Şimdi Ara

SAHURA KADAR BF4 E VARMISINIZ ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
1.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeliiYaban

quote:

Orijinalden alıntı: Cheerub

Bende varım geçen senede yapmıştık böyle baya kalabalık bi ekip çıkmıştı hey gidi günler Aynı katılım olursa yine çok eğlenceli olur eminim

aynen hocam geçen sene güzel bi katılım olmuştu

kardeşim seninle 2 sunucuda oynadık hatırlarsın sanırım ..... ilk TR-ShadowSniper niçkimle karsılastık ikinci ise TR-Ready2Die İle karsılastık ts gelebilirmisin

voip01.n1756.hypernia.net:10009

• bana dediniz galiba hocam battlelogdan ekliyim sizi oynarız tabi
  • Ekle: AnimeBoyTenshi

Akşam 8'den sonra sabaha kadar oynarım
  • ekle keke
  • valla kardes evde net olsa olurdu ama net yok suan
  • quote:

Orijinalden alıntı: emptychat2

quote:

Orijinalden alıntı: Seriouslyman

Hocam ben bu klana üyeyim nick Shootter Bir dakka sen Mustafa abimisin ?

Yok kardesım ben yasın ıd:usagiyin uye ısen gel bu aksam tsye mustafa falan gırerız bu aksam

Benimde Shotter-TR alttaki Mustafa abi tamam Tsye gelemiyorum nadir tabi Mustafa abiye belirttiğim gibi gerekli olduğu zamanlar gelirim Bu arada whatsapp var ama sadece 4-5 arkadaş ekli onun dışında whatsapp girmiyorum yanlış anlaşılmasın zaten hergün battlelogdayım telden-pcden bundan sonra tsye gelirim o nedenle her türlü haberleşebilirsiniz yani

• bende gelirim. genel olarak akşam 10'dan sonra falan girebilirim ts'ye.
  • Ben oruç tutmuyorum.Sahura kadar içki içecem ben :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: yogurt78

Ben oruç tutmuyorum.Sahura kadar içki içecem ben :)))

/>
  • Benide alır mısınız grubunuza ? Ha bu arada yaş sınırı yok değil mi sizinle oynamak için :D muhaha (yaşım 16)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onat Arda

Benide alır mısınız grubunuza ? Ha bu arada yaş sınırı yok değil mi sizinle oynamak için :D muhaha (yaşım 16)

Yeterki bilmişlik taslayıp Hava aracı sürmeye kalkışmayın. Biliyorsanız sorun yok fakat bilmiyorsanız küfür bile yersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: battlefrt

quote:

Orijinalden alıntı: Onat Arda

Benide alır mısınız grubunuza ? Ha bu arada yaş sınırı yok değil mi sizinle oynamak için :D muhaha (yaşım 16)

Yeterki bilmişlik taslayıp Hava aracı sürmeye kalkışmayın. Biliyorsanız sorun yok fakat bilmiyorsanız küfür bile yersiniz.

hahaha şu ana kadar bir tane bile hava aracıyla adam öldüremedim merak etmeyin al deseniz bile almam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazymania56

quote:

Bende varım geçen senede yapmıştık böyle baya kalabalık bi ekip çıkmıştı hey gidi günler Aynı katılım olursa yine çok eğlenceli olur eminim

Biz 5 kişilik bir grup uçuşa hazırız, ama BF3 oynuyoruz.

az önce BF4 girdim team deatchmatch, 3 kez arka arkaya ben adamı öldüüyorum adam beni öldürüyor. Oynamam ben o oynayınca sinirleniyorum.
    BF3 girdim 95 kill yaptım yine TDM

FFFD hala duruyor, "**vat Field" serverında terör estiriyoruz. (Ciddiyim, özellikle Celal hiç acıması yok Jetle)

Ya o butcher yüzünden oyundan soğuduğumuz oluyor bazen. Seine de tank diğer maplar jet biniyor hep piyade vuruyor. Piyade vs gelmiyor :D

• quote:

quote:

az önce BF4 girdim team deatchmatch, 3 kez arka arkaya ben adamı öldüüyorum adam beni öldürüyor. Oynamam ben o oynayınca sinirleniyorum.

FFFD hala duruyor, "**vat Field" serverında terör estiriyoruz. (Ciddiyim, özellikle Celal hiç acıması yok Jetle)

Ya o butcher yüzünden oyundan soğuduğumuz oluyor bazen. Seine de tank diğer maplar jet biniyor hep piyade vuruyor. Piyade vs gelmiyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: HuaweiPismanliktir

quote:

quote:

Aynen aynen sen uçaksın git tank falan vur :D

• OTTOMAN1453TURK - Ekleyin ( Çoluk Çocuk Gelecekse Hiç Plan Flan Yapmayın Gardaşım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HuaweiPismanliktir

quote:

quote:

Jette ben tankları disable ediyorum, o patlatıyor çoğu zaman. Böylece 2 Tur atmak gerekmiyor çok seri oluyor, AA için veya kalabalık adam olan yerler için de bu geçerli
    2 kişi olmak bu yüzden daha güzel.

Şu anda tdm oynuyoruz **fieldde, herkesi çağırıyor .

• Piyade gelmiyor diyen arkadaşa ithafen :)
    http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/1/78242195/385047867/ @HuaweiPismanliktir
  • Bizim ts ye gelebilirsiniz isterseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: By_cLL

Piyade gelmiyor diyen arkadaşa ithafen :)
    http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/1/78242195/385047867/ @HuaweiPismanliktir

@By_cLL ver bana m16 ve 1-2 reviver bende yaparım aynı skoru ;)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.