Şimdi Ara

Sahibinden.com için Gelişmiş ilan eklentisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
60
Cevap
16
Favori
6.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yandex ve opera için eklenti onaylandı burdan buyrun

Opera ve Yandex için gelişmiş Sahibinden Eklentisi
  • ellerine sağlık çok güzel olmuş. Yakıt tüketimi için de birşey yaparsan harika olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazrecevs

ellerine sağlık çok güzel olmuş. Yakıt tüketimi için de birşey yaparsan harika olur.

http://www.spritmonitor.de/en/overview/10-Chevrolet/62-Corvette.html?constyear_s=2005&constyear_e=2005&power_s=401&power_e=425&sort=2&powerunit=2

mesela burda en az, ortalama ve en çok gibi değerler var
    en az 9,87 ort 11,85 ençok 14,89

entegre etmeye çalışıyorum genelde çıkan rakamlar doğru ama çalışma süresi uzun 5sn civarında :/ ondan koymuyorum bide ilandan hemen çıkmak istersen takılı kalıyor
    ufak tefek sorunları halledersem onuda koyacağım

• Yakıt Tüketim Değerleri kolay yollu eklendi arkadaşlar sprint monitor işini sonraya bıraktım

Sahibinden.com için Gelişmiş ilan eklentisi
  • Hocam ticarilerin vergilerinide hesaplasa çok daha iyi olur onun dışında gayet güzel çalışıyor . Eklenti için teşekkürler .
  • detay resimlerinin önizlemeleri ilana girmeden daha rahat bakılabilir hale getirildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palego -- 9 Mart 2015; 11:42:52 >
  • Eklentiyi kullanıyorum her geçen gün daha iyiye gidiyor teşekkür etmek istedim emeğiniz için.
  • Teşekkürler çok faydalı bir eklenti olmuş elinize sağlık.

Yakıt verilerinin altına 0-100 değerini de ekleseniz çok mu karmaşa olur. O da sıkça bakılan bir değer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikayaoglu

Teşekkürler çok faydalı bir eklenti olmuş elinize sağlık.

Yakıt verilerinin altına 0-100 değerini de ekleseniz çok mu karmaşa olur. O da sıkça bakılan bir değer.

bu tarz özellikleri açıp kapayabileceğimiz ayarlar sayfası yapmak lazım
    bi boş zamanımda eklerim onuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

Eklentiyi kullanıyorum her geçen gün daha iyiye gidiyor teşekkür etmek istedim emeğiniz için.

yardımcı olabildiysek ne mutlu arkadaşlarınıza bahsetmeyi unutmayın onlarda zamandan kazansınlar :)
  • eklenti çok kullanışlı. tüm ilanların küçük resimleri görülüyor ilana tıklamaya gerek kalmadan.
  • Elinize sağlık, çok güzel eklenti.

Şu ilan kenarlarında yer alan "T" işareti ne anlama geliyor acaba?
  • Zozeidon kullanıcısına yanıt
    Teknik Detaylı ilan anlamına geliyor
    bu sayede ne kadar tükettiği gibi bilgileri okuyabiliyoruz
  • nedendir bilmiyorum ama eklenti bende çalışmıyor. addblock u da kapattım ondandır diye ama yok. etkin mi diye baktım etkin olarak görünüyor. bilemedim. chrome kullanıyorum bu arada.

Edit: çalıştı. hata bendeymiş fareyle üzerine gelince eklenti devreye giriyor :)

elinize sağlık mükemmel bir çalışma..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aanalog -- 20 Mart 2015; 10:44:12 >
  • MTV hesaplamada sıkıntı var
  • sıkıntı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daerohn

birader en son güncellemden sonra eklenti çalışmıyor. yani siteye girdiğinde aracın üzerine fare ile geldiğinde resimlerin gösterilmesi, mtv satırları falan hiç bir şey yok. ikinci olarak bir önceki sürümde MTV hesaplaması olduğundand daha düşük gösteriyor idi.

eğer hala eklentiyi geliştiryorsan bir bakıver.

uzun süredir girmiyordum sahibindene bi bakayım
  • Hocam ben de yazılım sektöründe çalışan bir sistem analisti / yöneticiyim. Öncelikle bayıldım elinize sağlık, çok kullanışlı bir içerik olmuş fakat arkadaşın da bahsettiği gibi şu anda çalışmıyor.

Düzeltmenizi sabırsızlıkla bekliyoruz :)
  • gerekli değişiklikleri yaptım muhtemelen 24 saat içinde google güncelleyecektir.
    bu arada emlak ilanlarında da üzerinde gelince detay resim gösterme aktif edildi :)
  • gerekli değişiklikleri yaptım muhtemelen 24 saat içinde google güncelleyecektir.
    bu arada emlak ilanlarında da üzerinde gelince detay resim gösterme aktif edildi :)

evet şu anda güncelleme yapıldı çalışmayan varsa eklentiyi kaldırıp tekrar kursun çalışmaya başlar

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.