Şimdi Ara

SALOMON Xa Pro 3D 264TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
72
Cevap
2
Favori
8.216
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: psycho81

quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

Hocam agirlik olarak nasildir? Cok asiri olmayan yagmurda giyilirse su alirmi?

xa pro var bende yağmur aşırı yağarsa üstten su alır ama taban ve yanlar gtx ile aynı. suya basarsan birşey olmaz.

Ağır bir ayakkabı ama tank gibi sağlam. ben daha çok arazide trekking için kullanıyorum ayakkabı eskimiyor resmen. Buzda, ıslak düz zeminde pis kayıyor haberiniz olsun.

bendekiler 46 numara uk 11.5 us 11 yazıyor içinde

nike 45

skechers 45

columbia 45

pierre cardin vs. klasik ayakkabı 44 giyiyorum

Hocam hic adidas terrex ax2r gtx kullandınızmı nasıl bir ayakkabı 277 tlye aldım goretex normal fiyatları 400 lira felan sizce bu fiyata değermi bu ayakkabıya salomon kadar sağlammıdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gemeo

Boyum 2.03 normal bence, küçük bir yerimiz yok çok sükür :)

masallah diyelim o zaman

• Solomon bence 1 tık üstüdür hocam
  • Teşekkürler haber verdiğiniz için hocam ama gecenin bir yarısı masraf yaptık valla.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Solomon bence 1 tık üstüdür hocam

https://urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/salomon-xa-pro-3d-320972220

Hocam 10 kaç numara oluyo bilginiz varmı

• Hocam isterseniz mağazaya sorun tam bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Hocam isterseniz mağazaya sorun tam bilemedim

Hocam son bir sorum daha olucak kusura bakmayın benim normalde ayağım 44 bu ayakkabılarda kaç olur

• 1 numara büyük al denilmiş hep 44se 45 aldım aynı sebebten bilmiyom gelince bakarız artık

• 44 2/3 OLABİLİR HOCAM YA DA 45 .
  • quote:

Ben nike 48.5, columbia 47, skechers 47.5, adidas 49.5, asics 49 bunda da 48 giyiyorum.

Normalde 41 giyiyorum, Gtx de 42 bendekide ayakmıymış kesip atasım geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OkNisT_

quote:

Ben nike 48.5, columbia 47, skechers 47.5, adidas 49.5, asics 49 bunda da 48 giyiyorum.

Normalde 41 giyiyorum, Gtx de 42 bendekide ayakmıymış kesip atasım geldi.

önemli olan ayagin boyutu degil işlevi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

Arkadaşlar bunuda değerlendirin derim,

https://www.spx.com.tr/urun/salomon-x-ultra-winter-cs-wp-erkek-bot-L37282700-14810.html

Bu bottan kullanıyorum. Tam bir canavar. Adidas tırreklerle kıyaslamaya falan kalkmayın. Çok üstün bir bot.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cook_Candidate

quote:

Orijinalden alıntı: psycho81

quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

Hocam agirlik olarak nasildir? Cok asiri olmayan yagmurda giyilirse su alirmi?

xa pro var bende yağmur aşırı yağarsa üstten su alır ama taban ve yanlar gtx ile aynı. suya basarsan birşey olmaz.

Ağır bir ayakkabı ama tank gibi sağlam. ben daha çok arazide trekking için kullanıyorum ayakkabı eskimiyor resmen. Buzda, ıslak düz zeminde pis kayıyor haberiniz olsun.

bendekiler 46 numara uk 11.5 us 11 yazıyor içinde

nike 45

skechers 45

columbia 45

pierre cardin vs. klasik ayakkabı 44 giyiyorum

Hocam hic adidas terrex ax2r gtx kullandınızmı nasıl bir ayakkabı 277 tlye aldım goretex normal fiyatları 400 lira felan sizce bu fiyata değermi bu ayakkabıya salomon kadar sağlammıdir

Ax2 Gtx kullandım, 1,5 yılda çatlama yaptı, zor bela parasını aldım. Parayı alınca bize battı ve swift terrex Gtx aldım 350tl ye. Solomon kullanmadım ama Colombia nın yol tutuşu daha iyi Solomon emin değilim ama Adidas IN markası galiba. Birde şu model var yarında bunu alabilirim.https://www.boyner.com.tr/reebok-lifestyle-ayakkabi-610335

• Konu koca ayak konusu olmuş resmen. Maşallah 46, 47, 48, 49 gidiyor. 41 42 giyenler korkudan sesi çıkmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: enginemre01

arkadaşlar yeri mi pek bilmiyorum fakat 2 adet Salomon XA PRO 3D GTX (44,5 ve 45,5) 1 adet Salomon XT WINGS 3 (45,5) ve 1 adet Salomon XA PRO MID GTX (44,5) ayakkabı evde 0 hiç giyilmemiş denenmemiş hatta :) şekilde duruyor almayı düşünen olursa iletişime geçelim hem benim işime yaramış olur hem sizin

Hocam 44,5 lara talip olabilirim faturaları kutuları mevcut ise

• Spx'in gittigidiyor mağazasından aldığım xa pro 3d iptal edilmiş başka var mı bu durumu yaşayan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

277 tlye adidas terrex ax2r gtr aldım sizce hangisi daha iyi birini iptal edeyim

bunu iptal et.150_180 gibi alırsın daha sonra.

Bu salomonlar o kadar düşüyor mu ya

adidası diyorum daha ucuza bulursun.solomon pek düşmez.

adidas - nike ın gtx leri 5 para etmez adidas ın gtx botunu arkadaşım aldı bir deneme yaptık hafif kara bastı birde baktık ki yarım saat sonra çorabı resmen ıslanmak uçlardan ben nike ın rongbuk almıştım 3 sene önce şekli gayet iyiydi ama 1 sene bile dayanmadı heryeri söküldü dağıldı daha sonra araştırdım ki nike ın gtx lerinin max ömrü 1 seneymiş 200 küsür para vermiştim 2015 de

• 4KiLL! kullanıcısına yanıt
    Benimde aynısı oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: travers

quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

Arkadaşlar bunuda değerlendirin derim,

https://www.spx.com.tr/urun/salomon-x-ultra-winter-cs-wp-erkek-bot-L37282700-14810.html

Bu bottan kullanıyorum. Tam bir canavar. Adidas tırreklerle kıyaslamaya falan kalkmayın. Çok üstün bir bot.

Ürünü aldım, 44.5 ve 46 numaraları asıl numaram 45 hangisi uyarsa o kalsın dedim,46 oldu ama sanki büyük geldi,genelde botlarda ve ayakkabılarda büyük numara tercih edilir ama o sistem bana uymuyor ayağıma tam oturan ayakkabıyı tercih ediyorum herneyse 46 olmadı dedim,44.5 i denedim evde uzun süre belli süre sonra yanlardan sıktığını farkettim hemde ayak içinde daha şişmemişken,böyle güzel bir bot tam numaram olmadığı için nasip olmadı maalesef.

• leventsr L kullanıcısına yanıt
    Ayakkabı alırken cm önemli numaradan çok. Amazon.com dan aldım denemeden cuk diye oturdu. Sizin şanssızlığınıza denk gelmiş malesef.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.