Şimdi Ara

Sağlam 97D Server Arayanlar içeri Resetlendi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
4.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ADMLee

Ali bırakın bu yabancı sevdasınıda aç bir Türk Serveri donate satısı yapma. Gelsin senin oyununda oynasınlar. Gidip yabancıların bi taraflarını kaldırmayın Allahınızı severseniz. Benim servera gelin demiyorum donate satısı var olmasa ben serveri acık tutamam. Yapabilecek varsa yapsında Türkler kendi serverlarında oynasın. Yarın öbür gün Türkler güçlendiğinde yabancılar birlik olup admine şikayet ettirip sizi saf dışı bıraktıracaklardır. Benim başıma 2001-2003 yılları arasında geldi oradan biliyorum.

Başarılar..

Aynısı 4 yıl önce infinitymu'da bizim başımıza geldi. 7 hafta üst üste Türk'ler olarak CSyi tutmayı başarmıştık, guildler başkanı da bendim, ne kadar emek harcamıştım o hale getirebilmek için oyunu. Sonra admin dandik bir sebepten 500 gün ban verdi, ben ve tüm arkadaşlarımıza. Biz de bıraktık, oyunda lucklu hyon +13 seti olan tek kişiydim çar da gitti lanet olsun böyle adminlere..

Bu arada ben de başlıyorum arkadaşlar bu server nasıl gözümden kaçmış hayret.. BigOTTOMAN her zamanki gibi BK olarak başlarım, combo kralı geri dönüyor

• Bu sorunu yaşayan var mı nasıl çözeriz?
     Sağlam 97D Server Arayanlar içeri Resetlendi
  • O versionda combo yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan1992

Bu sorunu yaşayan var mı nasıl çözeriz?
     Sağlam 97D Server Arayanlar içeri Resetlendi

japonca yazılar yazan yere tıklayıp muoptineti seç.Sonra en üstteki start mu optinete tıkla..
  • Albert De Salvo kullanıcısına yanıt
    Yapıyorum da aynı sorun yazıyor
  • Tüm hevesim kaçtı ya:S Batu bize uygun s3 s4 falan yok mu bol oyunculu zor sw?
  • www.adanamu.com
  • EShine E kullanıcısına yanıt
    Kac online var sezon kac ki o ben rf vs sevmem bilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online rekor 100e yakin. Sezon ex702 exp 50 max res 50 res basi 1000 puan.
  • beyler japonca yazi hatasi falan aliosaniz oyuna girme problemi oluosa oncelikle virus programinizi falan kapatin sonra winrardan main dosyasini bidaha cikartin oyunun oldugu klasore tekrar deneyin ve main den değil luncherdan optinetmu yu secerek oyuna girin ....
  • Oyunu silip yeniden kur.Kurarken antivirüs programını kapat ve antivirüs programından oyunu kurdugun dosyayı hariç olarak göster ki o dosyayı taramasın.Çünkü %100 virüs bulup bikaç dosyayı silecektir.97d filesler hep virüslü çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albert De Salvo -- 9 Temmuz 2014; 10:59:32 >
  • nickim YouLose kasarsanız sevinirim :D
  • Herkese Selam

Bu mesajı yazmamın nedeni aramızda Türk kılığında dolaşan "hainler" için.

Yaklaşık 2 ay,iyisiyle kötüsüyle oynadığım bu serverde Ambassad0r adında 19 resli Blade knight karakterim vardı.Ottomans adında bir guild kurup 35 Türk'ü bu guildde toplamıştım.Sonra bayram haftası araya girince ayrılıklar oldu..Eyvallah dedim herkese saglıklar dileyip oyunumuza devam ettik kalan 25 kişiyle.Yalnız aralarında öyle bir yaratık vardı ki bu şahıs bana kin gütüyormuş da haberim yokmuş.ROWLER adında ki bu şahıs ona bir sürü eşya vermemize rağmen bir kanat yüzünden bize küsüp hatta hiç dinlemeden guildden çıktı.Sonra benim arkamda defalarca koşup "haklıydın benim hatam" diyip ağladı.Bende bir hukukumuz var tekrar alayım dedim.Almaz olaydım..Bayram haftası nedeniyle online pek kimse olmayınca bu karaktersiz aglaya aglaya girdiği guildden "sohbet yok" diye çıktı..Başkalarının guildine gitti ancak onlarda guildi dagıtınca "mal" gibi ortada kaldı yine..Dün gece DuDu isimli benim çok iyi arkadaşım olan fatihin charına girip kendini bana fatih gibi tanıttı.Sonra benden şifremi istedi adam kesmek için.Bende fatih'i çok sevdiğimden sıkıntı yok buyur dedim şifreyi..Meğersem bu şerefsiz rowler'miş..Sabah kalkıp bir girdimki bütün charımı silmiş.Yedek charlar felan hepsi gitmiş.2 aylık emeğim bir şerefsiz yüzünden gitmiş.Bunu bana bir yabancı yapsa Allah şahit eyvallah der bırakırdım oyunu.Ama bunu bana kendi guildimden kendi eşya verdigim "adam"(!) yaptı.Bunada eyvallah.Ben buraya bunları bilesiniz böyle insanları aranızda tutmayasanız diye yazdım..Benim bu oyunda adım belli nam'ım belli..ROWLER ismindeki adi insana prim vermeyin.

Herkese iyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albert De Salvo -- 10 Ağustos 2014; 10:49:48 >

• Yasi kac bunu yapanin merak ettim :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.