer takım var ise gelirim İzmir'den sıkıntı yok. dediğim gibi amaç futbol.

Okuduğunu da anlamama ve üzerine ukelalık taslaman cabası. İnşallah korkulan olmaz ilk maçta Beşiktaş umudunu yada turu kaybetmez ki 2. maça yedek kadro, prestij maçına dönmesin diyorum.

Dönmesin ki 2. maç çekişmeli geçsin. kalkıp U-21 takımı ile değil as takımla gelsinler.

Bu arada Real Madrid, Juventus ve Bayern Münihten söz ediyoruz.

Porto- Monaco ve Leipzieg sizde algıyı da kapatmış. Bu takımları Beşiktaş'în deplamsanda yenmesi süpriz değil di elbet, grup 1. liği de.

AMa birde gerçekler vardır tabiki.

Oda en kötü dönemleri olsa bile, sikletli takım kendi evinde her zaman favoridir.

• Şampiyonlar Ligi Son 16 Kura Similatörü
  • winwin35 kullanıcısına yanıt
    Oncelikle bjk maci izlemek icin bjk pasoligin olmasi lazim. Takimsiz pasoligle falan giremiyosun. 2. Olarak da bu takim nagmaglup son 16 ya kaldi. Yok ilk macta fark yiyecekmisiz de 2. Maca 16 takimiyla geleceklermis. komplekslerini cok iyi anliyorum. Bu arada gittim dedigin real madrid maci da 3 0 rovansiydi. O macta u 21 cikmadilarsa bjk karsi da cikamaz merak etme. Git komplekslerini baska yerde tatmin etmeye calis. Cok futbol seversen sampiyonlar liginde 16 kalmis bir turk takimi var. Cikar bjk pasoligi her macini izle yada sacmaliklarinla mesgul etme. Bjk begenmiyosan da git barca kombinesi al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Juventus,Bayern,Chelsea

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • froce1903 kullanıcısına yanıt
    Göztepe hariç, Türk Milli takımı da dahil hiç bir maçı taraf olarak izlemem. Haa tv de izlenecek maç vardır, Statta izlenecek maç vardır o ayrı. Ama Tam kadro bir Münih, Madrid ve Juventus maçları, ne olursa olsun statta izlenecek bir maçtır.

Basel, Roma, Sevilla, Shaktar maçı ise tv den de izleyebilirsin, işte o yüzden seyir zevki olsun diye Beşiktaş iyi bir rakiple eşleşsin diyorum.

Vodafone park'ta 05.02.2017 tarihinde oynanan Beşiktaş - Fenerbahçe Türkiye kupası maçını Vodafone park ta izledim. takımsız pasoligimle.
  • Iki kere cektim rmadrid geldi. Kacis yok gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Juve geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Juve geldi

İki tane siyah beyazlı takımın maçı ilginç olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

quote:

Juve geldi

Vakti zamanında Juve, Cimbom'dan az çekmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

Dunyanin en sacma konusu bu herhalde. Hayir takinlari analiz edip su twkim iyi bu kotu deseniz okey. Herkes olagan bir ihtimalin capsini alip buraya koyuyor. Bir kisi de ulan biz ne yapiyoruz demiyor. Nefret ediyor kura cekim haftalarindan bu yuzden.

Bir de 10 kere cekıyorlar

Ilk sevılla geldı

Ikıncıde chrlsra

....

.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

quote:

Juve geldi

Vakti zamanında Juve, Cimbom'dan az çekmedi.

Aynen tam 86.dakikada 2-1 öne geçtiler golün hemen ardından Umut 2-2 yapmıştı ve stat derin bir sessizliğe gömülmüştü Bir başka deyişle şey olmuşlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PayneKillers -- 8 Aralık 2017; 15:19:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: winwin35

Valla sana komik gelmiş olabilir ama ben gayet ciddiyim!

Son 16 turunda Basel'e eşleşsin istemem, yıldızı olmayan bir takım

Sevilla'yı istemem zaten yıldızı yok, mesela iyi bir takım olsaydı Başakşehir eşleşmesinde gidilirdi.

Chelsea eskisi gibi yıldızlarla dolu değil, yıldız dedikleri de (Hazard vs.) formsuz

Shaktar desen kim var.

Geriye 3 takım kalıyor.

Sen belli Beşiktaşlısın ama bu ülkede 3 büyükleri tutmayan, futbol tutkunları da var.

benim için amaç futbol, Beşiktaş araç, bana yıldızları o izletecek.

O yüzden adam gibi bir takım çıksın gözümüzün pası alınsın, seyir zevki olsun.

Bir de dediğim gibi ilk maçta fark yerse yedek gelirler o zaman hevesimiz kursağımızda kalır, Mayoral, Nacho, Ceballos, Vazquez,Kovacic'i ne yapayım. o zaman espirisi kalmaz ki.

Ciddi ciddi okuyordum ta ki , Hazard a formsuz yazdıgını görene kadar.

Adam suanda chelsea kariyerinin en verimli ve etkili dönemini yasıyor.

• Fr1xsivE F kullanıcısına yanıt
    İngiltere ligini takip ediyorum

Chelsea bu sene 25 resmi maç yapmış

Hazard 14 ünde sahaya ilk 11 de çıkmış toplamda 19 kez sahada bulunmuş

14 gol 8 asisti var.

Büyük veya önemli maçlarda kendinden beklenen farkı bir türlü ortaya koyamıyor.

Sadece son üst yazdığım üzerinden gidersek ve buna rağmen senin Hazar için dediğin gibi gibi verimli ve etkili ise bu performans

Leroy Sane, Raheem Sterrling Agüero için uzaydan geldiği tabirini kullanmamız gerekir.

Verimlilik ve etkinlik için en azından benim kriterimde bu 3 lü olabilir.

ama etkinlik ve verimin takıma katkısı açısından Hazard'ta iyi değil, onun iyi olmaması zaten Chelsea'de bir ateşleme bir çıkış grafiği de yakalamasına engel oluyor.

Bu arada etkinlik ve verimlilik konusunda Chelsea de iyi gördüğüm bir adam varsa Morata'yı sayabilirim. Beklenenden iyi bir etkinlik verimlilik sergiliyor.

• quote:

İngiltere ligini takip ediyorum

Chelsea bu sene 25 resmi maç yapmış

Hazard 14 ünde sahaya ilk 11 de çıkmış toplamda 19 kez sahada bulunmuş

14 gol 8 asisti var.

Büyük veya önemli maçlarda kendinden beklenen farkı bir türlü ortaya koyamıyor.

Sadece son üst yazdığım üzerinden gidersek ve buna rağmen senin Hazar için dediğin gibi gibi verimli ve etkili ise bu performans

Leroy Sane, Raheem Sterrling Agüero için uzaydan geldiği tabirini kullanmamız gerekir.

Verimlilik ve etkinlik için en azından benim kriterimde bu 3 lü olabilir.

ama etkinlik ve verimin takıma katkısı açısından Hazard'ta iyi değil, onun iyi olmaması zaten Chelsea'de bir ateşleme bir çıkış grafiği de yakalamasına engel oluyor.

Bu arada etkinlik ve verimlilik konusunda Chelsea de iyi gördüğüm bir adam varsa Morata'yı sayabilirim. Beklenenden iyi bir etkinlik verimlilik sergiliyor.

"Hazard 14 ünde sahaya ilk 11 de çıkmış toplamda 19 kez sahada bulunmuş.14 gol 8 asisti var. "

"Hazard formda degil ve verimli degil"

Bu iki cümleyide sen kurdun bence uzamasın bu konu sen futbolu kendi icinde kendi kriterlerine göre yorumlamaya devam et .

• Şampiyonlar Ligi Son 16 Kura Similatörü
  • Fr1xsivE F kullanıcısına yanıt
    Abi aynı Hazard geçen sene Chelsea'yi şampiyon yaparken oynadığı futbol, takıma kattığı iştah, maç gidiyor derken sahneye çıkması

Bu sene ligden daha 7. hafta kopmuş, Şampiyonlar liginde Roma'nın arkasında 2. çıkmış bir Chelsea.

Grubun sürprizini Atletico yaptı ben Atletico 1, Chelsea 2, Roma 3 olur bekliyordum - ki Atletico bu formda olmasa demek bugün Chelsea son 16'ya kalamayacak

Evet belirttiğin 2 cümlede bana ait. kıvırma yok, ama şunu söylemeye çalışmıştım ve uzun olan mesaj daha da uzamasın diye altını doldurmamıştım;

Hazard'ın bireysel istatistiği

ligde 8 kez ilk 11/ 5 gol /2 asist.

Sence totaldan ayırdığında ligi bu kadar kısır geçiren Hazard, Chelsea'nin puan tablosundaki sebebin bir sonucu değil mi?

Şampiyonlar ligi, 5 kez ilk 11 / 3 gol / 2 asist

en büyük ve en önemli 2 turnuvada toplam 13 kez ilk 11 / 8 gol / 4 asist

Chelsea puan tabloları: Şampiyonlar liginde 3 Gb 1Mb 2B

Ligde daha ilk yarının bitimine 4 hafta varken 11 puan geride. hadi diyelim city uçtu

ilk 4 içinde en az gol atan takım. en çok mağlubiyeti olan takım.

Abi fanatikliğe gerek yok, Ronaldo bile bu sene formunda değil, takıma da yansıyor. Hazard ta aynı.

• iki kez çektim bir kez Basel bir kez Bayern geldi.

Gönlümden İngiliz takımı geçiyor Chelsea gelsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Abi aynı Hazard geçen sene Chelsea'yi şampiyon yaparken oynadığı futbol, takıma kattığı iştah, maç gidiyor derken sahneye çıkması

Bu sene ligden daha 7. hafta kopmuş, Şampiyonlar liginde Roma'nın arkasında 2. çıkmış bir Chelsea.

Grubun sürprizini Atletico yaptı ben Atletico 1, Chelsea 2, Roma 3 olur bekliyordum - ki Atletico bu formda olmasa demek bugün Chelsea son 16'ya kalamayacak

Evet belirttiğin 2 cümlede bana ait. kıvırma yok, ama şunu söylemeye çalışmıştım ve uzun olan mesaj daha da uzamasın diye altını doldurmamıştım;

Hazard'ın bireysel istatistiği

ligde 8 kez ilk 11/ 5 gol /2 asist.

Sence totaldan ayırdığında ligi bu kadar kısır geçiren Hazard, Chelsea'nin puan tablosundaki sebebin bir sonucu değil mi?

Şampiyonlar ligi, 5 kez ilk 11 / 3 gol / 2 asist

en büyük ve en önemli 2 turnuvada toplam 13 kez ilk 11 / 8 gol / 4 asist

Chelsea puan tabloları: Şampiyonlar liginde 3 Gb 1Mb 2B

Ligde daha ilk yarının bitimine 4 hafta varken 11 puan geride. hadi diyelim city uçtu

ilk 4 içinde en az gol atan takım. en çok mağlubiyeti olan takım.

Abi fanatikliğe gerek yok, Ronaldo bile bu sene formunda değil, takıma da yansıyor. Hazard ta aynı.

Ronaldo formunda degil mi ? Adam CL gruplarında her macta gol atan ilk futbolcu oldu daha 2 gün önce. Belki Ronaldo dan cok etrafında bir düsüs vardır hic düsündünmü ?

Belki Ronaldo nun formsuzlugu takıma degilde takımın formsuzlugu Ronaldo ya yansıyordur hic bu sekilde düsündünmü ?

Takımın kötü gidiyor olması o oyuncuları formsuz yapmaz misal elimizde gecen sene 100 gol atan bir forvet var ve bu 100 golün 50 sini sag kanat oyuncusu 50 sini sol kanattaki attırmıs.

Fakat bu 100 gol atan oyuncu bu sene 25 gol atmıs " aaaa 75 gol az attıgına göre demekki formsuz " demek cok sıg bir bakıs acısıdır halbuki biraz inceledigin zaman gecen sene 50 ser tane adamın agızına orta yapan kanatlar o ortaları auta yapmaya baslamıstır ve dogal olarak top gelmeyince o oyuncunun gol sayısı düsmüstür.

Yani bir oyuncunun takımı kötü gidiyorsa o oyuncu illaki formsuz degildir , misal Pepe geldiginden beri en üst seviyede cok iyi bir performans sergiliyor ama lig de takım kötü gidiyor yani şimdi sana göre Pepe formsuz mu ?

Herneyse bosa uzatmayalım cünkü futbola bakış acılarımız cok farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr1xsivE -- 8 Aralık 2017; 18:46:43 >

• winwin35 kullanıcısına yanıt
    Peki bu turda Real Bayern felan gelmese bu turu geçsek çeyrekte zaten gelecek Barça Psg Real Bayern öyle daha iyi olmaz mı ?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.