Şimdi Ara

Sakatlar gelince...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
112
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> Sakatlar gelince...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    421 Mesaj
    bu oyunun yarısını bile oynayamayız. Nedendir bilinmez souza da topal da oynamak zorunda olduğu için kısır futbola geri döneriz. Tripli van persie de takımın tüm huzurunu kaçırır. Tek artı olabilecek volkan şen olur. O yüzden yükselen bir grafik beklemesin kimse.

|
    |
    FETöcü-Cundacı-Komplocu-Kumpascı-Şikeci-Holigan ve bilinçli olarak aklını ve fikrini kullanamayan ne kadar adam varsa alayının... Tak tak tak
  • Yarbay
    9370 Mesaj

Volkan Şen in bu taktikte yeri yok maalesef.
    |
    |
    M1R4C kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1841 Mesaj
    volkan şen çöp bi adam kupa topçusu olur fenerde anca.
    gökhan volkan şen şener hak hepsi dan dun oynuyolardı ortayı açak da biri elbet vurur zihniyetinde bakmadan etmeden. dün gördük van der wiel ders verdi resmen.
    |
    |
    Dün akşam Monaco hücumunda 3 lü savunmanın tek çizgi halinde geri geri gitmesine anlam veremedim.

Falcao Souza ve Ozan'ın arkasında topla buluştu. Sağdan ve soldan birer Monacolu ileri gidiyor, ama bunların kademeleri Hasan Ali ve Wiel yerinde. Sadece Falcao ve 3lü savunma karşı karşıya kaldı. Ama hala 3lü savunma aynı hizada geri geri gidiyor. Bu pozisyonda o 3lüden birinin Falcao'ya basması gerekmez miydi?
    İtalya'nın maçlarında böyle bir pozisyonda 3 savunmacının da aynı hizada geri geri gittiğini görmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

#9 - Johan Elmandeer!
  • Yarbay
    6758 Mesaj

Güzel yakalamışsın hocam. Taktik olarak, 3 lü savunma sadece rakibin sırtı dönükken pres yapıp top kapmaya çalıştı. Onun dışında, rakip kaleyi önüne aldığında hattı koruyarak araya adam kaçmasını - çalım yemeyi engellemeye çalıştılar. Taktiksel olarak rakip yüzü kaleye dönük topla buluştuğunda o kişiyi durdurma görevi orta sahaya verilmiş. Defansımızı çok başarılı buldum dün gece. Skrtel çok güzel yönetiyo defans çizgisini. Kjaer çok rahat, kendi topuna konsantre oynadı onun sayesinde. Neustadter uzak köşede kaldığı için çok net inceleyemedim ama güzel bi defans 3lümüz olmuş.
    |
    |
    EneSerhat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI B450 Gaming Pro Carbon AC - Ryzen 5 2600X w/Be Quiet! Pure Rock - 2 x 8GB 3000Mhz Ram - Samsung 840 EVO 120GB - Team Group L3 EVO 480GB - Nvidia RTX 2060 Founders Edition - Cooler Master CM590 III - Corsair RM750x 80plus Gold Psu - AOC G2590FX 24.5" Full HD 144Hz
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
Bey Azura
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.