Şimdi Ara

Sagemcom Digiturk Plus IQ (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.805
Cevap
31
Favori
240.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sakgoz79

quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

quote:

Bu arada cihazın ölçülerini bilen var mı ? genişlik yükseklik gibi ? pace cihazdan büyük değildir umarım

1. sayfayı tıklayın görürsünüz

Hocam baktım zaten ilk sayfaya ama cihazın ölçülerine dair bir bilgi göremedim ben mi göremiyorum anlamadım ki ?

Var üstad hatta nasıl diyim resmi bile var hani beni tatmin etti sağolsun koyan arkadaş
  • Hocam bana resmi değil teknik ölçüleri lazım yoksa o resimleri bende görüyorum:) rafıma uyacak mı onun derdindeyim
  • quote:

Hocam bana resmi değil teknik ölçüleri lazım yoksa o resimleri bende görüyorum:) rafıma uyacak mı onun derdindeyim

fiziksel özellikleri

boyut(wx-dx-h):325*208*41 mm
    ağırlık 1.2 kg
    çalışma sıcaklığı 0 ile 40 derece
  • İyide bu cihazda tek çıkış var benim pace md3 lnb 3çıkışlı nasıl olcak değişim yaparken bide lnb parası vermeyiz değil mi.?
  • quote:

Hocam bana resmi değil teknik ölçüleri lazım yoksa o resimleri bende görüyorum:) rafıma uyacak mı onun derdindeyim

Sorry kardeş ben göz kararı anlarsın sanmıştım.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

İyide bu cihazda tek çıkış var benim pace md3 lnb 3çıkışlı nasıl olcak değişim yaparken bide lnb parası vermeyiz değil mi.?

Cihazın tek lnb çıkışı olduğun takılmayın pvr 3 lü spillet cihazın için mdu lnb nizin olması yeterli eğer yoksa gelen servis ücretsiz olarak temin ederler.
  • Pm attım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gekren

Pm attım

pm iniz cevaplanmıştır.Teşekkür ederim.
  • ultra yardımcı oldunuz çok çok teşekkürler. ne diyeceğimi bilemiyorum 2 dakikada hallettik işlemi sağolun. şimdi servisin aramasını bekliyorum. ayrıca digiturk mh lerini arayan arkadaşlar eğer size kutu gelmedi bize haber gelmedi derlerse diretin çünkü adamların haberi yok kutuların geldiğinden.
  • sanıyorum çok bağırıp çağırdım tam 5 dakika önce digiturk plus iq cihazlar için kayıt aldıklarını söylemek için aradılar ancak ben hallettim işlerimi. bilginize.
  • Merhabalar.
    Arkadaslar belkı bılmeyen vardır antalya dıgıant buyuk bayıı calısana az once sordum onlarda sunu soyledı buradakı arkadasın dedıgı gıbı ucret vermıyecegımı soyledıler plus pace kutu benım dedım neyse sunu soyledıler evde net varmı dedı yok dedım eger yoksa 4tl para alırlar dedı bende evde net varsa ne olcak dedım para vermezsın dedı nasıl ıs anlamadım netmı baglatcam ıllakı.? ;(

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbuldijital

quote:

Pm attım

pm iniz cevaplanmıştır.Teşekkür ederim.

Ben de birşey sormak istiyorum. 4 yil PACE marka kutu kullandım, 2si harddisk arızası nedeniyle değişti. 3ncu kurulan cihaz da cok gürültülu idi ve 2-3 ay önce Altech marka kutuya geçtim. ALTECH kutunun zayıf yönleri, kanal degisimlerinde donmalar, kararmalar, piksellesmeler vs oluyor ve kanal geçişleri hızlı degil. Ayrıca ileri sarma özellikle geri sarması sorunlu. Mesela 30 sn hızında geri sarıyorsunuz , 4-5 sn pek ilerlemiyor sonra birden cok gerilere gidiyor. Ayrıca ileri/geri sarmanın sonunda play tuşuna bastığınızda kısa süreli donma,piksellesmeler oluyor. Yeni cihazda bunlar ne durumda? ALTECH'in zayıf yönlerinin yanında sessiz oluşu harika. Yeni cihazın ses durumu nedir? Şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahraman202 -- 10 Mart 2013; 12:54:27 >
  • arkadaşlar bize de dün akşam bağlandı kutu. en büyük farkı pace e göre ultra hızlı olması. hard disk sesi yok gbi. interneti daha bağlanmadı. pazartes o da bağlandıktan sonra yorumlarımı yenilerim.
  • quote:

arkadaşlar bize de dün akşam bağlandı kutu. en büyük farkı pace e göre ultra hızlı olması. hard disk sesi yok gbi. interneti daha bağlanmadı. pazartes o da bağlandıktan sonra yorumlarımı yenilerim.

yorumlarınızı beklıyoruz
  • üyeliği mediamark veya saturnden alınan paketler olup humax cihaza sahip kişiler bu cihazı talep ederse ekstra ücretleri ne olacak net olarak?
  • çok para ısterler :) en az 12 lira. hiç bulasma humaxla devam et en iyi hd cihaz o. sagem ise en iyi plus cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: skindiver

üyeliği mediamark veya saturnden alınan paketler olup humax cihaza sahip kişiler bu cihazı talep ederse ekstra ücretleri ne olacak net olarak?

Normal mevcut üyelere yansıyan fatura farkı yansır.Yani fatura çıkar.
  • Sagem marka iQ+ ozellikli kutular, Cuma günü itibariyle teknik servislere ulaştı ve Digiturk müşteri hizmetlerini arayıp teknik servise yönlendirme yapanlara kurulum gerçekleştiriliyor Bugun öğleden sonra gelip bana Sagem iQ+'ı kuracaklar, ilgilenenlerin bilgisine
  • Bu cihazı kullanmak istersek plus için ek ücret mi ödememiz gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

Bu cihazı kullanmak istersek plus için ek ücret mi ödememiz gerekiyor?

Bende bunu sordum ama henüz CEVAP yok 2gündür banada antalyada bayii öyle dedi ek 4tl fatura çıkar dedi yada eklenir dedi.?
    Bende anlamadım internet yoksa öyleymiş saçmaladılar bence öyleyse.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 11 Mart 2013; 11:26:00 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.