Şimdi Ara

Saints Row 4 Duyuruldu + İlk Video Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Açık dünya öğelerine sahip kendi türündeki oyunlar arasında özel bir yere sahip olan Saints Row serisinin yeni oyunu Saints Row 4 duyuruldu. Üstelik oyunun çıkış tarihi de 23 Ağustos olarak açıklandı.

Normalde indirilebilir içerik olarak düşünülen bu oyunun daha sonra ise yepyeni bir oyun olmasına karar verilmiş. Oyunun ilk videosuna baktığımızda ise Saints Row: The Third'ü anımsattığını görüyoruz. Oyun görsel yönden ise The Third'e göre geliştirilmiş diyebiliriz.

PC'nin yanı sıra bu nesil konsollar için duyurulan Saints Row 4'ün ilk videosu sizi çılgınca şeyler yapmaya çağırıyor. İlk videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Bence Hiç Çıkarmasınlar..İlk Düşündüklerini Uygulasınlar..Ek Oyun ..!

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • awww yiss ( yine gta ile yarışacaklar ama GTA forever )
  • ah be thq sen bunları göremeyecek miydin...

• Afedersiniz ama oyunun b*kunu çıkarmışlar, korsan olarak bile oynamam ben bu çöpü!

• GTA bir yaşam sidili, suç simülasyonu, Saint Row ise yanlızca bir oyundur. Oyun olarak kabul edilip eğlenmek için oynarsanız benim gibi büyük keyif alabilirsiniz. Çıksada biraz kafa dağıtsak :)

• Umarım Sasha Grey seslendirme kadrosundadır tekrar :p

• çok iyi saçmalıyor bu oyunun üreticileri (iyi anlamda :D)

• bu oyuna bayılıyorum be hastasıyım acayip eğlence unsuru var çoğu oyunda olmıyan bişey.

• Harika görünüyor video birazda esprili bir video idi umarım görevlerine çok fazla değişiklik eklerler böylece oyunu hiç bitirmeyi istemem
  • Oyun hiç bi gelişme yok aynı 3 gibi 3 e dlc oalrak çıksın daha iyi
  • olmamış.. prototype + gta . yemedi tabi watch dogsla gta yla yarışmak...
  • Oyun çıkalı daha 1.5 yıl oldu yeni oyunu duyuruyorlar böyle güzel seri oyunları gta gibi 4-5 yılda bir çıksa daha iyi olur.
  • Herkes yorum yapmış ama,kimse mantıklı bir şey söylememiş. Saints Row serisi zaten oyuncuyu eğlendirmek amacıyla yapılmıştır. 3. oyunu oynayanlar iyi bilirler. Arkadaşlar SERİNİN AMACI EĞLENDİRMEK,CİDDİ BİR OYNANIŞ SUNMAK DEĞİL. Bence bu özel güç olayı baya bir eğlendirecektir oyuncuları. Fanboylar şimdi eksiler ama ne yapalım,doğrusu bu :(

• Oyunun absürdlüğünü eleştirenler önceki oyunları hiç mi oynamadılar... Zaten absürdlüğünden geliyor eğlencesi. Ben grafik konusunda biraz daha ilerleme beklerdim açıkçası ama onun dışında keyifli olacağına şüphem yok

• "Hold up, i think we missed a letter there, (sorry)"

Bitiyorum bu adamlara

• Grafikler 3ten daha kötü duruyor.Yanılıyor muyum ?
  • mantık arayan saints row başlığı altında ne arıyor acaba?

• Sanki prototype 2 ile dalga geçmişler gibi :D
  • Yine çılgın bi oyun bizi bekliyo güzel gibi ama oyunda araba tasarımları artık biraz daha iyi olsa yani artık yakışmıyo 3 oyunla nerdeyse aynı grafikleri var.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.