Şimdi Ara

sahibinden den the north face mont alacağım orjinal olduğunu nasıl anlarım değerli kardeşlerim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar malum ikinci el satış sitesinden bir tane mont beğendim the north face ve bunu almayı planlıyorum. Daha doğrusu alacağım kesin olarak fakat orjinal mi değil mi sahte mi çıkar veya dolandırılır mıyım diye endişeye düşmeden edemiyorum. Satıcı ile konuştum hologramlı etiket ve bütün etiketin resmini çektim diyor. North Face montlardan anlayan birisi bana yardımcı olabilir mi?

malum sitede alacağım ilan:https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-giyim-aksesuar-erkek-the-north-face-nuptse-2-700-dolgu-kaz-tuyu-mont-520984493/detay

Elleriniz dert görmesin, 500 lira benim için büyük para ama bir kere tam verip uzun seneler kullanmak niyetim. Lütfen kardeşinize yardımcı olun.

Saygılar

• Güzel değil ki 500 lirada çok bana göre ama siz bilirsiniz

Boynerde felan indirimli alabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hz.hehhehe -- 11 Şubat 2018; 19:50:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinal mi değil mi bilmem ama ben hiç beğenmedim.

O paraya ne güzel montlar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu parayı jack jonesun bir kaç farklı modelin alıp farklı farklı kullanmak daha mantıklı bence
  • Bu ürün kaz tüyüyle yapılıyormuş kesinlikle almayın vahşete ortak olmayın.
  • Olum nerde yaşıyorsunuz karstamısınız bunu ne yapacaksınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar neden beğenmediniz? Satıcıyla anlaştım sıfırı 900 lira civarındaymış, ben beğendim beğenilmeyecek kadar kötü neyi var montun? Fikirlerinize, önerilerinize açığım.

Saygilar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.