Şimdi Ara

Sakarya İnternet Sağlayıcıları. Myfi Kullananlar içeri.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sakarya'da üniversiteye başlayacağım. Evi tuttuk iyi güzel fakat internet altyapısı yok. Dolayısıyla AirFiber yoluyla (Çatıya takılan verici) internet arayışına girdim.

Sakarya'da MYfi kullanan var mı? Kullandıysa yorumları nedir? Online oyunlarda ping oluyor mu?

Başka AirFiber firması kullananlar da yazarsa sevinirim.

Teşekkürler.

• Bende sakaryada kaliyorum bizdede altyapi yokmus maalesef turkneti bekliyorum halledecekler insallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mavi durakta oturuyorsan vdsl port yok şuanda turknet başvuru yaptım adsl bağladılar üst pakete geçme talebi verdiğimde vdsl port tahsis ederler mi diye merak ediyorum bu arada pazartesi başvurdum türknete hala internet yok türknet düşünme bence.
  • Puantum kullanıcısına yanıt
    Türknet adsl mi bağlayacakmış bir de nerede oturuyordunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morpheause

Türknet adsl mi bağlayacakmış bir de nerede oturuyordunuz?
    Kampüs loca rezidansta oturuyorum valla hiç soramadım ama 35 mbit destekli dediler

• Puantum kullanıcısına yanıt
    Hocam benim de altyapım 68mbps destekliyor ancak şuanlık verebildikleri hız 16mbps maksimum başvuru yaparken üstüne basa basa söyleyin 35 mpbs verebilicek misiniz diye
  • Myfi sakarya pişmanlıktır. Kesinlikle kurumsal bir firma değildir. birkere mesaile çalışırlar 18 den sonra ulaşamazsınız. Zaten kesintide o saaten sonra oluyor. İşten eve geliyorsunuz internet yokla var arası yatarken kendi kendine düzeliyor. Whatsup hattı var güya okuyorlar cevap yazmıyorlar. Cumartesi öğleden sonra pazar kimse telefon açmaz. Hafta sonu internetsiz kalırsınız pazartesi arıza için ararsın birgün sonraya randevu verirler neden arıza kaydından bir gün sonra gelebilirlermiş. Onlara ulaşamamışsın 2 gündür umurlarında değil tabi. Kısaca bunları göze alın.

• kimimbenki K kullanıcısına yanıt
    Sitesinde kurulum ücreti olduğu yazıyor ama ne kadarlık bir ücretten söz ettiğini yazmamış. Mesela 3 komşuyla gel 250tl kurulum ücreti, 5 ile gel 200 demiş ama örneğin tek olsak ne kadar bunu belirtmemişler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.