Şimdi Ara

Saitama VS Goku

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
5.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Buda sorumu Saitama tek atar :)
  • İşkolik. kullanıcısına yanıt
    haklısın. peki ya dante sparda?
  • Saitama reis bi vurur Goku Allahını görür
  • Kangal- K kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: -arda-

haklısın. peki ya dante sparda?
    dante sparda kim köpek :) saitamanın karşısında saitama tek atan adam
  • İşkolik. kullanıcısına yanıt
    aynen
  • Goku saiyan saga haliyle bile şuanki Saitamayı kum torbasına çevirir. Dante nin composite hali ise ikisinide alır rahat alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyondG

Goku saiyan saga haliyle bile şuanki Saitamayı kum torbasına çevirir. Dante nin composite hali ise ikisinide alır rahat alır.
    hocam goku kim köpek.

Saitama yı zorlaya bilen birtane karakter yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İşkolik.

hocam goku kim köpek.

Saitama yı zorlaya bilen birtane karakter yok.

Alıntıları Göster
    Hala parodi karakter gözüyle bakıyorsanız Saitamaya evet Ercanın Hulkunuda,Thought Robotu da,virtuel novelleri hatta ve hatta diğer omnipotentleride tek yumrukla alır evet.Çünkü adam tek yumrukla alıyor.Adamın olayı bu ayrıca Saitamanın combat reaksiyonları limitsiz ki zaten one punch man olması bunu kanıtlıyor.TR ile kapışsa(kendisi EGD den sonraki en büyük mechalardan biridir) daha meka reaksiyon vermeden limitsiz hızıyla tek dokunuşla TR ye tek atar. Haksızsam söyleyin.

• Ne gözüyle bakmalıyız hocam ? :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Kangal-

Ne gözüyle bakmalıyız hocam ? :D
    Bir parodi karakter olmadığı için bu gözle bakmasanız daha iyi olur mesela. Şimdi bu karakterin şu an için bilinen en büyük saldırısı "Ciddi Yumruk" planet level feat gösteriyor ki gene biraz abarttım. . Bu adam attığı bu yumrukla gücünün yüzde birini kullanıyor olsa en fazla 100 gezegen yokedebilir. Ama bu mesafe bir tane solar sistemi yoketmeye bile yetmez. En fazla güneşi yokedebilir. Tamam hadi yüzde %0001 desek 10 bin tane gezegen yok etse en fazla 10 solar sistem yapar uzay boşluğunu katınca. Kaldıki adamın attığı yumruk ciddi haliyle atılmış bir yumrukki bu eleman ona cidden belli bir miktarda güç harcadı. Goku yu ise anlatmaya gerek yok sadece 4d bir karakter diyeyim size. Yani 3 boyutlu uzay ve zamandan bağımsız. Onun dışında Ssg halindeyken bile Beerus ile savaşırken evren yok olma tehlikesine bile girmişti. Opm ise Baros savaşından öteye geçemedi hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyondG -- 15 Ağustos 2018; 1:13:47 >

• quote:

Bir parodi karakter olmadığı için bu gözle bakmasanız daha iyi olur mesela. Şimdi bu karakterin şu an için bilinen en büyük saldırısı "Ciddi Yumruk" planet level feat gösteriyor ki gene biraz abarttım. . Bu adam attığı bu yumrukla gücünün yüzde birini kullanıyor olsa en fazla 100 gezegen yokedebilir. Ama bu mesafe bir tane solar sistemi yoketmeye bile yetmez. En fazla güneşi yokedebilir. Tamam hadi yüzde %0001 desek 10 bin tane gezegen yok etse en fazla 10 solar sistem yapar uzay boşluğunu katınca. Kaldıki adamın attığı yumruk ciddi haliyle atılmış bir yumrukki bu eleman ona cidden belli bir miktarda güç harcadı. Goku yu ise anlatmaya gerek yok sadece 4d bir karakter diyeyim size. Yani 3 boyutlu uzay ve zamandan bağımsız. Onun dışında Ssg halindeyken bile Beerus ile savaşırken evren yok olma tehlikesine bile girmişti. Opm ise Baros savaşından öteye geçemedi hala.

Alıntıları Göster
    Adam olayı yalayıp yutup çözüme ulaştırmış lafa gerek yok

• quote:

Alıntıları Göster
    En büyük feati planet level mi yani ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kangal-

En büyük feati planet level mi yani ?

Alıntıları Göster
    Hayır. Şuana kadar Anime, manga ve onede gördüğümüz en büyük featı planet buster dedim. Saitamanın tam gücünün bu olduğunu düşünmüyorum zaten ama bu karakter ciddi hali ile planet buster ise tam gücünün solar systemden fazla olacağını düşünmüyorum. Ayrıca Garou ile savaşında attığı Serious Headbutt anca Canavar Garou nun kokunu koparabiliyor üstelik Garou buna gülüyor. Sonrada Saitama sevinip"sonunda bana layık bir rakip buldum" deyip dahada ciddileşince Garou yalan oluyor. Bu Garou ise animede gezegensel tehtid olarak geçiyor. Goku ise aşırı işgücü formunda Jiren ile savaşıyorken sonsuz hiçlik sallanıyordu(evrenlerin dışında bulunuyor). Onun dışında Beerus ve Champa(6 ve 7 evrenin tanrıları) kavga ederken rehber melekleri bu kavganın iki evrenide yokedebileceğini söylemişti. Top arc ta ise Goku ve Jiren hem Beerus hemde Champadan çok daha üst bir güce ulaşmıştı. Çünkü Beerus daha aşırı içgücüde ustalaşamamışken Goku bunda turnuva içinde ulaşıyor. Jiren ise bu tamamlanmış aşırı içgüdüye karşı başa baş bir şekilde de savaşabildiği için bu ikisinin tanrılaran daha güçlü olduğunu söyleyebiliriz.

• Beerus sadece esneyerek bir gezegenin yarısını yok edebilir ve Saitama da en güçlü yumruğu ile dünyanın yarısını yok edebilir artık Goku da Beerus'dan güçlü Saitama'nın Goku'yu yenme imkanı yok yani

• Saitama en güçlü yumruğuyla dünyayı yok edebilir demek.

Boros'un Collapsing Star Roaring Cannon saldırısına (Dünya'yı yok edebilecek bir saldırı) sadece "Ciddi Yumruk" adını verdiği bir saldırıyla karşılık vermesine rağmen tamamen saldırıyı nötrlüyor, aynı zamanda Boros'a karşı hiçbir hamle yapmamasının sebebini de Anime'yi bile gözleriyle azıcık izleyenler bilir - Boros bile yenildikten sonra kendisi diyor zaten "Bu senin için bir savaş bile değilldi, daha muazzam gücün vardı diye".

Saitama'yı başka karakterler ile karşılaştırmak (ne kadar karakter savaşlarının olayı bu olsa da) biraz saçma geliyor bana, adamın olayı tek yumrukta (karşındakinin direnç seviyesinin üstünde bir güç uyguladığı sürece o yumruğa) karşısındakini yenmesi zaten...

• Tamamda saitama bile kendi gücünün tam olarak farkında değilken bu teoriler çok boş kalıyor.Saitamanın olayı tek yumruk. Tek yumrukda herşeyi patlatan güce sahip olması bile anlatıyor herşeyi. gokunun enerjiyi biriktirip biriktirip salması birşeye yaramaz yani.adam savaşırken bile ayakta dikiliyor nabıyor bu diye. ( saitamanın gücünün enerjisel biçimde patladığını düşünemiyorum ayrıca varsa öyle birşey.)
  • No one:

Literally no one:

Bazı süper zekalar: Karşim Saitama en fazla planet level saldırıya sahip görmüyor musunuz fazlası olsa galaksi yok ederdi eğü eğü

İnanılmaz irite ediyor böyle çok bilmiş yorum yapanlar.

Şu şuna tek atar, şu şunu döver diyenler gözümde daha değerlidir çünkü adam içinden geleni söylüyor ya da olmasını istediği şeyi söylüyor.

Bu karakter kıyaslamaları ise başından itibaren tamamen zırvalıktır. Özellikle sürekli güçlenen ve güç seviyesi çok çok fazla olan karakterler arasındaki kıyaslama saçmalığın daniskasıdır.

En azından içinizden geleni söyleyin boşa bilmişlik taslamanın lüzumu yok karakterlerin hiçbirinin yazarı değilsiniz.

Gördüğünüz şeyleri de taraflı yorumlayacağınız için dürüst olup yenmesini istediğiniz karakteri evirip çevirmeden söyleyin geçin.

Başka bir saçmalık da 1c-1b-1a yok efendim city, planet yok yok high 4b planet, yok low 5c city falan geçin bunları amma şey türetiyorsunuz.

Ekleme: Yanlış anlaşılmasın aynı çizgi roman, dizi, anime her ne ise kendi içerisinde kıyaslama yaparsınız zaten ama bu çaprazlamalar tamamen saçmalığa evriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 16 Haziran 2020; 12:53:3 >

• Arkadaşlar hem dragon ball hemde saitama izlemiş aynı zamanda ikisininde mangalarını okumuş birisi olarak yorum yapmak istedim bu savaşın 2 sonucu var eğer saitama bir parodi karakterse yani özeliği herşeye tek atmaksa saitama alır death note gibi düşünün ismi yazılan herkes ölür eğer parodi karakter değilse şuan ki güncel güçlerle goku alır peki neden? İki karakter de gelişimini tamamlamamış bi karakter ikisininde önünde çok fazla yol var özellikle dragon ball daha da uzun sürecek gibi diyebiliriz aynı zamanda dragon ball karakterleri immortaldır yani ölümsüzdür gokunun kaç kere öldüğünü öldükten sonra ki dünya da antrenman yaptığını biliyoruz ayrıca dragon ball evren olarak da çok güçlü bi evren yani beerus gibi tanrılar tırnağını masaya çarpmakla bi gezegeni tam ortadan ikiye yarabilir Zeno gibi çocuksu tanrılar bile 18 evrenden 17 sini silebilir goku ile jiren dövüşürken 12 evreninde ötesinde olan sonsuz hiçlik sarsılmıştı goku ultraiçgidü kullanırken tanrıların yarısından çoğu şaşırmıştı cünkü tanrıların bile ulaşması zor bişey gokunun gücünü bi kenara koyup saitama ile dövüşüne bakacak olursak gokuyu basit fiziksel yumruklarla yenebileceğini sanmıyorum zaten gokunun herhangi bi dövüşündede o kadar hızlı hareket ediyorlar ki gözlerle gözükmüyor bknz: DB (tenkaichi budokai) goku teknik olarak çok daha fazla şey biliyor ışınlanma kamehame vs gibi cok da uzatmadan şunu söylemek istiyorum eğer saitama parodi karakter değilse goku alır diye düşünüyorum bana inanmıyorsanız battlefandom Wiki den tier seviyelerine bakabilirsiniz goku önde eğer saitama parodi karakterse eğer gokuya sağlam bi yumruk çakabilirse alır tabi gokuya vurabilirse iyi forumlar kendinize iyi bakın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.