Şimdi Ara

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.774
Cevap
128
Favori
500.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tvye sizin sayenizde denk geldim 55 inç olanını almayı düşünüyorum ama hakkını vererek kullanabilir miyim onu bilmiyorum mesela bu üründe 4k film nasıl izleyebilirim?

tvde 3.0 usb girişi var internetten 4k bir film indirsek(80-90gb) kaliteli bir usb bellek ile sıkıntısız izlenebilir mi? Yada kaliteli bir pcyi hdmi ile bağlamak şart mıdır?

Bende i7 ve gtx970 li bir pc var. Tvyi bu pcye bağlamak için kullanmam gereken hdmi kablosunu 2.0 gibi kaliteli almam şart mıdır ?
  • Lugz L kullanıcısına yanıt
    Ekran kartın hdmi 2 çıkışı varsa süper olur , bende 980 tl amp extrem ekran kartına bağlı 4k 60 fps oyun oynuyorum sorunsuz yağ gibi akıyor , 4k içerik dert değil çünkü 1080p görüntüyü hiç bozmadan büyütüyor çok şey kaybetmiş olmuyorsunuz o yüzden , hatta net üzerinden çakma 1080p film izlerken bile fazlasıyla güzel bir görüntü veriyor , 4k hdr video izleyince zaten büyüleniyorsunuz ama o içeriği dünyada kim ne kadar buluyor şimdilik :) hep demo tadında ama 4k hdr yi konsolda yaşama şansınız var , ama öyle film bulmak mümkünmü bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arasira

En iyisini yapmışsınız oledlerde renkler fazla yoğun yapay

Tv'yi bugün aldim ama tasinma isinden dolayi daha kurmadim sanirim kurmam 2-3 hafta sürer.Ayrica samsung ms650 soundbarda ucuzlamisti onuda aldim bakalim samsung her yerde övüldügü gibi bir soundbar yapmis mi?
  • Malesef bir tane ölü piksel farkettim panelin alt kısmında önceden yoktu. Yaklaşık 15 cmden çok ama çok dikkatli bakınca belli oluyor.

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU)farm

• quote:

Orijinalden alıntı: semih789

Malesef bir tane ölü piksel farkettim panelin alt kısmında önceden yoktu. Yaklaşık 15 cmden çok ama çok dikkatli bakınca belli oluyor.

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU)farm

nereden ne zaman almıştınız?
    14gün içinde iade zamanınız geç ti mi?

• alos2000 kullanıcısına yanıt
    Malesef geçti ve önceden yoktu sonradan oluşmuş sanırım.

• semih789 S kullanıcısına yanıt
    Maalesef yapacak birşey yok. Görmemeye çalışın. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 30 Temmuz 2017; 13:16:50 >
  • MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Bir tane olması ve beni hiç ama hiç etkilememesi nedeniyle şimdilik servisle uğraşmayacam ama ilerde artar ise servise başvururum. Hem altta olması hemde dibine girmeden gözükmemesi sebebi ile rahatım şuan.

Evet konumu kötü değil. Bence de servisle uğraşmayın zaten bir sonuç alacağınızı sanmam.

• MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum. Pikseller o kadar küçük ki gerçekten belli olmuyor güzel yanıda bu ama çıkması üzücü.

2012 de aldığım 1080p samsung tv 32 inc tam ortada kocaman ölü piksel vardı karanlık her sanhede yanıyordu arayınca , bende sallamadım unuturum dedim ve tam 5 yıl kullandım berdeyse hiç görmedim o kocaman tam ortadaki ölü pikseli :) tamamen takıntıyla alakalı normal kullanımı etkilememekte ölü piksel , ben ışık sızmasını görünce şunu demiştim , 200 tane ölü piksel olsa hafif ışık sızmasıyla aynı seviyede rahatsızlık verir , o yüzden hiç takılcak birşey değil

• rambocuk kullanıcısına yanıt
    Takmak istesem bile takamam çok ilginç hem altta hem de gerçekten çok küçük ve yerini bildiğim halde gözükmüyor bulamıyorum dibine giriyorum anca öyle gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattici

Hocam bugün daha airport avm'deki istanbul bilişimle görüştüm ve üstüne basa basa sordum ve satıcı garantili dediler. Hatta çamaşır mak ve buzdolabıda alıcam, onlar için marka garantili dediler. Eminim yani ama yinede bi tekrar görüşüp teyit edeyim. Teşekkürler

Hocam selam TV yi İstanbul Bilişim den aldım, Sony yetkili servis kurulumu yaptı ve Sony tr garantili olduğunu da teyit etti. Garanti belgesinin resmini de paylaşayim. Acaba yeni getirecekleri ürünler mi satıcı garantili ya da sizin konuştuğumuz personel yanlış mı biliyor?

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar puhu tv kurabilen varmı

• hepsiburada ve n11'deki deki "teknolojika" isimli satıcı Sony Eurasia garantili ucuza 55xe9005 satıyor.

kimmiş bu "teknolojika" dediğimde http://www.tarlacilar.com denen yere ulaştım.
    Sony nin resmi tek outlet mağazasıymış, "Tarlacilar" hakkında bilgisi olanlar var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi face1tr -- 30 Temmuz 2017; 21:37:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: face1tr

hepsiburada ve n11'deki deki "teknolojika" isimli satıcı Sony Eurasia garantili ucuza 55xe9005 satıyor.

kimmiş bu "teknolojika" dediğimde http://www.tarlacilar.com denen yere ulaştım.
    Sony nin resmi tek outlet mağazasıymış, "Tarlacilar" hakkında bilgisi olanlar var mı?

istanbulda Outlet, 2nci el Sony satan yer..fatura ve garanti var ama sanırım 2nci el teşhir durumları var..Dikkat ederek inceleyip almak lazım..
  • Arkadaşlar,

En son yazılımı kullanıyorum sıkıntı yok bt kulaklık fevkalade çalışıyor.

Saygılar...
  • Her köşede yaklaşık 3-4 cm çapında gölge var bu normalmidir

• YAKUT Y kullanıcısına yanıt
    normal benim aldığımda da vardı o gölgeler özellikle alt köşelerde
  • YAKUT Y kullanıcısına yanıt
    3-4 cm normal değil bende yok o kadar gölge. Akşam eve geçtiğimde tekrar bakarım ama o kadar olduğunu sanmıyorum. 1 cm belki.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.