Şimdi Ara

Şaka değil gerçek, et ihraç edeceğiz :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
7.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya dün tv söylemişti ama sonunu yakalayabildim ki bu konudan bahsediyordu. besleme ve kesilmesi konusunda yasal bir sıkıntı mı süreç mi ne var demişti ama tam anlayamadım konuyu. bu sebeple de kesilmek üzere hayvan ithalatına başvuruluyor demişti. buna benzer birşeydi bakasım gelmedi googla bak..
  • Her firsatta avrupa avrupa diyenler bir gitsenize şu toplumda, sizde rahatlasiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hani ülke de kriz vardı, millet et alamıyordu, evet alamıyormuş çünkü olanı da çatır çatır tükettiği için ülke de et kalmadığı için ülke et ithalatı yapacak kadar tüketim çılgını olmuşuz. :)

Yazın bakalım ay da 200 tl 'lik et ürünü giriyor evimize kaç kilo olduğunu az çok tahmin edersiniz. Sizler kaç tl harcıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Iktidar da iktidari kaptirmamak icin ulkeyi yok etmeye boldurmeye bile razi

Bkz=sayıları 10 milyona dayanan multeciler cozum sureci papaz salımı askeriyeye cekilen operasyonlar vs vs yaz yaz bitmez

Alıntıları Göster
    Yeter atıp tuttuğunuz bu konularda da yaaa, biri geçen gün yazmış 6 milyon diye dünde sen 10 milyonu buldu diye bakalım yarın da başka kankiniz 15 milyon der herhalde. Devlet açıklıyor 3,4 milyon civarı bir sayı bildiriyor bizim akıllılarımız 6 10 diye sayı sayarak günden güne arttırıyor. Abartmayın çünkü bu ülke de 80 milyon insan var eğer 10 milyon olsa idi gözün her 8 kişiden birini Suriye 'li olarak görmesi lazım idi. Bak 8 kişiden biri farkı ayırt et önce. :) Kapişşşşş. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Hani ülke de kriz vardı, millet et alamıyordu, evet alamıyormuş çünkü olanı da çatır çatır tükettiği için ülke de et kalmadığı için ülke et ithalatı yapacak kadar tüketim çılgını olmuşuz. :)

Yazın bakalım ay da 200 tl 'lik et ürünü giriyor evimize kaç kilo olduğunu az çok tahmin edersiniz. Sizler kaç tl harcıyorsunuz.
    Sen başlığı yanlış okumuşsun...

Ülkede et tüketimi %20 düştüğü için depolarda biriken 38 bin ton et ihraç edilecekmiş. Piyasaya sürülmüyor çünkü et fiyatlarının düşmemesi için. ESK 2 lira daha kesim fiyatını artırmış bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 31 Temmuz 2019; 8:57:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek_Kisilik_Muhalefet

Sen başlığı yanlış okumuşsun...

Ülkede et tüketimi %20 düştüğü için depolarda biriken 38 bin ton et ihraç edilecekmiş. Piyasaya sürülmüyor çünkü et fiyatlarının düşmemesi için. ESK 2 lira daha kesim fiyatını artırmış bu arada

Alıntıları Göster
    Evet yazdıktan sonra farkettim. Yanlış yazdım benim hatam. Et ihraç kelimeleri kafamda ithalat gibi birleşti herhalde.

• Assöktör.

Aldımız samanları kırmızıya boyayıp et diye satacaz galiba.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.