Şimdi Ara

şaka gibi İPHONE YALAN MAKİNESİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
5.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne yalancıları konuşturdum doğru dedi gecti cıkardığı rakamlar cok ilginc sessizliği bile ölçüyo o daha ilginç
  • Turkiyede kriz yoktur dedim ekran karardi falan simdi acilirken elma yerine boyle patlicanimsi bisey geliyo hehehe :)
  • program,konuştuktan sonra sonucu bildirmiyor.bence kişi yaptıklarını uzun uzun anlatırken sesinin titremesini ölçüp levelin kırmızıya gelmesini beklemek gerekiyor galiba..yani püf noktası konuşan kişinin olayı anlatımını uzun tutması.evet veya hayır diyerek çözülmüyor.
  • arkadaşlar bu uygulamayı nasıl kurucaz cydia da yokmu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrcan

arkadaşlar bu uygulamayı nasıl kurucaz cydia da yokmu?

Hayır cydia'da yok sadece appstore'da var ama eğer telefonun jailbreak'li ve mobile installation değişimi falan yapılmışsa sana crack'li ipasının linkini pm atabilirim.
  • Vay Be Helal Olsun Adamlara

Çok Külfetli Makinadır Ama Bu
  • pm atarsan sevinirim.
  • bu seneler once symbian icin vardi ve bi ise yaramiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheGreen7

bu seneler once symbian icin vardi ve bi ise yaramiyor

Symbian'daki version'una göre çok daha gelişmiş, ama hala bi işe yaramıyor o ayrı konu
  • Başlıgı gorunce inanmamıstım ama mantıklı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bncvleng -- 26 Aralık 2008; 20:50:49 >
  • bende progarmı açana kadar inanamadım ama gayet güzel bir uygulama

GENÇFENERBAHÇELİLER
  • Cidden %100 olmasada anlayabiliyor

siyah ayakkabi giyerkeken kirmizi giyiyorum diyince lie graph tam kirmizi kelimesinden sonra kirmizi cizgiyi geciyor ama siyah dedigimde cok az artiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmet4fb

hee onu değinmeyi unuttum
    programın açıklamasında eğer kendiniz bilerek bi yalan sölerseniz bunu anlayamaz diyo çünkü stress yapmasınız o zaman diyor aslında haklıda

tabi program her zaman doğru deildir sakın güvenmeyin :D

gerçekten mükemmel bir özellik ama keşke %100 güvenilir olsaydı
  • 20 kişide çaktırmadan denedim 15 ini doğru gösterdi
  • Yarın bir gün millet bu salak app. yüzünden karısını falan doğrarsa hiç şaşırmam..
  • merhaba,
    appshare'ı bulamadım forumda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaro -- 2 Ocak 2009; 11:41:34 >
  • arkadaşlar appshare da bulamadım ne diye arattırıyonuz gerçi hertürlü yazdım..heceledim bile ama yok bulşamadım çıkmıyo:((
  • s60 için bulabilirmiyiz
  • Sesteki titreşim sinyallerinden algılıyor sanırım... Çünkü baskı ve korku altında iken söylenilen yalanlarda seste farklılık vardır onu yakalamsı lazım...

Fakat bu kadar küçük bir program bunu nasıl ayırt edebilir özellliklerle donatılmış orası muamma...
  • yakında iphone esirleri diye toplamasınlar dünya genelinde bizi beyler bayanlar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.