Şimdi Ara

Sahibinden.com Kurumsal Üyelik Dolandırıcıları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
1
Favori
6.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Leon FR

Arkadaş tanımadan etmeden bu adamlara nasıl bu paraları gönderiyorsunuz, gerçekten anlamıyorum. Mağazanın ilanını görürsün, gider mağazadan görüp satın alırsın. Olmadı, adama GET açmak istediğinizi söylersin, yanaşmıyorsa bilin ki bir sıkıntı vardır. Ben adama 10₺ göndermeye çekiniyorum, millet binlerce lira gönderiyor. 5100₺ ne demek arkadaş? Benim bir aylık emeğim bu para. Ben 10₺ göndermeye korkuyorum, millet dünya para gönderiyor tanımadığı adama. Gerçekten ilginç bir durum.

hocam olay kurumsal logolarda insanlar güveniyor bakın bir çogu kurumsal logolu firmalar sahibindende get ile satış yapmıyor get yok kapıda ödeme yok havale kargo gibi insanlar güveniyor kurumsal logosu olduğu için

• quote:

Orijinalden alıntı: aliyazc

hocam olay kurumsal logolarda insanlar güveniyor bakın bir çogu kurumsal logolu firmalar sahibindende get ile satış yapmıyor get yok kapıda ödeme yok havale kargo gibi insanlar güveniyor kurumsal logosu olduğu için

Alıntıları Göster

geçmiş olsun dediğim gibi yeni açılan kurumsal üyelikler sahibinden nedense çok rahat çalınabiliyor logo larda kalıyor .

• aliyazc kullanıcısına yanıt

Hocam teşekkürler, siz paylaşmasanız büyük ihtimalle aynı kişi beni de dolandıracaktı. ForumDH sağolsun, tokatlanmadık. Geçmiş olsun hocam bu arada size.

(Fotoğrafın üzerine tıklayınca, çözünürlük artıyor.)

Sahibinden.com Kurumsal Üyelik Dolandırıcıları

EDİT: Kişiye whatsapp' dan sen dolandırıcısın diyince, anında mağazayı kapattı, ilanları geri çekti. Beni whatsapp dan engelledi. Bu arada GET ile ödeme açar mısınız dedim, daha yüksek fiyattan. Aradaki komisyonu ben öderim dedim. Yok kurumsal firmayım dedi, GeT ile satmıyorum dedi. Adı Yu*** E*** E*** finansbank kullanıyor. Mağaza adı yunus bilişim idi. Muğla'dan ilan vermiş. Sanırım yukarıdaki arkadaşlardan biri de akyunuslar diye bir satıcıdan bahsetmişti. Bence GeT olmadan hiçbir ilanı satın almayın sarı siteden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mlpö3533 -- 14 Ocak 2021; 14:23:48 >

• mlpö3533 kullanıcısına yanıt
    Çok mutlu oldum bunları ifşalamaya devam edelim.
  • aliyazc kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar kurumsal logo ila dolandırıcılık arttı çok dikkat edin adamlar kurumsal logolara çok kolay ulaşıyor
  • sonuç noldu

• Geç cevabım için özür dilerim, şimdi gördüm. Forum'da araştırınca hemen anladım dolandırıcı olduğunu, satın almadım.

@aliyazc hocamın paylaşması sayesinde tokatlanmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mlpö3533 -- 17 Haziran 2021; 13:36:17 >
  • mlpö3533 kullanıcısına yanıt
    Çok sevindim aman dikkat İNŞALLAH bir çok kişi bu şekilde araştırarak bu yazılanlardan istifade ederek dolandırılmaz saygılar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.