Şimdi Ara

sahibinden.com da gördüğüm ilan . açıklamayı okuyun (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ilan tarihi 18 ağustos. 1 ayda delirtmişler adamı
  • evet samimi fakar değişenler itibariyle bu aracı elerdim hemen seçeneklerimden.

ister yakıt fişlerini saklasın ister stepnesi hiç kullanılmamış olsun farketmez.
  • Adam haklı beyler
  • ben sorarim satmak istiyorsa ..
    hemde bıktıracak şekilde ..
    kaza geçmişlerini dinlerim (hangi viraja kaç la girmiş bariyermi hatali çikmiş tramerde araç sürücüsümü ) neden birbiriyle uyumlu cvplar veriyormu vermiyormu tamam motor hacmini 2 defa sormam ama kaput boyandi neden boyanmişti (üstüne saksi düşmüştü diyen adam ) hatta babama aratip bide ona sordururum
    araba çok yakiyomu sana göre çok bana göre degil
  • Bende arayanlar yüzünden bazen ilanıma bunu gibi ibareler ekliyorum.Arayanların çoğu beni kızdırmak için arar gibi rengini,kilometresini,hatta aracın modelini bile soruyorlar.Araç satıldı mı? sorusu zaten olmazsa olmazı.Arkadaş bir nevi haklı ama ne yaparsa yapsın yine abuk subuk soru soracaklardır..
  • Ben de arabayı satacağım zaman şöyle yazacam. Araba hakkında hiç bir şey sormayın. Ne km'sini, ne kazasını, ne boyalı olup olmadığını. İlanda resmini görün. Gelin, alın.
  • Bu araba bendede vardı , otomatik vites ve otomatik klima mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilyus

ben sorarim satmak istiyorsa ..
    hemde bıktıracak şekilde ..
    kaza geçmişlerini dinlerim (hangi viraja kaç la girmiş bariyermi hatali çikmiş tramerde araç sürücüsümü ) neden birbiriyle uyumlu cvplar veriyormu vermiyormu tamam motor hacmini 2 defa sormam ama kaput boyandi neden boyanmişti (üstüne saksi düşmüştü diyen adam ) hatta babama aratip bide ona sordururum
    araba çok yakiyomu sana göre çok bana göre degil

işte sana cevap yazmış oda

• Adam resmen şov yapmış .Ama söylediklerinin çoğunda haklılık payı var .
    Yinede kendisinin satıcı konumunda olmasından dolayı müşteri ve müşteri potansiyeli olanlara daha sakin daha yapıcı davranması satışını kolaylaştırır .
    Görünürde söylüyorum :
    Dürüstlük evet
    Satıcılık hayır
    satmaya çalışırken bıktıranlardan illallah demek evet
  • satmış biri acıdı heralde
  • Adam satmış arabayı
  • Dürüstlük ..kazandırır
  • arabasındaki kusurları laf kalabalığı yaparak ört bas etmeye çalışmış ama detayları yüzeysel olarak geçiştirmiş, detaya girmemiş araç kaza yapmış, kaput değişmiş mekaniğine hiç mi zarar gelmemiş? araç ararken bir iki kişi denk gelmişti adam kaza yapmış fotograflarını saklamış hangi parçası değiştiyse faturasını saklamış, expere götürdüm usta adamın söylediklerinin daha azını söylüyo :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.