Şimdi Ara

sahibinden.com hakkında yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: oRHaN07

quote:

Orijinalden alıntı: bjkjb

para gönderimi için onay vermediysen, dediğin gibi yap

ulaşmadığını değilde, "ilandakinden farklı ürün geldi" de

işte kargoyu geri göndermem lazım.. nereye gönderecem? adam bana ulaşmadı derse para da gider çakmakta..

Sistemde görünen adrese göndermelisin, iade seçeneğinde görünecektir. Aksi belirtilmedikçe adam o adresten sorumlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinss

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bjkjb

para gönderimi için onay vermediysen, dediğin gibi yap

ulaşmadığını değilde, "ilandakinden farklı ürün geldi" de

işte kargoyu geri göndermem lazım.. nereye gönderecem? adam bana ulaşmadı derse para da gider çakmakta..

Sistemde görünen adrese göndermelisin, iade seçeneğinde görünecektir. Aksi belirtilmedikçe adam o adresten sorumlu

sistemde adres yazmıyor sadece avanos nevşehir yazıyor.. adamla konuştum.. kayseriye yollicam.. oda onayı vereceğini söyledi.. sisteme yanlışlıkla kargoyu verdiğimi girdim.. yanlışlıkla oldu.. adresi düzelttirecektim bende.. ama yanlışlıkla kargoyu gönderdiğimi enterledim.. mecbur göndericem.. şu saatten sonra umrumda değil ne olursa olsun off... kafam patladı öğlenden beri..

• Ben de bazı sorunlar yaşadım alıcı ve satıcılarla, sahibinden de ve gg de ama Allah için hiçbirinde de 1 kuruşum boşa gitmedi, müşteri hizmetlerine benim güvenim sonsuz, siz de rahat olun Siz yanlış yapmadıkça onlar da yapmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinss

Ben de bazı sorunlar yaşadım alıcı ve satıcılarla, sahibinden de ve gg de ama Allah için hiçbirinde de 1 kuruşum boşa gitmedi, müşteri hizmetlerine benim güvenim sonsuz, siz de rahat olun Siz yanlış yapmadıkça onlar da yapmaz

umarım sorun olmaz.. tek iş şuan alıcı tarafın kargoyu alıp onay vermesinde.. çünkü adresi avanos görünüyor.. onay vermezse sorun olucak.. hem çakmağı alıcak hem parayı:) neyse elimde gelen ve giden kargo bilgileri var.. sorun olmaz inşallah.. sorun olursada gene ucuz atlattık 55 tl ile deyip yola devam edicez napalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozn.Onl

kardeşim aldığın ürün en aşağıya 120 150 tl ver sınır üretim seridir. gg den satılan sınırlı üreti serilerin alayı çakmadır o hatayı baştan yapmışın sen. sende gg den 2 zippo aldım ikiside allaha şükür orjinal çıktı. ikisinide sigarayı bırakan bir koleksiyoncudan aldım. zippo z ve zippo brushed chrome . özel serileri almıcaksın gg den .

quote:

kardeşim aldığın ürün en aşağıya 120 150 tl ver sınır üretim seridir. gg den satılan sınırlı üreti serilerin alayı çakmadır o hatayı baştan yapmışın sen. sende gg den 2 zippo aldım ikiside allaha şükür orjinal çıktı. ikisinide sigarayı bırakan bir koleksiyoncudan aldım. zippo z ve zippo brushed chrome . özel serileri almıcaksın gg den .

hocam eğer param iade olursa forumdaki bi arkadaştan almayı planlıyorum..

http://forum.donanimhaber.com/m_51782048/mpage_1/f_/key_//tm.htm#51782048 bunlar orjinal mi? 9 numarayı alıcam..

• quote:

arkadaşlar sahibinden.com üzerinden 55tl ye zippo çakmak aldım.. orjinal ve kaçak olduğunu düşünerekten.. çünkü ilanda orjinal yazıyordu.. fakat adam birebir replika yollamış.. get ile aldım.. geri iade etmek istiyorum.. daha mesajıma cevap vermedi karşı taraf.. sitedeki üye bilgisinde nevşehir yazıyor.. bugün gelen kargo kayseriden gelmiş.. sanırım dolandırılmak üzereyim.. kayseriye yollasam sitede nevşehir yazıyor der.. nevşehire yollasam elime ulaşmadı der.. adam siteye kargo numarasınıda yanlış girmiş.. bunu bahane ederek ürünün bana gelmediğini sahininden.com a bildirip paramı geri alabilirmiyim? bu şekilde paramı geri alırsam kargonun geldiği adrese yollarım tekrar çakmağı.. yardım ederseniz sevinirim..

sahibinden.com müşteri hizmetleri:0216 571 19 00
    benımde basıma boyle bı olay geldı sahıbınden.com benı bu numaradan aradı musterı hızmetlerı olarak

• quote:

quote:

quote:

hocam eğer param iade olursa forumdaki bi arkadaştan almayı planlıyorum..

http://forum.donanimhaber.com/m_51782048/mpage_1/f_/key_//tm.htm#51782048 bunlar orjinal mi? 9 numarayı alıcam..

elime almadan asla bişi diyemem. o kadar kaliteli replikalar üretilmeye başlandıki . linkteki arkadaşın ürünerine sahte diyipte zan altında bırakmak yakışık almaz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.