Şimdi Ara

SALCANO NG 650 İLE İLGİLİ SORMAK İSTEDİKLERİM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
1.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Evet 2014 model benimki hd almakla iyi yapmışsın md biraz düşük performans nerdeyse v ile aynı.Tekerin düz bassın çukura dikkat,taksilere,otobüslere,minibüs ve okul taşıtlarınada dikkat ALLAHA Emanet ol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bir soru daha sorabilir miyim ? Durun çıkmayın forumdan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorayım mı

• Buyur hocam

• Bisikegin yanında kilometre saati verdiler.Modeli Kilometre Saati Assize AS-100 Kablolu 11 Fonksiyonlu gelecek.Doğru bilgiler verirmi bu kilometre saatleri.

• hocam o konuda bilgim yok hiç kullanmadım .
  • Peki hocam

• ng 650 29'er HD kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. 3 yıldır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. ön amartisör fazlasıyla yeterli. bakımını yaparsan mükemmel çalışıyor. Türkiye yollarının Dağdan bir farkı yok Belediyeler sağolsun Hergün bir çukur açıyor köstebek gibiler mubarek kesinlikle Hidrolik fren al. Md ve v ye hiç bulaşma.

• Çok yeterli bir Ürün. motorla arabayla navigasyonla ölçüm yaptım Doğru sonuç veriyor

• Bisiklet konuları çok durgun bu ara forumda

• Tesekkurler.Bisiket elime ulasti.Gercekten dediklerinizin aynisi.Cok iyiymis.Bende HD aldim muthis birsey.Adamlar yapmis yav

• quote:

Orijinalden alıntı: ..ŞEYTAN..

Tesekkurler.Bisiket elime ulasti.Gercekten dediklerinizin aynisi.Cok iyiymis.Bende HD aldim muthis birsey.Adamlar yapmis yav

Hocam eğer üşenmez isen bizimle 1 aylık tecrübelerini paylaşabilir misin? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi hocam büyük bir zevkle.
    Bisiklet bi geldi devasa bir şey.Lastikleri ve pedalları hariç her şeyi kurulu gönderiyor salcano.Anahtar takımıyla halledebilirsiniz.
    Sürüşe geçelim;vites geçişleri harika.Sarsmadan geçiş yapabiliyorsunuz.Frenler araba freni gibi bir şey.Heleki hidrolik fren alırsanız kaliteyi görürsünüz.
    Lastikler de sıkıntı yok dağ Bayır çıkın .
    Aksesuarlar güzel zil,yol takımları(parlayan ışık vb.) veriyorlar.
    Sele biraz sert gibi (jel dolgulu) ama alışıyorsunuz.
    Sele yüksekliği ayarlanabilir.(Ben ne kadar yükseğe çıktığını test ettimde baya yükseliyor 15 sene bile kullanılabilir bisiklet.)
    Bu kadar hocam işinizi gorurse ne mutlu,Şimdiden hayırlı olsun.
    NOT:Hocam ön arka disklerde balata var ilk sürelerde ses gelebilir.Ama geçicidir. Sadece diske dikkat edin o kadar.Yaglamayaida unutmayin zinciri.:)
    İYİ SÜRMELER :) ;)

• Ng650 V fren ve md fren arasında donanım veya parça kalitesi olarak fark var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam v fren alırsanız telli olur eski tip bisiklerde ki gibi.Md alirsaniz balata ve disk olur ama ondada tel vardır.Sadece balata ve disk :). Hd de ise balata ve disk vardır ama tel yoktur kablolarin icinde yağ vardir hd almanizi tavsiye ederim.Hocam konu ile alakasi yok ama bir sorum var.Ps3 ile ilginiz var galiba dogrumu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgtwd07 -- 1 Temmuz 2016; 16:38:53 >
  • Hocam yokuşlarda 0 sıkıntı 1.viteste çok rahat dik yokuşlarda.Gönul rahatligiyla alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: diego10ribas

ng 650 29'er HD kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. 3 yıldır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. ön amartisör fazlasıyla yeterli. bakımını yaparsan mükemmel çalışıyor. Türkiye yollarının Dağdan bir farkı yok Belediyeler sağolsun Hergün bir çukur açıyor köstebek gibiler mubarek kesinlikle Hidrolik fren al. Md ve v ye hiç bulaşma.

Hocam 26" ile 29" tekerler arasında ne gibi farklar acaba?

• Hocam büyüklük farkı var ben 26 tercih ediyorum .)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.