Şimdi Ara

Şahsiyet - Haluk Bilginer & Cansu Dere (PuhuTv) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
4
Favori
17.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ha beyler bu arada, yeni bir efsane dizi doğuyor bence.
  • Sen git Türk dizisinde çığır açacak efsane bir dizi üret ama kambura, mambura, 96 plaka falan koy Bu kadar derin bir diziye sahte yer isimleri koymak çok saçma olmuş git adam gibi söyle ne zararı olacak ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • netflixe zaten para ödüyorum birde buna ödersem hayatta izlemem. bence benim gibi düşünen binlerce kişi vardır.daha internet dizileri emekleme aşamasaındayken böyle hatalar yapılması internet dizilerini bitirir. şahsen reklam izlemeyi tercih ederim. dizi konusuna gelecek olursak. bence agah bey,nevranın babası.. zaten nevranın babası kayıp. annesinde bir şeyler gizlediği belli. aynı dönemde aynı ilçede yaşamışlar. babasının hem suçlu olduğunu hemde babasını olduğunu öğrendiği sırada. babası her şeyi unutacak(bence süper olacak )
  • kadirkul20 kullanıcısına yanıt
    Yine ücretsiz bir şekilde dizileri vermeye devam edicekler ama, reklam istemeyenler için ayrı olarak ücretli bir abonelik sistemi olabilir bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

Ha beyler bu arada, yeni bir efsane dizi doğuyor bence.
    Dizinin ilk bölümünü izlemiştim.

Çok fazla ağır çekimler falan olunca sadece oyunculukların iyi olduğu senaryonun pek derin olmadığını düşünüp devam etmedim. Devamı gerçekten güzel mi?
  • şahsen ben 1-2-3 bölümden daha fazla beğendim.konuyu sürükleyici ve karışık bir hal alıyor. bir şeyleri biliyorsun ama ne olduğunu anlamıyorsun. bir yandan torunu işler çeviriyor flan . güzel bence izlemeni tavsiye ederim
  • ilk bölümün ilk yarım saati aşırı sıkıcı zaten, ikinci bölümden sonra sürükleyicilik kazanıyor. 4-5-6 bölümlerinde bu sürükleyicilik daha da akıcı bir almış zaten. bence bi şans vermeye değer.
  • Bu gece izliyorum o zaman.
  • **** kapalı olmasına rağmen kapatın diye uyarı çıkıyor diziyi izletmiyor. yaşayan başka biri daha var mı?

edit: adbl*ckun neyini sansürledi yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kogmen -- 15 Nisan 2018; 0:8:29 >
  • Bomba patlıyor, 50 kişi ölüyor ama korkmuyorsunuz. Tek tek öldürünce mi korkuyorsunuz?

4, 5, 6. bölümler de güzeldi. Açıkçası son bölümün son sahnesinden sonra ortam daha da şenlenecek gibi duruyor. Bunu yapmaları çok iyi harbiden. Köpek Öldüren!

Haluk Bilginer harbiden çok iyi be abi. İzleyin derim :)

Bunun dışında bende 1 tane bile reklam çıkmıyor. Telefonda root sayesinde engellediğimden çok keyifli oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 17 Nisan 2018; 20:52:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirip izleyin reklam falan yok miss.

• Ahmet_Şahin kullanıcısına yanıt
    ne indirip? A-D B-L-ock mu=
  • Yok,diziyi bilgisayara indirip izleyin demek istedi.Ben hep öyle yaparım.Ha,kendi sitesinde de bir defa videoyu oynatırım ki izlenme sayısı artsın,o reklamlar sayesinde çekiliyor sonuçta bu 1 saatlik diziler.Tv olsa 3 saat ,gereksiz bir sürü uzatma sahneler vs.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ne ablocku. Diziyi indirip öyle izlemekten bahsediyorum. 6 bölümü de indirdim de sezon bitince izleyecem komple. Tavsiye ederim.

• Ahmet_Şahin kullanıcısına yanıt
    nerden indiriyoruz?
  • Her hafta 1 bölüm verilse daha iyi olacak. Haluk Bilginer döktürüyor. Umarım ilerleyen bölümlerde konu cıvıtmaz. Çokta uzatmadan güzel bir final yapılır. O zaman efsaneler arasına rahat yer bulur kendine.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Harbiden diziyi indirsek ya niye reklam falan uğraşıyoruz. :) hatırlatan arkadaşa teşekkürler.

• Arkadaşlar herkese farklı sürelerde reklam mı denk geliyor bilemem ama 1 saatlik dizide final reklamını saymazsak bana 3 dakikadan uzun reklam gelmedi ilk 6 bölüm içinde. Her bölüm için toplam reklam süresinden bahsediyorum. Bedava verilen böyle kaliteli bir dizi için de 3-4 dakika reklama sabredemiyorsanız gerçekten ayıp. Kesmeyin altın yumurtlayan tavuğu. Sonra ararsınız.

Benim aslında dizi hakkında sormak istediğim birşey var. Bir bölümü anlayamadım. İzlememiş olanlar okumasın lütfen.

Doğum günü hediyesi olarak cesedi getirdiği gece kızın gazetecinin evine gideceğini nereden biliyordu? Daha onlar eve gelmeden getirdi cesedi ve bekledi. Bildiğim kadarıyla bunun öyle telefon dinleme benzeri yetenekleri yok.

Puhutv'den. İdm indiriyor.

a-d-b-l-o-k ile reklamsız izliyordum fakat şimdi önlem almışlar, bunu nasıl çözeriz. a-d-b-l-o-k u gizlemenin bir yolu var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 16 Nisan 2018; 10:3:41 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.