Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.433
Cevap
217
Favori
960.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar tv lerinizde aşağıdaki linkteki 8k yayını izleyiniz ve yorumlarınız:

https://www.youtube.com/channel/UCuc-y-lg4Q-vYLuFhZzkSvw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimust -- 30 Mayıs 2020; 0:17:16 >

• Arkadaslar merhaba sony 55xf9005 indirime girmis 7300 sizce almalimiyim yoksa yeni seriler beklenmelimi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ismail0344 kullanıcısına yanıt
    cevap üstte, fırsatı kaçırma, yarın ne olacağı belli olmaz...
  • yimust kullanıcısına yanıt
    Tvlerde 8k özelliği yok ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ansroad A kullanıcısına yanıt
    evet ama link bir bakıver, 8k belgesel yayınlıyorlar, oradan alıntı yaptım..Görüntü bariz 4k dan daha iyi, panelmi bu konuma taşıyor, anlamadım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail0344

Arkadaslar merhaba sony 55xf9005 indirime girmis 7300 sizce almalimiyim yoksa yeni seriler beklenmelimi
    güzel fiyat yeni seri cıksa dahi daha yukardan girer ki euro yükselişe gececek yeniden piyasa malüm

şahsi fikrim tabi değerlendirme sana aittir ben 6 dan aldım 11 -2019 da düşermi diye bekledim tv bozulunca mecbur aldım sonuç ortada iyiki almışım tv 8 -9 gördü netten bakarsan fiyat tablosu var .
  • Hocam bnde q60 var samsung onu satip buna gecis yapacagim sence buyuk fark gorurmuyum sony de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ismail0344 kullanıcısına yanıt
    aşağıdaki linkten hem samsung q60 i hemdem Sony xf9005 i incele, kesin karara varırsın, başkasının anlatımına bakma...
    https://www.displayspecifications.com/en/brand/47e6f
    50 mbit 8K yı oynatamıyor.

4K seri oynuyor.

tv ye kavuşalım denerim. ancak iyi bir kablo da bile fark varsa başka etmenler görüntüye etki eder bence.
  • elcas kullanıcısına yanıt
    günaydın hocam, kablo falan yok, direkt tv nin tunerine bağlı anten kablosu.

belgeseldeki ses olayı da bir başka, net ve perrak, gerçi ses sistemim var ama yotube de bu görüntü ve ses hayretettim...
    Galiba panelin kaliteside etkili....
  • Yakın zamanda horoz lojisttikten kargosu gelen var mı? istanbul içi. kaç günde geldi acaba kargolarınız?
    https://www.youtube.com/watch?v=QuA34OLnTFI&feature=youtu.be

4k 60 Fps..Bir film Sahnesi, Mukemmel Gercekten..Canli Modda Izleyin Bir de..

• Evde 2013 model Panasonic 55 ekran 3D Led TV var. 100 hz. Dahili uydusu kullanılıyor, ortak apartman sisteminden. Yan oda da xf 9005 55 ekran var o da dahili uydu ve apartman sistemine bağlı. Şimdi iki televizyonda da aynı kanalı açınca bariz bir görüntü farkı ortaya çıkıyor. Panasonic e hayran kaldım bir kez daha. Malzeme kalitesinden bahstmeme gerek bile yok; Panasonic 2-3cm kalınlığında (en kalın yeri herhalde 3 cm falandır.) tamamen aliminyum arka taraf, gümüş gri, eve gelen vatandaşların bu nasıl bir TV diye gözlerini ayıramadıkları birşey.
    Panasonic lütfen bu ülkeye geri gel!

• needacar kullanıcısına yanıt
    Modeli Nedir? Bende Stw60 Var Neoplazma...Cidden guzel Tv En dogal renk ve siyah renk muthis..

Ama Gunduz Parlaklik az oldugu icin Gunes isiginda Izlemek cok iyi degil..

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Plazma değil benim ki. 55 dtw 60 gibi birşeydi. A++ elektrik tüketimi var. Gözü hiç yormayan gerçekçi renkleri var. Electrolux kapanırken teşhire 10 gün önce konmuştu ve ben 2800 e almıştım. Yanında sizin plazma vardı o da 3000 TL idi. Sıfırı o zaman için 3500-4000 arası idi yanlış hatırlamıyorsam.
    Xbox ı bağlayıp oyun oynuyor çocuklar çok memnunlar; bazen karşılıklı çatışma oyunlarından oynuyorlar ekran ikiye bölünüyor. Hiç sorun olmuyor mu böyle dedim, hayır dediler.
    Panasonic gibisi yok.
    https://www.youtube.com/watch?v=XCl6JvnjysY&feature=youtu.be

• Ansroad A kullanıcısına yanıt
    2 günde tuzladan kocaeliye geldi. bugün dağıtıma çıkmadı. yani pazartesiye kaldı. arayınca yoğunluk diyorlar. kurulum işini de planlamıştım. olmadı.
    bariz görüntü farkı demişsiniz. sonra da panasonic iyi değişsainiz. görüntü farkı olarak sony daha mı kötü?

ürün gelince ben LG ile kıyas yapacağım. 2014 yılından.
  • Güncellemeden sonra Spotify çalışmıyor böyle bir sorun yaşayan var mı?

• elcas kullanıcısına yanıt
    Demin bizim apartmana horoz geldi ama getirmemişler şaka gibi. Anca aciliyetini belirtiyorlar.

o zaman için 3500-4000 TL iyi para. şimdinin 15000 ine denk gelir neredeyse.para iyi olunca TV de iyi olsun bi zahmet. oledle ya da q90r ile filan kıyas yapmanız lazım o TV'yi. xf90 f/p tvsidir.

• 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.