Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Şampiyon takımın oyuncusu geliyor maça çıkıyor Kuyt ve Sneijder hala yok.

15
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> Şampiyon takımın oyuncusu geliyor maça çıkıyor Kuyt ve Sneijder hala yok.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    435 Mesaj
    Arkadaş bizim yöneticiler klup mü yönetiyor çiftlik mi?Bu nedir yahu ne zaman gelip hazırlanıp maça çıkıcaklar.Özellikle bizim klup bu konuda çok gevşek zamanında Nijerya şampiyon olduğundada turnuvada 2 maç bile oynamayan Yobo deliler gibi eğlenmiş 2 hafta tatil yapmış finalde ilk 11 çıkan oyuncular 1 hafta geçmeden kendi takımları ile maça çıkmıştı.

|
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Bülent Onaran

dünya kupası şampiyonu almanya'nın en önemli oyuncularından biri schürrle kenarda ısınıyor 3. olan kuyt hala tatilde.
    |
    |
    25 Ağustos da maç var lakin adamlar hala yoklar. Neyse geçen bi konuda değinmiştim buna 1 ay tatil çok mu diye cevap gelince daha da bi şey demedim. Schürle o yüzden İngiltere de , Kuyt ve Snijder ise o yüzden Türkiye de. Biz yıldız oyuncularımız triplere girmesin diye alttan alıyoruz, özeti bu işin.
    Ve Schürrle dediğimiz adam dünyanın en ağır ligi olan EPL'de oynuyor. Bu adam EPL'de oynayıp, dünya kupasını kaldırdığı halde takımına dönüp hazırlık maçlarında oynuyorken Türkiye'de sadece tek kulvarda mücadele eden Kuyt hala dönmediyse bir gariplik var demektir. Ne zaman gelecekler de takıma alışacak? Ne zaman form tutacak?
    |
    |
    |
    |

''Ömür dediğin üç gündür; dün geldi geçti, yarın meçhuldür. O halde ömür dediğin bir gündür; o da bugündür".
  • Yüzbaşı
    307 Mesaj
    birinden biri gelse diğeri de gelecek, birbirlerine güveniyorlar
    |
    |
    Kendi insanimiza firca atariz .iktir cekeriz ama yabancilara gelince aman küsmesin verdigimiz para bosa gitmesin derdindeyiz nedeni ise aldiklari ucuk rakamlar ama suc yönetenlerde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: gsgökhan1986

Is ahlaki diyecem yanlis anlamayin futbolcular icin degil yöneticiler icin
    Kendi insanimiza firca atariz .iktir cekeriz ama yabancilara gelince aman küsmesin verdigimiz para bosa gitmesin derdindeyiz nedeni ise aldiklari ucuk rakamlar ama suc yönetenlerde

Zaten futbolculara suç bulmuyorum burada, izini belirleyenler ve buna çanak tutan yöneticilere kızıyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: Düşük_Baglanti

quote:

Orijinalden alıntı: gsgökhan1986

Is ahlaki diyecem yanlis anlamayin futbolcular icin degil yöneticiler icin

Zaten futbolculara suç bulmuyorum burada, izini belirleyenler ve buna çanak tutan yöneticilere kızıyorum.

Aynen demek istedigim buydu eger yönetimler ipleri gevsetirse ozaman böyle oluyor yabancilar chelsea deki veya realdeki ... Takimlardaki ciddiyeti göstermiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    devcitybg

Emenike coktan gelmesi gerekiyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Michu

Vallahi onu Galatasaray'lı tarafarlar ve yönetim düşünsün ,bizim Kuyt çalışkan adamdır sapa sağlam gelir,ama Sneijder ye iç yat yapmıştır bütün tatil boyunca en az 6-7 kilo fazla gelir bütün sene boyunca da toparlayamaz,Galatasaray için bu sene de şampiyonluk hayal çünkü;en iyi ve tek iyi oyuncuları Sneijder!

beyin bedava.
    blok
    |
    |

• MSI H170 Gaming M3 Motherboard • Intel Core i5 6500 3.2GHz Skylake • MSI GTX 970 Gaming 4G GDDR5 256Bit • Kingston 16GB HyperX FURY Series DDR4 2133MHz •
    • Samsung 250GB 850 EVO • WD 3.5'' 1TB Caviar Blue • Thermaltake Core V31 80 Plus 650W • Samsung XL2370 23 inch •
    || Logitech G810 Orion Spectrum || Logitech G403 Prodigy || Logitech G633 Artemis Spectrum || SteelSeries Qck Medium ||
    Ford Fiesta Titanium X 2013

• Binbaşı
    1908 Mesaj
    Sneijder Mourinho'nun Chelsea'sinde olsaydı bu gece ki Soma kupasında Kadıköy'de olur muydu olmaz mıydı? Gerçekçi konuşalım arkadaşlar. Oscar'da son maça kadar oynadı Brezilya'da. Hazard'da Belçikanın tüm maçlarında oynadı. Schürle'de Drogba'da oynadı. Sneijder Chelsea'de olsaydı o da bugünkü maçlarda kadroda olacaktı. Sneijder bence Türkiye liginin en iyi oyuncusu şuanda ama kendisine bu olay biraz abartılı bir şekilde yansıtıldığı için Eylül'de bile gelse ilk 11 oynayacağını biliyor adam.
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    sistemli adam

sen de yıldız ol, farkın olsun.
    |
    |

Audi A5 Sportback 2.0 TDI Quattro
  • Binbaşı
    1673 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Michu

Vallahi onu Galatasaray'lı tarafarlar ve yönetim düşünsün ,bizim Kuyt çalışkan adamdır sapa sağlam gelir,ama Sneijder ye iç yat yapmıştır bütün tatil boyunca en az 6-7 kilo fazla gelir bütün sene boyunca da toparlayamaz,Galatasaray için bu sene de şampiyonluk hayal çünkü;en iyi ve tek iyi oyuncuları Sneijder!

la 10 kilo fazla gelse yine kuyttan daha iyi iş yapacak ne fark eder

• Yarbay
    2085 Mesaj
    EPL başlıyor çünkü haftaya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Paykasa
SEO
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.