Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.433
Cevap
217
Favori
960.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende nezaman yapacağı belli olmuyordu.sizdede öyledir diye sanıyorum.onlardayken gerçekten olmamış olabilir.Biraz uğraş gerekecek ama video çekerek sorunu göstermeye çalışsanız.Birde televizyonu ayrı uydu alıcısıyla mı kullanıyorsunuz?
  • remz34 R kullanıcısına yanıt
    Tv yı kapattıktan sonra 1 dk sonra tekrar açmak istediğim de açılmıyor beklemek zorunda kalıyorum. Servis evde denedi kaç kere gördüler. Türksat Kablo TV Conax modül var onu kullanıyorum. Onu da söylediler çıkardım kullanmadım fark eden bir şey olmadı maalesef. Yani cihazı televizyon izlemek için aldık lakin ana özelliğini kullanma süs eşyası olarak kalsın diyecekler neredeyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok öyle bir şey, yabancı forumlar dahil bunu söyleyen tek kişi olabilirsin.

Tv'yi fabrika ayarlarına getir, sorun yazılım kaynaklıysa düzelir.
  • Bende son yazılım yüklü 6545.Ben tekrar son yazılımı yüklemek istesem yükleyebilirmiyim.Usb den yüklemeyi denedim yazılımınız güncel diyor.Yükletmiyor...
  • futurist16 F kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sıkıntı bende de var. Tvde internet var youtube netflix giriş yapılıyor. Ama youtubede bir videoyu açmak istediğimde simsiyah bir ekranla dakikalarca bekliyorum. Sonra tvyi kapatıp yeniden açıyorum ve youtubeden bir video açınca sıkıntı gayet güzel açılıyor. Sebebi nedir acaba?

• Tvnizi en yüksek performansta izlemek istiyorsanız güncellemeleri yapmayın...Olabildiğince ilk anda olan yazılımla tvnizi kullanın..Çok kurcalamak iş değil...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • baymat B kullanıcısına yanıt
    ayarlar - depolama ve sıfırlamadan yapılacak.
  • merhaba arkadaşlar 3 tb harddisk bizim tv lerde çalışıyormu
  • Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Home tuşuna basılı tutunca rahatça kapatabiliyorduk. O özellik çok iyidi böyle çok uzun 🤦‍♂️

• geis G kullanıcısına yanıt
    8 tb'lık disk çalışıyor.
  • sp@wn kullanıcısına yanıt
    Home tuşuna basınca arka planda çalışan uygulamaları kapatabiliyorduk. Güncelleme ile o özelliği eklemeyi unutmuşlar sanırım.

• tolg... kullanıcısına yanıt
    Bana zor gelmiyor.
    Merkez Sony nin söylediğine göre ; yeşil tuşa (kapama tuşu) 3 saniye basarsak yeniden başlarken arkadaki bütün uygulamalar 'da kapanıyor.
    Ben 7 - 8 kumanda kullanan birisi olarak hiçbir şey zor gelmiyor. 😂

• zortak Z kullanıcısına yanıt
    Oradan sıfırlıyorum usb yi takınca yazılımınız güncel diyor yükletmiyor.oraya tekrar gelince biçimlendir aktif oluyor sadece.
  • açık uygulamalar arasında geçiş yapabilir miyim
    bu özellik var mı
  • baymat B kullanıcısına yanıt
    aynı yazılım tekrar yüklenmez, sıfırlamanın anlamı yazılımı ilk haline getirmek.
  • Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Bu daha kolay geldi...

ama son zamanlarda sık sık olmaya başladı bu
    Biraz gecikmeli cevap oldu kusura bakmayın :) ben Apple TV 4K ve Sony dh-550 avr ile 5.1 olarak kullanıyorum. Tv nin işletim sistemi bence o kadar da önemli değil eğer Netflix vb. (maalesef apple tv+ ve disney+ ülkemizde yok) yayınlar için kullanacaksanız tv'nin panel görüntüsü güzel olsun yeter ki bu model de bunu sağlıyor. Üstelik Apple TV 4K Dolby Vision ve Dolby Atmos dahil tüm kodekleri destekliyor.
  • Fitblue F kullanıcısına yanıt
    Bu yaptığınız ile anlık olarak işiniz görülmüş ama sorununuz çözülmüş olmuyor ki. Ben de Sony dh-550 avr ile kullanıyorum. AVR ile tv hdmi3/arc girişiyle birbirine bağlı, ps3+digiturk AVR cihaza bağlı ayrıca Atmos(avr Atmos desteği yok) ve Dolby vision özelliklerini kullanabilmek için Apple TV 4K hdmi2 portuna doğrudan bağlı bu şekilde sorunsuz izleyebiliyorum.
  • sp@wn kullanıcısına yanıt
    Merhaba, forumu geriden takip ediyorum belki sorununuz çözülmüştür ama ben de tv'yi Sony dh-550 avr ile kullanıyorum. Avr hdmi3 ile tv'ye bağlı, ps3+digiturk avr cihazına bağlı ayrıca Apple TV 4K da doğrudan hdmi2 portu ile tv'ye bağlı. Tüm sesleri avr üzerinden alıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım 1 aydır kullanıyorum bu şekilde.
  • 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.