Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi Galatasaray-Real Madrid 09.04.2013 (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.507
Cevap
12
Favori
47.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kazandık,mutluyuz,konuşulacak çok şey var aslında.Nerden başlasam bilmiyorum.

İddaa'da da MS:1 girmiştim,ama babam sağolsun,kendisi 1 tane daha maç eklemiş(benden habersiz).Cardiff-Barnsley maçından yattık

Maça gelirsek;
    Ben,akrabalarımız,evdekiler,hepimiz inanmıştık galip geliceğimize.
    Real Madrid gibi bir takıma 3 gol atıp,daha fazlasını atmayı isteyebilmek,taraftarların hep bir ağızdan 4 4 4 diye bağırması bile gurur verici.
    FATİH TERİM 1,5-2 senede bunları yaptıysa,bu gidişle seneye kupa bizim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jokě

Az önce mesaj attım ama forum developerlarının saçma sapan kod hataları yüzünden gitmedi mesajım. İyice içine ettiler forumun. Neyse.

Bir Beşiktaşlı olarak bir Galatasaraylıdan daha çok bağırdım, sevindim, heyecanlandım bu gece. Çünkü burada takımlar değil ülkeler yarışıyor. Elin İspanyolu bile tek bir ağızdan "bugün kötü/iyi oynadık" demesini biliyor. Çünkü birlik duygusu var.

Ama bizde, özellikle Fenerbahçeliler ezeli düşmanlığı uluslararası mecraya kadar taşımasını biliyorlar. Hepsi demiyorum, önemli bir kısmı.

Yahu, koskoca Real Madrid, evet. Adamlar 30 dakika tek kale oynattılar la bunları. 2 dakikada 2 gol buldular. Beğenmediğin Sabri maçı değiştiren adam oldu. "Boşa transfer ehehehe" dediğin Drogba - Sneijder maçın yıldızları oldu. "Amrabat'a verilen paraya yazık, adam top oynamayı unutmuş ehehe" dediğin adamın yaptığı ataklar, dribblinglerin haddi hesabı yok.

Sonra da gelip "3-1 den sonra rahattılar ehehe" dersen trollüğün dibini yapmış olursun.

İşte böyle ramazanyurt gibi asosyal kişiler, toplum içinde dikkat çekebilmek için bu yollara başvurabiliyor bazen. Yazık. Keşke kimse cevap vermeseydi de "benimle ilgileniyorlar" düşüncesine girmeseydi arkadaş.

Güntekin Onay son noktayı koydu: "Tur değil gurur gecesi"

Helal olsun Galatasaray. Adamsın Drogba. Ve Sabri Reyiz

Not: Şimdi ligde yenilin artık Avrupa dostluğu bitmiştir.

NOT --- yazan yere kadar helal olsun

• Galatasaray, Real Madrid'e 70 saniye'de 2 gol atan ilk takım olarak tarihe geçmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

quote:

Orijinalden alıntı: Burak-09k

quote:

Arkadaşlar ben maçı sahada izleyenlerden biriydim. Hiçkimse kendini kandırmasın madrid sallamadı bilmem ne falan diye, gs karşısında saçmaladı madrid. Açık ve net söylüyorum şansına tur atladı madrid. Hele 3. golden sonra amatör takımlar gibi pas hataları yaptılar, oyundan düştüler vs. çok da uzatmaya gerek yok.

Ben şu ömrümde gsnin madridi titrettiğini gördüm ya bu beni kupa almış kadar sevindirdi. Ayrıca sonda yaptığımız asaletin bize yeter marşı da efsaneydi.

Herhalde genc bir arkadasimizsin, Galatasaray Madrid'i daha once titretmistir 2001 Sampiyonlar Ligi, Ali Sami Yen ilk yari Real Madrid 0-2 onde, ikinci yari GS oyle bir bastiriyor ki skor 3-2 oluyor. Ha birde Okan in mac 3-2 iken alti pastan kacirdigi gol var, beni sandalyeden dusurtmustu Bu sene degil ama o sene cok uzulmustum turu gecemedigimize.

Hayır o maçı da yaşadım. Sadece onu tvden bunu sahadan yaşadım. Vurguladığım oydu yani. Tvden internetten oradan buradan herkes izler.

Yanlis anlamisim o zaman. Ben bu maci stadta seyredemedim ama benim favorim Milan maci idi. O mactan sonra bir hafta sesim acilmadi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar ben maçı sahada izleyenlerden biriydim. Hiçkimse kendini kandırmasın madrid sallamadı bilmem ne falan diye, gs karşısında saçmaladı madrid. Açık ve net söylüyorum şansına tur atladı madrid. Hele 3. golden sonra amatör takımlar gibi pas hataları yaptılar, oyundan düştüler vs. çok da uzatmaya gerek yok.

Ben şu ömrümde gsnin madridi titrettiğini gördüm ya bu beni kupa almış kadar sevindirdi. Ayrıca sonda yaptığımız asaletin bize yeter marşı da efsaneydi.

Herhalde genc bir arkadasimizsin, Galatasaray Madrid'i daha once titretmistir 2001 Sampiyonlar Ligi, Ali Sami Yen ilk yari Real Madrid 0-2 onde, ikinci yari GS oyle bir bastiriyor ki skor 3-2 oluyor. Ha birde Okan in mac 3-2 iken alti pastan kacirdigi gol var, beni sandalyeden dusurtmustu Bu sene degil ama o sene cok uzulmustum turu gecemedigimize.

Hayır o maçı da yaşadım. Sadece onu tvden bunu sahadan yaşadım. Vurguladığım oydu yani. Tvden internetten oradan buradan herkes izler.

Yanlis anlamisim o zaman. Ben bu maci stadta seyredemedim ama benim favorim Milan maci idi. O mactan sonra bir hafta sesim acilmadi

o maçta da stadda olmak isterdim açıkçası

• tamam iyi oynadınız ve güzel bir galibiyet aldınız rakipte realmadrid idi.ama şu foruma şöyle bir baktım sanki tur atlamış bir takım forumu gibi.bir tane üzülen taraftar yok.ilginç geldi bana.arkadaşlar farkındamısınız bilmiyorum ama elendiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faydasizfasulye

quote:

Orijinalden alıntı: hitmachine16

quote:

Orijinalden alıntı: Jokě

Az önce mesaj attım ama forum developerlarının saçma sapan kod hataları yüzünden gitmedi mesajım. İyice içine ettiler forumun. Neyse.

Bir Beşiktaşlı olarak bir Galatasaraylıdan daha çok bağırdım, sevindim, heyecanlandım bu gece. Çünkü burada takımlar değil ülkeler yarışıyor. Elin İspanyolu bile tek bir ağızdan "bugün kötü/iyi oynadık" demesini biliyor. Çünkü birlik duygusu var.

Ama bizde, özellikle Fenerbahçeliler ezeli düşmanlığı uluslararası mecraya kadar taşımasını biliyorlar. Hepsi demiyorum, önemli bir kısmı.

Yahu, koskoca Real Madrid, evet. Adamlar 30 dakika tek kale oynattılar la bunları. 2 dakikada 2 gol buldular. Beğenmediğin Sabri maçı değiştiren adam oldu. "Boşa transfer ehehehe" dediğin Drogba - Sneijder maçın yıldızları oldu. "Amrabat'a verilen paraya yazık, adam top oynamayı unutmuş ehehe" dediğin adamın yaptığı ataklar, dribblinglerin haddi hesabı yok.

Sonra da gelip "3-1 den sonra rahattılar ehehe" dersen trollüğün dibini yapmış olursun.

İşte böyle ramazanyurt gibi asosyal kişiler, toplum içinde dikkat çekebilmek için bu yollara başvurabiliyor bazen. Yazık. Keşke kimse cevap vermeseydi de "benimle ilgileniyorlar" düşüncesine girmeseydi arkadaş.

Güntekin Onay son noktayı koydu: "Tur değil gurur gecesi"

Helal olsun Galatasaray. Adamsın Drogba. Ve Sabri Reyiz

Not: Şimdi ligde yenilin artık Avrupa dostluğu bitmiştir.

Helal olsun herkes bu düşüncede olsa ülke çok daha farklı bir konumda olabilirdi.

Ben hayatım boyunca hep Real Madridliydim. Acaba o hakem hataları olmasa real böyle mi oynardı unutmayın Mou var bu takımın başında. İyi güzel yendiniz tamam da gururlanın onuda anlarım ama bu kadar gaza gelmeyin drogbanın ofsayt 3. golden sonraki tek pozisyonunuz siz hala real titredi diyorsunuz
    Yav he he
    Bu arada tebrikler galatasaray her ne kadar bunu sadece biz türkler taksakta bize gurur olarak görünsede ne diyeşim gurur duycaz tabi
    Biz hep lyon a felan yenildik zannetmiyorum onların o zamanda o kadar gurur duyduğunu
    Bence bu kadar sevinmek gurur duymak acizliğimizden olaa gere

senin begenmedigin he he dediğin Galatasaray için dünya basını(avrupalılardan balkanlılardan araplardan japonlardan guney amerıkalılarına kadarı) dogu avrupadan asyanın dibine kadar (almanya sınırından japonyaya kadar)bolgenın yada artık adını sen koy en iyi takım diyor biraz global bak olaya gerçi bakıyorsundur farkındasındırda işine gelmiyordur.. oyle biz türklerden başka takan eden yok derken neye göre bunu diyorsun anlam vermek cok güç.. ben bulgarca ruscayı ana dilim gibi bilen birisiyim sabahtan beri adamların forumlarından cıkmıyorum yazdıklarını bi gorsen utanırsın o dediklerinden reel grand avrupa basını zaten her gaztemızın maşetinde yer alıyor. daha ne olsun dostum 300 milyon insan bu macı canlı izledi türkiyede boyle bir takım oldugunu gördü realın 20 dakıkada olsa tırstıgı arenanın kolay bir yer olmadıgınıanladı ama bunu anlamayan sen ve senin gibi birkaç kişi var buralarda!!
    bu arada beşiktaşlı arkadaşa adamsın diyorum :) ama ligte fener yenilsin onun yenilmesi sizin daha cok işinize gelecektir dyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

Çok güzel bir maçtı.
    Kazandık,mutluyuz,konuşulacak çok şey var aslında.Nerden başlasam bilmiyorum.

İddaa'da da MS:1 girmiştim,ama babam sağolsun,kendisi 1 tane daha maç eklemiş(benden habersiz).Cardiff-Barnsley maçından yattık

Maça gelirsek;
    Ben,akrabalarımız,evdekiler,hepimiz inanmıştık galip geliceğimize.
    Real Madrid gibi bir takıma 3 gol atıp,daha fazlasını atmayı isteyebilmek,taraftarların hep bir ağızdan 4 4 4 diye bağırması bile gurur verici.
    FATİH TERİM 1,5-2 senede bunları yaptıysa,bu gidişle seneye kupa bizim.

lazio maci oncesi taraflarların yarısından fazlası kazarınız diye inanmazken (sozum onlara belli ) galatasaray taraftarı 0-3 kaybettigi real macı rovaşında bile hala umutları olanıdır!! bizim farkımız buradan başlıyor..

2 de 0 yaptıgımız grup maçları dahil hep bir üste çıkacagız umutlarımı taaaa gün gece 85e kadar devam ettirdim.. (85 ten sonra takım gercekten yoruldu hatalarımız başladı melo sabri selcuk dogruyu yapamaz oldular, o arada real oynar gibi oldu halbuki oyle birsey yok arkadasların bahsettigi gibi 3 pası yapamaz haldelerdi!! )
    tvde bu dediklerim görülmuyor anlamanız icin stadta olmalısınız!!

• quote:

Orijinalden alıntı: LightningRaven

quote:

Orijinalden alıntı: carter

Artık Sneijder ve Drogba'yı saçma sapan oyuncularla karşılaştırmayı inşallah bırakırlar.

Bütün fenerliler galatasaraylı oldu bi anda nerde okadar laf yapanlar nerde okadar gsyi ezenler nerde o kendini kral sananlar hepsi kayboldu cıkamazlar ortaya. Pusuya yatmış madridin yenmesini bekliyolardı

onlar kanar yağı kuşları gibi kayboluveriyor hemencık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: galapagos3

quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Sneijder'in icine saniyeligine guiza girdi cikti

Haykırarak güldüm

bende haykırarak gulmek istedim ama maglum ses soluk bugun yok askam sesi arenada biraktik.. başka tarafımla gulmek serbestmi :))

dano da umreş ot glad!! :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

bir fenerli olarak gs li arkadaşlarımı real galibiyetinden dolayı kutlarım
    ülke puanı ve prestij açısından çok iyi oldu
    artı reale verdikleri korku bile yeter helal olsun

kaybolmamışız demekki sizleri ebrik etmişiz fakat sizler bu yazdıklarınızla tebriği ne kadar hakkediyorsunuz
    onuda Allah bilir bırakın feneride galibiyetinizi doyarak kutlayın ayıp ya işte bu yüzden bazen tebrik etmek bile gelmiyor insanın içinden
  • quote:

Artık Sneijder ve Drogba'yı saçma sapan oyuncularla karşılaştırmayı inşallah bırakırlar.

abi hersey çok guzeldi dün gece ama sen bu 5200 mesajı nasıl yazdın yaa.. yevmiye ile adammı kiraladin :)
  • insallah bizim hakemlerde onları yakar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

abi hersey çok guzeldi dün gece ama sen bu 5200 mesajı nasıl yazdın yaa.. yevmiye ile adammı kiraladin :)

Yok hocam kimseyi kiralamadım. 20 bin mesaj yazanlar var, belki onlar adam tutmuş olabilir. Dünya bizi konuşuyor daha ne olsun.

• kaynak ntvspor canlı yayın ve sonrasında yerel basın
  • Dün aksam da yazmıştım simdi de yazıyorum fb li olarak dh nin spor konuları gülmek icin cok iyi konular

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gülün ozaman abi.. (son gülen iyi güler lafını unutmadan) :)
  • quote:

gülün ozaman abi.. (son gülen iyi güler lafını unutmadan) :)

Bak fb li olarak diyorum dh nin diyorum bütün spor konuları diyorum olayı yine taraftar gözüyle yorumluyorsun ve beni yine güldürüyorsun tesekkurler Allah da seni güldürsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dh nin tum konuları demişşin ok ama neden tam bu syfaya yazmışşın
    bu arada
    amin
  • quote:

dh nin tum spor konuları demişşin ok ama neden tam bu syfaya yazmışşın
    bu arada
    amin

.
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.