Şimdi Ara

Sahibinden ve TOBB ETÜ uzaktan eğitim için bir araya geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sahibinden ve TOBB ETÜ uzaktan eğitim için bir araya geliyor

İçinde bulunduğumuz pandemi dönemi yüz yüze eğitimleri imkânsız hale getirdi. Bu bakımdan uzaktan eğitimlerin önemi arttı. Sahibinden ve TOBB ETÜ eksik kalan mesleki eğitimler için bir araya geliyor. 

Emlak danışmanlığı ve ikinci el araç

TOBB Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri (TOBB MEYBEM) bugüne kadar emlak danışmanları ve ikinci el araç ticareti yapan 35 bin kişiye mesleki sertifika vermişti ancak pandemi ile birlikte eğitimler kesintiye uğradı. 

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy Tab A7 Lite'ın özellikleri onaylandı: İşte tabletin ilk resmi görüntüleri

Sahibinden ve TOBB Üniversitesi bir araya gelerek bu eksik eğitimleri uzaktan tamamlamayı amaçlıyor. Emlak danışmanı eğitimi 100 saat, ikinci el araç ticareti eğitimi ise 35 saat sürecek. Yüzde 70 devam şartını sağlayan veya sınavda başarılı olan katılımcılara TOBB ETÜ onaylı dijital başarı sertifikası verilecek.

Buraya katılmak isteyen kişilerinwww.uzmanlik.com üzerinden form doldurarak Sahibinden Akademide kullanıcı oluşturmaları ve Akademiye online giriş yaparak tercihli eğitim programına kayıt olmaları yeterli. Eğitimler 7 Haziran tarihinde başlıyor. 

Sahibinden Akademi

• Haber başlığını ilk gördüğümde Coursera Udemy benzeri entegre zoom gibi bir görüşme aracı yapmak için kolları sıvıyorlar sanmıştım ama meğersem ikinci el araç ticaret eğitimi vereceklermiş. Üzücü.

• Denklemde 3 adet lokal bilinmeyen vardır
    Bayandan çözülmeye çalışılmıştır
    Çözerken sigara içilmemiştir
    Hafta sonları beyin jimnastiği için uğraşılmıştır
    İlk gelen çözer
    Tüm denemeler yetkili matematikçiler tarafından yapılmıştır
    Çözene şimdiden hayırlı olsun
    Saçma sapan çözümler sunmayın kalbinizi kırarım

Bu mudur yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amd64x2 -- 26 Mayıs 2021; 10:30:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.