Şimdi Ara

SAGEM MODEMM İLE İLGİLİ YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SAGEM FAST 908 marka modemim var bilgisayarım açıldığında otamatik olarak internete bağlanmasını istiyorum bu ayarların nasıl yapılacağı konusunda yardımlarınızı bekliyorum

• Usb den bağlanıyorsun sanırım bu modemle rj45 ethernetten bağlayıp ayarlarını yaparsan drekt bağlanır..
  • Ben zaten ethernetten bağlanıyorum. Nasıl ayarlanacağını açıklarsan sevinirim.
  • Ethernetten bağlı ise ayarlarınız zaten otamatik olatak intrenete bağlanıyorsunuz Browserinize tıklamanız yeterli.
  • Peki sen internete bağlanmak için bilgisayarı açınca ne yapıyorsun ki? hangi işlemleri yapıyorsun
  • Kusura bakmayın arkadaşlar ben biraz acemiyimde. Size olayı şöyle özetliyeyim . Bilgisayarı açınca masaüstündeki sagem logosuna çift tıklayıp bağlan dediğimde int. bağlanıyo.
    benim istediğim açıldığında hiç bir işlem yapmadan otamatik bağlanması..(yani bağlan demeden...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgurlevent

Kusura bakmayın arkadaşlar ben biraz acemiyimde. Size olayı şöyle özetliyeyim . Bilgisayarı açınca masaüstündeki sagem logosuna çift tıklayıp bağlan dediğimde int. bağlanıyo.
    benim istediğim açıldığında hiç bir işlem yapmadan otamatik bağlanması..(yani bağlan demeden...

bağlantı usb mi dedim hayır ethernet dediniz.çelişkili açıklamanız var..
  • hayır ben ethernetten bağlanıyorum
  • normal ethernetle girişte web arayüzü ile giriş yapılıp daha sonra yazılım yüklemeden girilir.

örnek 192.168.1.1 x modemin web arayüzüdür yani ayar yerlerine bu arayüzle girilir.

sizin modem kurulum sanırım usb den kurulduğunu sanııyorum bir yanlışlık var ortada

sonuç olarak; daha ayrıntılı bilgi kitapçığında detaylı açıklaması var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi computeron -- 5 Ekim 2006; 17:32:08 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.