Şimdi Ara

SAKAL BIYIK ÇIKMASI BOY İLİŞKİSİ (BİLİMSEL TEZ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sa arkadaşlar bu konuyu sakal bıyık çıkınca boy uzaması dururmu sorusunun cevabını bilmeniz için açıyorum nedenmi durur nasıl bir tohumu dikince büyür ve çiçek açar işte boy uzaması duruncada sakal bıyık çıkar burda bana bitkilerin resimlerini attırmayın ayrıca benim çıkmadı uzun deyilim diyosanız nasıl o tohum çiçek açmıyosa iyi bakmamışsanız sakal bıyıkda hormonlarda sorun sebebiyle çıkmayabilir iyi geceler.

• Hocam torbacınızın telefonunu alabilir miyim
  • iliskiyi gorunce girdim pismanim, iyi geceler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alakası yok, iyi geceler.
  • üfledi mi bu
  • ne diyo la bu
  • Kafan guzelmis kardes gule gule kullan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tez doğru, içerik leş
  • Sakal çıktıktan sonra boy uzamaz diye bir husus bulunmamakla birlikte; buna sen karar veremezsin, bilim de karar veremez (kesin, net bir şey söylenemez), çünkü herkeste farklılık gösterebilen bir olay bahsettiğin şey. (çevresel faktörler-genetik-yaş-beslenme diye uzaaar gider)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poppy16 -- 26 Mart 2016; 2:22:56 >
  • Poppy16 kullanıcısına yanıt
    SAKAL BIYIĞI TAMAMEN ÇIKIP 17 YAŞINDA 185 ÜZERİ BİRİNİ GÖRMEDİM KİMSE KENDİNİ KANDIRMASIN SAKAL BIYIK ÇIKINCA BOY UZAMAZ UZASADA BELİRLİ 3-4 CM BESLENMEYLE ALAKASI YOK DEMEDİM DEDİĞİM GİBİ ÇIKTIKTAN SONRA UZAMA OLUR AMA BELİRLİ EN FAZLA 5 cm yi geçmez geçebilirde ama çok tek tük diyiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goldgold0834 -- 26 Mart 2016; 19:41:19 >
  • goldgold0834 G kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarını sana yansıtmak istiyorum bi gör değerlendir. Bir uzamadığını iddia ediyorsun bir de belki uzayabilir diyosun 4-5 cm daha. Bak kendinle çelişiyorsun.
  • Boyum 196 100kgyim oldukca iyi vucudum var allaha sukur kilo alip veriyorum arada tabii. 16 yasindayke. 180dim hizli uzadim ve 15 16 yaslari arasi biyigim cikmisti. Ondan sonra 15 cm uzadim. Konu kapanabilir. Boş yapmayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: goldgold0834

SAKAL BIYIĞI TAMAMEN ÇIKIP 17 YAŞINDA 185 ÜZERİ BİRİNİ GÖRMEDİM KİMSE KENDİNİ KANDIRMASIN SAKAL BIYIK ÇIKINCA BOY UZAMAZ UZASADA BELİRLİ 3-4 CM BESLENMEYLE ALAKASI YOK DEMEDİM DEDİĞİM GİBİ ÇIKTIKTAN SONRA UZAMA OLUR AMA BELİRLİ EN FAZLA 5 cm yi geçmez geçebilirde ama çok tek tük diyiyim

13 yasinda orta son sinifta sakal ve biyik tirasi oluyordum. Tüy filan degil bildigin simsiyah sakal ve boyum 170 civarıydi su an 16 yasindayim 1.85 im ve haci sakali gibi sakalim var :) tezinizi curuttum kusura bakmayin

• Poppy16 kullanıcısına yanıt
    belki demedim belirli dedim. ama demekki tez doğru deyilmiş zaten bende istiyorum zaten sakal bıyık çıkıncada boy uzaması devam etsin
  • goldgold0834 G kullanıcısına yanıt
    Kardeş bi karar ver artık sen de. Çıkar mı çıkmaz mı. Yoksa 3-4 cm mi çıkar en fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poppy16 -- 27 Mart 2016; 15:56:02 >
  • Bu kafaya nasıl ulaşabilirim?
  • hastalanmış.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.