Şimdi Ara

samet-54met@msn.com bu msn hırsız dır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

samet-54met@msn.com ve 0538 379 17 91 nolu kişi _AFFETMEYEN_ adlı carı heck ledi ne yapa bilirzgeri almki için bole kişilere inan mayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FETAL_XXX -- 7 Ocak 2008; 18:23:32 >

• Görünüşe bakılırsa bu adam kimseyi hackleyemez. Sen bir açık vermişindir.
  • tl nosu bile yanlış bide o adam nerden biliosun kimseyi heckliyemiyeceğini
  • Sanırım birşey yapamassın(Charın tüm bilgileri değişti ise).Keşke biraz daha dikkatli olsaydın.
  • soğuk su
  • Geçmiş olsun...
  • Arkadaşım anladığım kadarıyla çar alışverişi sırasında kaptırmışın. Elden değilse satmayın kaç kişi dert yanıyor böyle. Millet çakal zaten hepsi hacker kesildi...
  • ben de sırası gelmişken sorayım furkan bi ara senden aldığım bi 35 lvl archer vardıya onu henklediler onu geri alma imkanımız yok demi yaf pff yok sa da yok 35 lvl dı zati ama boşa duruo ne oyuna giriolar nede başka bişi
  • Malesef hiç bi bilgisini hatırlamıyomda sen bunu burdan niye yazıyon msnden yazsana millet HEKIR sanacak beni sonra.
  • quote:

Orjinalden alıntı: saygacfurkan

Malesef hiç bi bilgisini hatırlamıyomda sen bunu burdan niye yazıyon msnden yazsana millet HEKIR sanacak beni sonra.

senle ilgili bişi deilki senden aldıktan sonra oldu bunlar zati saflığıma denk geldi kaptırdık sap bi heykırın tekine
  • peki silkroadonlinetürkiye temsilciliği varmı yani olebişi ban tl no verdi o tl nosu kimealit ise onun başı fena yanacak yani isterse o heclemesin bu msn de boku yedi am e necok o tl no bitti mahkeme yolu gözüktü ben brakma bu işin peşini
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.