Şimdi Ara

Sakaryaspor 2. Ligde!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Sakaryaspor mali krizden sonra 51 yıllık tarihinde ilk defa 3. ligde mücadele etmekteydi, Ankara Demirspordaki üzücü skordan sonra bu sefer sonunda play-offları geçebildik ve 2. lige çıkmayı başardık.

Uzatmalara giden oyunda uzatmaların 5. dakikasında Diyarbekir 1-0 öne geçti ancak 104 ve 108. dakikalardaki golleriyle Sakaryaspor 1-2 Play-offlardan zaferle ayrıldı.

Sakaryaspor'u desteklemek için 30 bin taraftarımız stadı doldurdu ve bu sefer adını 2. lige yazdırmayı başardı.

Şimdi her ne kadar bir ezeli rekabet olsa da Kocaelispor'a da başarılar dilerim, Sakarya&Kocaeli el ele 2. lige.

• a sporda arada bakardım tuncay vardı heralde başlarında. Tebrikler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altay da çıkacak inşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tuncay yollandıktan sonra takım inanılmaz bir yükselişe geçtik. Şimdi de üst lige çıkmayı başardık. Yeni stad ve çok daha iyi bir taraftar desteği olacak bu sezon. Gerçekten diriliş yılı oldu.
  • Altayda çıktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende sakaryalıyım. İnşallah 1.ligde görürüz 2 sene sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: Machan

Bende sakaryalıyım. İnşallah 1.ligde görürüz 2 sene sonra.

İnşallah hocam, pek ümit vaadetmiyor ama stad ve seyirci olarak süperlig klasmanı bir takımız(yeni stad evin arkasında ), yeri gelir fulleriz o stadı öyle böyle küme düşmesek yeter, hemen 1. lige çıkabileceğimizi pek sanmıyorum ki zirâ bugün Altay'ın oyunu gösterdi gerçek hedefi olan takım nasıl oynuyor, hak ettiler gerçekten.

@Bulshizza

Tuncay pek kimyası tutmadı ama Osman Bey'i çok severdim, gelince de çok sevindim, kendisi de buralıdır, sağlam Sakaryaspor'lu, inşallah bir sorun olmaz hep devam ederiz, biraz destek olsa takıma tam futbol şehri, süper lig'i hak eden bir şehir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sKjaer -- 14 Mayıs 2017; 22:47:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

quote:

Orijinalden alıntı: Machan

Bende sakaryalıyım. İnşallah 1.ligde görürüz 2 sene sonra.

İnşallah hocam, pek ümit vaadetmiyor ama stad ve seyirci olarak süperlig klasmanı bir takımız(yeni stad evin arkasında ), yeri gelir fulleriz o stadı öyle böyle küme düşmesek yeter, hemen 1. lige çıkabileceğimizi pek sanmıyorum ki zirâ bugün Altay'ın oyunu gösterdi gerçek hedefi olan takım nasıl oynuyor, hak ettiler gerçekten.

@Bulshizza

Tuncay pek kimyası tutmadı ama Osman Bey'i çok severdim, gelince de çok sevindim, kendisi de buralıdır, sağlam Sakaryaspor'lu, inşallah bir sorun olmaz hep devam ederiz, biraz destek olsa takıma tam futbol şehri, süper lig'i hak eden bir şehir.

Sakaryanın hangi ilçesindesin bu arada ? Ben Akyazı/Küçücek

• Adapazarı hocam, dediğim gibi tam stadın arkasında güneşler civarı.
  • Sakarya, Kocaeli, Zonguldak, Ankaragücü bunların yeri Süper Lig.

Sakaryaspor 2. Ligde!

Sakaryaspor 2. Ligde!

Sakaryaspor 2. Ligde!

Sakaryaspor 2. Ligde!

Sakaryaspor 2. Ligde!

• Mishakal kullanıcısına yanıt
    Göztepe'yi unutmayalım hocam, kardeş takımımız bugün 19 otobüsle takımımıza destek verdi!
  • Beşiktaş
    Fenerbahçe
    Galatasaray
    Trabzonspor
    Bursaspor
    Ankaragücü
    Gençlerbirliği
    Göztepe
    Karşıyaka
    Kocaelispor
    Sakaryaspor
    Malatyaspor
    Elazığspor
    Antalyaspor
    Adana Demir
    Mersin İY
    Eskişehirspor
    Samsunspor

Lig böyle olsa çok güzel olurdu
  • İzole Bant kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum hocam, öyle seyircisi olmayan, yok efendim şu belediyesinin başkanının oğlu almış, yok şu belediye almış, falan olacağına 3. ligde bile 30 bin seyirciye oynayan Kocaeli, Sakarya, Beşiktaş'tan çok avrupa başarısı olan Göztepe, efendim sadece futbol değil genel olarak büyük denebilecek Karşıyaka olsa çok daha güzel olurdu.
  • quote:

Göztepe'yi unutmayalım hocam, kardeş takımımız bugün 19 otobüsle takımımıza destek verdi!

yok göztepe olmasın

Sakaryaspor 2. Ligde!

• Bir Kocaelispor'lu olarak Sakaryaspor'a 2. Lig'de başarılar dilerim. İnşallah Süper Lig'e kadar çıkarsınız komşu..

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Celal Şengör

Bir Kocaelispor'lu olarak Sakaryaspor'a 2. Lig'de başarılar dilerim. İnşallah Süper Lig'e kadar çıkarsınız komşu..

İnşallah kardeşim, Altay maçı penaltılarda kendi takımım kaybetmiş gibi üzüldüm, inşallah seneye siz de gelirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sKjaer -- 18 Mayıs 2017; 23:39:48 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Celal Şengör

Bir Kocaelispor'lu olarak Sakaryaspor'a 2. Lig'de başarılar dilerim. İnşallah Süper Lig'e kadar çıkarsınız komşu..

İnşallah kardeşim, Altay maçı penaltılarda kendi takımım kaybetmiş gibi üzüldüm, inşallah seneye siz de gelirsiniz.

İnşallah :)

• Sakaryaspor 2. Ligde!

Tebrikler GÖZTEPE, tebrikler YILMAZ HOCAM!
  • İnşallah sakaryasporu süper ligde görmek nasip olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.