Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (538. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.433
Cevap
217
Favori
960.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    40 yada 43 inç 2500 tl gibi bir bütçe ile yazlığa smart tv bakıyorum.Vestel,philips, samsun olabilir ,tavsiye varmıdır?
    Sevgiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar xf9005 serisi artık gelmeyecek.İlgilenen arkadaşlara duyurulur. Mevcut stokta ki ürünler bitince bi daha satılmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: numberten_ank

Arkadaşlar xf9005 serisi artık gelmeyecek.İlgilenen arkadaşlara duyurulur. Mevcut stokta ki ürünler bitince bi daha satılmayacak.
    O zaman kademeli olarak fiyat artışı olacak.
  • Araxes kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle....

• Arkadaşlar Netflix ten 20 GB lik bir film açmaya çalıştığımda yüzde 25 te kalıyor. Stremio da da 3 GB tan büyük filmleri açamıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • öztuareg kullanıcısına yanıt
    Netflix'te dosya boyutu diye bir şey yok, 4k vs. var, Stremio torrent tarzı bir servis, filmin çok göndericisi olmalı falan
    çok sorunlu zaten, uğraşmaya değmez, tv ile ilgili sorunlar değil.
  • Geçen gün kumanda bir anda çalışmaz oldu. Bir kaç gün böyle sürdükten sonra bir anda çalışmaya başladı. Sonrasında da tv na güncelleme geldiği bilgisi çıktı. Güncelledim, kumanda da tekrar çalışmaya başladı.

• numberten_ank kullanıcısına yanıt
    inşallah xg'yi o fiyatlara çekerler.
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    sanmıyorum o kadar düşeceğini....
  • Selam Arkadaşlar,yazılımı usb üzerinden güncellerken gizlilik politikası soruyor mu?
  • Arkadaşlar herkese selam
    1 yıldır 65 xf9005 kullanıcısıyım ara ara olucak şekilde bağlanma sorunu yaşıyorum 100mbit fiber bağlantım var şimdiye kadar 3 defa aralıklı zamanlarda wifi ve ethernet bağlanma sorunu yaşıyorum
    Evde ki diğer pc ve telefon da sorun yokken tv internete bağlanmıyor
    Nerflix dışında ki hiç bir şey açılmıyor tv yi resetleyip tekrar kurduğumda düzeliyor fakat bütün ayarlar bozuluyor uğraşmaktan bıktım artık
    Wifi bağlanıyor fakat internet yok diyor
    Ethernet için bağlı yazıyor buna rağmen bağlanmıyor YouTube ile browser yok böyle sorun yaşayan başka kimse var mı acaba
    Verebileceğiniz tabsiye akıl var mı?

• Ataeray A kullanıcısına yanıt
    13 aydır bende bu televizyonu kullanıyorum.
    Kırk yılda bir 'de olsa ben de'de oluyor.
    Benim yaptığım televizyonu baştan başlatmak ve modemin fişini çekip bağlanmasını beklemeli hepsi bu.
    Eski Asus telefonumda 'da oluyordu uğraşlar sonucu modem kaynaklı olduğunu anlayıp modemi değiştirip sorunu çözmüştüm.
    Belki bundada modem olayı var ama kırk yılda bir olduğu için memnun olduğum modemi değiştirmeyi düşünmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saint Ralph -- 15 Temmuz 2020; 0:1:34 >
  • Ben de yapıyorum aynılarını fakat bi düzelme olmuyor
    Ben de şimdiye kadar 3 defa yaptı bugünle birlikte 4 oldu 1 senedir
    Anlamadığım şey netflix nasıl çalışıyor internet yoksa onun da açnaması lazım ama hiç sorun yok o tarafta

• Rica etsem Xg90 ile xf90 arasındaki farkları tam olarak yazabilecek bir arkadaş var mı?

Bende kablosuz olmasina ragmen 2 aydir kopma olmadi hic..Yalniz Internet bagli-Internet Yok dedigi zaman Modemle alakali Catisma oluyor, Sorunu Tv'nin fisini cekip 2-3 dk bekledikten sonra tekrar takiniz..Resetlemeye gerek yok, Duzelmesi lazim bu sekilde..

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    İki farklı wifi bağlantısı var bu yeni çıkan 5g bi de normal ondan bekli de oluyor
    Teşekkür ederim cevap için deneyeceğim

Herkeste olan bir yazılım hatası, İnternette sorun olduğunda bağlantı gidip geldiğinde mesela, geri geldiğini sistem algılamıyor.
    Sisteme İnternet var mı diye soran app'ler yok dendiyse, hiç bağlanmayı bile denemiyorlar, Netflix hiç sormadan kendi bağlanıyor.
  • Bu sorun, Router (Yönlendirici) uyumluluğu sorunudur. Zaman zaman Router uyumluluğuna yönelik güncellemeler yapılmaktadır. Kullandığınız router henüz uyumlu olan çipset serisini ve firmware'i kullanmıyor ise bu sorunları yaşamaya devam edeceksiniz.
  • zulu123 Z kullanıcısına yanıt
    Router ne zaman uyumlu çipseti kullanacak o zaman hocam ? Tv 2018 sonuçta şimdiye kadar bir çok güncelleme almıştır onu halletmek bu kadar zor olmamalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sergenss kullanıcısına yanıt
    Router çipseti değişmez. Kullandığınız router marka ve modelini belirterek sorununuzu Sony'ye yazmanız lazım. Sonraki yazılım güncellemelerinde dikkate alıp düzeltebilirler. Veya router firmanıza yazarak sorunu belirtirseniz firmware güncellemesiyle düzeltebilirler. Yani bu sorunu ya router tarafı ya da Sony tarafı çözecek. Belik de iki taraf da müdahale etmeden sorun giderilemeyecek. Router uyumsuzlukları her cihazda çıkabiliyor. Özellikle telefonlarda bu sorunları yaşayanlar çok.
  • 
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.