Şimdi Ara

Sagemcom F@st 2964

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
12.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aşağıda linki bulunan modemi kullanan varmı(TTNET HiberNet için bunu verdi)... türkce klavuzuna erişmek isterim

http://www.sagemcom.com/EN/products/communications/broadband-access/broadband-access/sagemcom-fst-2964.html

• bana verilende bu hesapta ama siyah olan bir modem, bir türlü firewallunuda kapatamadım, dökümanda bulamadım.
  • adam gıbı dokuman yok...
    bende printer ve hdd takma işini beceremedım
  • bu modeme usb den yazıcı paylaşımı nasıl yapılıyor bılgısı olan var mı
  • soru tekrarı

bu modeme usb den yazıcı paylaşımı nasıl yapılıyor bılgısı olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

soru tekrarı

bu modeme usb den yazıcı paylaşımı nasıl yapılıyor bılgısı olan var mı

aynı soruyu ben de soruyorum..
  • Madem konu uplanmış, bende yazayım Bu modemi daha yeni edindim, uzun süredir kullanan arkadaşlar memnunmusunuz ? Bilmemiz gereken bir özelliği / numarası var mıdır ?
  • ttnet mı aldınız ? bu modemı ? bu modem 5Ghz desteklıyor mu ? 300mbps hızı var mı ? ttnet den bunun yerıne airties 5650 mı almak gerekıyordu...
    bu modemın dogru duzgun ne sıtesı ne dokumanı yok... firmware destegını kım verıyor

aşağıdaki elemana mail atmak gerekiyormuş..

LAURENT Gilles <gilles.laurent@sagemcom.com>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 24 Mayıs 2013; 8:29:32 >
  • Aynı modemden banada vdsl için verdiler.Yazıcıyı bağladım ama görmüyor sanırım.Yapanda yok sanırım böyle saçma iş görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

ttnet mı aldınız ? bu modemı ? bu modem 5Ghz desteklıyor mu ? 300mbps hızı var mı ? ttnet den bunun yerıne airties 5650 mı almak gerekıyordu...
    bu modemın dogru duzgun ne sıtesı ne dokumanı yok... firmware destegını kım verıyor

aşağıdaki elemana mail atmak gerekiyormuş..

LAURENT Gilles <gilles.laurent@sagemcom.com>
    Hocam seçme şansı yok, kendileri veriyor modemi. Ben fiber başvurusu yapınca ttnet tarafından verildi bu modem. Şu anda hızım olması gerektiği gibi, o konuda sıkıntı yok. Daha detaylı inceleme fırsatı bulamadım bu yüzden uzun zamandır kullanan arkadaşlar bilgi verirse iyi olur.
  • bu modem ile apple cihazları uyumsuz arkadaşlar, evde kullandıgım iphone5 ve ipad sürekli wifi den kopuyorlar.. tamamen kına geldi... dün eski Airties modemi cıkarttım Sagemcom un ethernetıne bağladım sadece wifi router olak kullandım artık hiç bir kopma olmuyor... ama bu şekilde iki cihazda kullanılmazki diyerek ilgili firmaya bugün mail atarak bu modemi Airties bir modelle değiştirilmesini istedim bakalım sonuç ne olacak....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 27 Mayıs 2013; 7:46:07 >
  • Keşke bu modemi kabul etmeseydiniz. hiç içime sinmedi doğrusu..
  • Bilemedim ki airties verildigini bilseydim alirmiydim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu modemi aldıktan sonra gördüm :) bakalım bu akşam takıp deneyeceğim belki yeni güncellemeler olmuştur cihazda...

cihazı bağladım... herhangi bir problemle karşılaşmadım... iphone 5 e bağlanma sorunu yaşadığını belirtmiş bir arkadaş, sıkıntı yaşamadan bağlantı kurdu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 6 Aralık 2013; 21:43:21 >
  • Yorum olsun.

Cihazda bir problem yok. 15 gündür kullanıyorum. Ağ alanıda oldukça başarılı.
  • Bende kablosuzda sıkıntı var.

Bir kaç saat kullandıktan sonta kablo ile bağlanabilmeme rağmen kablosuz giriş yapamıyorum.Ta ki reset atana kadar.

Garantiye yollayacağım ama uğraşmaktan sıkıldım.bir tane airties 5650 alacağım sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

Bende kablosuzda sıkıntı var.

Bir kaç saat kullandıktan sonta kablo ile bağlanabilmeme rağmen kablosuz giriş yapamıyorum.Ta ki reset atana kadar.

Garantiye yollayacağım ama uğraşmaktan sıkıldım.bir tane airties 5650 alacağım sanırım.

kardeşim firmaya email at. Firmare atsınlar sana. Yada Modeme fabrika ayarlarına çek. Yeniden kur. Böyle bir sorun yok. yazık parana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

Bende kablosuzda sıkıntı var.

kardeşim firmaya email at. Firmare atsınlar sana. Yada Modeme fabrika ayarlarına çek. Yeniden kur. Böyle bir sorun yok. yazık parana.

Öncelikle cevabın için teşekkürler.

Fabrika ayarlarına döndürmeyi denemedim,onu da bir denerim ama firmayı aradım,anlattım durumu,ürün arızallı ,telekom şubesi aracılığı ile gönderim yapın dediler.

Birde bu modemde mtu vb ayarlar bulamadım.Ondan dolayı daha çok kullanılan bir modem arayışına girdim ama sizde haklısınız,boşa masraf olacak.

200 lira cıvarına 5650 görünce kafam biraz ona kaydı.Sanırım eskiye göre fiyat uygun gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsworld -- 25 Nisan 2014; 12:53:35 >

• nfsworld kullanıcısına yanıt
    yanlışlıkla süreli wifi girmiş olabilirsin.
  • Babada bu modemi verdiler yazilim guncelliycem PC yok tablet var yazilim dosyasi CD in içinde olduğu icin yazilim güncelleyemiyorum yazilim dosyasini nerden bulabiliriz lütfen yardim edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.