Şimdi Ara

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.773
Cevap
127
Favori
500.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Özdentv

O sıkıntı android 7.0 güncellemesiyle olmuştu.artık yok.

Peki bende niye oldu hocam, sizdeki cozunueluk nedir? Bende suan 3840x2160 ve 60 hz sizdeki cozunurluk nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cocarca33 kullanıcısına yanıt
    Sen bu çözünürlüğü hangi yayında kullanıyosun?ben de uhd modunda da sıkıntı yok gayet akıcı ve net

• Tv yi ortalama 20 gündür yoğun bir şekilde oyun odaklı kullanıyorum ve dikkatimi çeken çok önemli bir iki nokta var (benim için). Konuya değinmeden önce bir kaç ön bilgi vermek istiyorum. Tv de Android 7 yüklü ve Playstation Pro ve XBox One X sahibiyim. Tv yi almadaki amacım ise tamamen oyun ve Bluray Film izlemek içindi. Yani TV nin hakkını verecek şeyler. Denediğim oyunlar ise şu şekilde :

-Unchartet 4

-Unchartet Lost Legacy

- Unchartet 1/2/3

- Forza 7

- Doom

- Killzone

- Horizon Zero Dawn

- GT Sport

- World of tanks

- Warthunder

- Forza Horizon 3

- The Last Guardian

- Infamous Second Son

- Bloodborn

- Gears Of War 3 ve 4

- Halo 5

- The Order

- TitanFall 2

- Destiny 2

- Driveclub

Ve yine daha önceden deneyip elimden çıkarttığım ama aklima şuan gelmeyen bir kaç oyun daha. Bu denediğim oyunlar sizinde bildiğiniz gibi 4K, 2K yada 1080p ve/veya 30fps/60Fps destekli ve birçoğu HDR olan oyunlar. 30fps 60fps takıntısı olan biriyim. 60fps tercihimdir her zaman ama 30fps e de katlanabilirim. Bu tv içinde söyleyeceğim şey şu : HDR modu aktifken oyun modunda oynadığımızda ne 30fps nede 60fps performanslı değil! Yani ne 30fps 30fps gibi nede 60fps 60fps gibi akıcı değil! HDR modu aktifken 30fps 20-25Fps gibi bir akicilikta çalışıyor ve kesinlikle oyun zevkini ciddi baltaliyor. 60fps te sanki 50fps civari gibi bir akiciligi var. Oyun modundan çıkıp diğer modlarda Motion özelliğini açtığınızda görüntü sanki 120fps gibi akici oluyor(Hızlı sahnelerde bence çuvalliyor Örn GT SPORT ve Forza 7) orası ayri tabi ama ozaman da input lag kafayi yedirecek duzeye çıkıyor ister istemez. Ancak HDR modu kapatıp oynadığımda 30 ve 60 fps oyun modunda iken bile olmasi gereken akicilikta oluyor. Yani HDR modunda iken Game mod da oyun oynadığımda kesinlikle olmasi gereken performansa sahip değil. Benim açımdan biraz sinir bozucu bir durum açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Özdentv

Sen bu çözünürlüğü hangi yayında kullanıyosun?ben de uhd modunda da sıkıntı yok gayet akıcı ve net

Mesela kanal d nin hd yayininda oldu boyle bisey. Ama next 1000 uhd uydu cihazini kullaniyoruz ordan da 3840x2160 - 60 hz sectik

Sizdeki cozunurluk nedir ve hz?

• quote:

Orijinalden alıntı: K@r@K@L3M

Tv yi ortalama 20 gündür yoğun bir şekilde oyun odaklı kullanıyorum ve dikkatimi çeken çok önemli bir iki nokta var (benim için). Konuya değinmeden önce bir kaç ön bilgi vermek istiyorum. Tv de Android 7 yüklü ve Playstation Pro ve XBox One X sahibiyim. Tv yi almadaki amacım ise tamamen oyun ve Bluray Film izlemek içindi. Yani TV nin hakkını verecek şeyler. Denediğim oyunlar ise şu şekilde :

-Unchartet 4

-Unchartet Lost Legacy

- Unchartet 1/2/3

- Forza 7

- Doom

- Killzone

- Horizon Zero Dawn

- GT Sport

- World of tanks

- Warthunder

- Forza Horizon 3

- The Last Guardian

- Infamous Second Son

- Bloodborn

- Gears Of War 3 ve 4

- Halo 5

- The Order

- TitanFall 2

- Destiny 2

- Driveclub

Ve yine daha önceden deneyip elimden çıkarttığım ama aklima şuan gelmeyen bir kaç oyun daha. Bu denediğim oyunlar sizinde bildiğiniz gibi 4K, 2K yada 1080p ve/veya 30fps/60Fps destekli ve birçoğu HDR olan oyunlar. 30fps 60fps takıntısı olan biriyim. 60fps tercihimdir her zaman ama 30fps e de katlanabilirim. Bu tv içinde söyleyeceğim şey şu : HDR modu aktifken oyun modunda oynadığımızda ne 30fps nede 60fps performanslı değil! Yani ne 30fps 30fps gibi nede 60fps 60fps gibi akıcı değil! HDR modu aktifken 30fps 20-25Fps gibi bir akicilikta çalışıyor ve kesinlikle oyun zevkini ciddi baltaliyor. 60fps te sanki 50fps civari gibi bir akiciligi var. Oyun modundan çıkıp diğer modlarda Motion özelliğini açtığınızda görüntü sanki 120fps gibi akici oluyor(Hızlı sahnelerde bence çuvalliyor Örn GT SPORT ve Forza 7) orası ayri tabi ama ozaman da input lag kafayi yedirecek duzeye çıkıyor ister istemez. Ancak HDR modu kapatıp oynadığımda 30 ve 60 fps oyun modunda iken bile olmasi gereken akicilikta oluyor. Yani HDR modunda iken Game mod da oyun oynadığımda kesinlikle olmasi gereken performansa sahip değil. Benim açımdan biraz sinir bozucu bir durum açıkçası.

Hocam hem Xbox one x hem PlayStation pro takdir ettim vallahi :), Xbox one x almayı düşünen biri olarak bu yorum benimde Canımı sıktı , hdr mod kapalıyken 4k gelmiyor mu görüntü ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• K@r@K@L3M kullanıcısına yanıt
    Siz bu fps değerlerini tv ye bir ekipman bağlayıp mı elde ettiniz yoksa gözle hissettiğiniz değerler mi?
    Sizin kadar pro oyuncu olmasam da ben de 1 aydan fazla süredir ps4 pro ile uncharted 4, infamous second son ve horizon zero dawn oynuyorum. Başka oyunlar da var ama onlarda HDR yok.
    infamous second da %90 dayım oyun bitmek üzere, uncharted 4 de %45 deyim. Her üç oyunda da HDR açık, tv oyun modunda ve oyunların yağ gibi aktığını söyleyebilirim. En karmaşık çatışma ve patlama sahnelerinde bile en ufak bir fps düşüşü hissetmedim şu ana kadar.
    Ya ben yaşlandım artık gözler hassas fps ölçümü yapamıyor ya da daha iyisini görmediğim için en iyisi budur diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -HKN- -- 17 Kasım 2017; 9:8:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocarca33

quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Baron

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cagatayf

Arkadaşlar malumunuz tv de kodi kuruluyor ve işe yarar bir şekilde kullanabiliyoruz peki aranızda kodi den eklentiler kurup online film dizi vs izleyeniniz var mı hangi eklentileri kurup nasıl yararlanıyorsunuz ?

hocam ben dun ilk kodi de 4k filmimi izledim program guzel baya kasmadi hic sorunsuz sekilde izledim 40 gb lik filmi

eklenti muhabbetine henuz bende girmedim, ama bu 4k tvye sahipseniz en az 10 gb lik film izlemeniz lazim yoksa tvye kufur etmis olursunuz 2-3 gblik film izlerseniz:))

zaten gorceksiniz 4k film yada full hd film izledikten sonra 2-3 gblik hd filmler bile izlemek istemiceksiniz

10 gb mı??? hocam ben 2-3 tane indirdim. biri 40gb, diğer 60gb. :)
    Ancak evet, dosyanın büyük bölümü ses codec'i dir. Anfi ile kullanmayacaksanız DTS ve DD'e gerek yok, stereo da indirebilirsiniz. Ama sanırım 4K stereo da bulmak zor :)

Ben açıkcası 4k işini biraz bekletiyorum. Öncelikle, TV'nin DD true HD veya DTS-HD MSTR gibi sesleri anfiye gönderemediğinden bu dosyaları harici olarak oynatmam lazım. Yani AppleTV 4K göründü ufukta. O zamana kadar 1080p'ye devam.
    Şunu belirtmekte de fayda da var, 1080p görüntüyü de çok çok başarılı işliyor TV. 4K'ya yakın kalite var neredeyse.. çok 4K ihtiyacını hissettirmiyor açıkcası...

Hocam ornekti o en az 10 gb olmali yani. Bnmde izlediklerim 30-40 gb:)) sen nerden izliyorsun hocam kodiden mi tvnin kendisinden mi izliyosun?

4k'yı soruyorsan; işte denemek için USB bellek üzerinden taktım çalıştırdım. kendi oynatıcısı üzerinden yani..
    ama genel anlamda filmlerimi Apple TV üzerinden izliyorum.
    bu saatten sonra kodi bitmiştir benim için. bir anlamı yok. hem az önce okuduğum kadarıyla 4K oynatmıyor, onun haricinde de zaten true hd ses alamıyorum ARC üzerinden.
    Apple TV'ye devam

• quote:

Orijinalden alıntı: panama

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cagatayf

Arkadaşlar malumunuz tv de kodi kuruluyor ve işe yarar bir şekilde kullanabiliyoruz peki aranızda kodi den eklentiler kurup online film dizi vs izleyeniniz var mı hangi eklentileri kurup nasıl yararlanıyorsunuz ?

hocam ben dun ilk kodi de 4k filmimi izledim program guzel baya kasmadi hic sorunsuz sekilde izledim 40 gb lik filmi

eklenti muhabbetine henuz bende girmedim, ama bu 4k tvye sahipseniz en az 10 gb lik film izlemeniz lazim yoksa tvye kufur etmis olursunuz 2-3 gblik film izlerseniz:))

zaten gorceksiniz 4k film yada full hd film izledikten sonra 2-3 gblik hd filmler bile izlemek istemiceksiniz

10 gb mı??? hocam ben 2-3 tane indirdim. biri 40gb, diğer 60gb. :)
    Ancak evet, dosyanın büyük bölümü ses codec'i dir. Anfi ile kullanmayacaksanız DTS ve DD'e gerek yok, stereo da indirebilirsiniz. Ama sanırım 4K stereo da bulmak zor :)

Ben açıkcası 4k işini biraz bekletiyorum. Öncelikle, TV'nin DD true HD veya DTS-HD MSTR gibi sesleri anfiye gönderemediğinden bu dosyaları harici olarak oynatmam lazım. Yani AppleTV 4K göründü ufukta. O zamana kadar 1080p'ye devam.
    Şunu belirtmekte de fayda da var, 1080p görüntüyü de çok çok başarılı işliyor TV. 4K'ya yakın kalite var neredeyse.. çok 4K ihtiyacını hissettirmiyor açıkcası...

Hocam sizde amfi ile kullanıyorsunuz , dolby true hd vs Yen'i codecleri harici oynatıcı dışında almamız zor herhalde . Bende bilgisayar da var htpc , onda uygun codec mi bulmak lazım bu ses dosyalarını çözmek için

Birde apple 4K Yen'i ses codeclerini destekliyor mu ? Bende 4K olmayanı var ses dosyası çözme işi felaket :(

4K olmayanı ama 4. generasyon mu sizin Apple TV?

Benim sistem şu şekilde kurulu:
    1- Apple TV (4. generasyon). Filmlerimi Infuse ile izliyorum. AppStore'daki muhtemel tek DD ve DTS çözebilen yazılım. Çok da başarılı.. her türlü filmi + ses codecini sorunsuzca oynatabiliyorum ANCAK Apple'in sınırlamalarından dolayı film'in sesi 7.1 kanal PCM olarak iletiliyor anfiye. Yani anfi üzerinde DTS vs yazısı göremezsin ancak yalın ve kayıpsız 7.1 kanal aldığını görebilirsin. Bu cihazın yapacağı maksimum bu. Neticede hiçbir fark yok, ses birebir aynısı. Sadece dediğim gibi anfinin ekranda DTS, DD gibi ibareler yazmıyor.

2- Yan odadaki PC'den anfime HDMI kablosu çektim. Yani bilgisayarın oynattığı ve ekran kartının desteklediği çözünürlüğe kadar görüntüyü aktarabilirim TV'ye. Seninde belirttiğin gibi görüntü problem değil, önemli olan ses. Videolan VLC, DTS sesleri aktaramıyor. K-lite codeclerini indireceksin, içindeki classic windows mediaplayer ile herşeyi sorunsuzca izler ve duyarsın. ben ama daha şık bir video oynatıcı istediğim için PC'ye de kodi yükledim. hem böylece telefonumla da KODI uzaktan olarak kumanda edebiliyorum. ANCAK kodi'nin özel bir sürümü lazım. kendi sitesinden indirdiğim Kodi yine DTS 7.1 sesleri aktarmıyor. özel bir sürüm var BS-player dahil olan (ismini yanlış hatırlıyor olabilirim). Sadece o sürüm ile (k-lite codecler ile birlikte) kodi den DTS 7.1 ses alabiliyorum ve anfinin ekranında da DTS HD MSTR vs falan yazmakta.

Bu arada ekran kartım NVIDIA GeForce GTX 980. Henüz ne baktım nede denedim 4K görüntüyü TV'ye aktarmaya ama destekliyorsa, neden olmasın. Böylece gerçek 4K görüntü + 7.1 sesi bilgisayarımdan TV'me aktarabilirim eğer başarabilirsem.

EDIT:
    Yeni appleTV 4k, yeni ses dosyalarını desteklemiyor. Aslına bakarsan 4. generasyon appleTV ile birebir aynı (ses çözme konusunda). apple TV 4K'yı kullananlar yine aynı şekilde infuse kullanmaları gerekiyor o sesleri çözmek için. Ama aslında donanımın ATMOS dahil yeni ses-codeclerini tümü desteklenebildiği konuşuluyor. Kısıtlama yazılımsal. bir ihtimal belki başka bir update ile Apple bu yeni ses codeclerini de destekeleyebileceği konuşuluyor yabancı forumda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kızıl Baron -- 17 Kasım 2017; 9:48:54 >

• Evet dediğiniz gibi olması lazım çünkü kodi çıkış ayarları standart 1080p ve değişmiyor...
  • Ya arkadaslar birileri soyleyebikir mi? Cozunurlukleriniz kac suanv trt 4k ya gelince kumandadan 7 nin altindaki tusa basin hdmin altinda ne yaziyor? Bende 3840x2160 yaziyor onuda uydu cihazimiz var 4k destekli ordan ayarladim ama 60 hz yaptik 20-30-40-50 hz lerde var bu hzler ne anlama geliyor goruntu kalitesiyle ilgili degil herhalde cunku cozunurluk sabit hep

3840x2160 60 hz

3840x2160 50 hz

3840x2160 40 hz diye gidiyor sizdekilerde ne yaziyor

Acaba saniyedeki kare sayısı olabilir mi?
    Telefonlardaki gibi, iphone'da mesela 60 ayarlayınca daha akıcı canlı bir video çekimi var.
    ama uydu alıcı, tv'ler de pek bir fonksiyonu yoktur zira yayın zaten standart geliyor.

Tahmin ettim, ağır sallamış da olabilirim, sonra gerçek başka birşeyse beni linç etmeyin
  • quote:

Acaba saniyedeki kare sayısı olabilir mi?
    Telefonlardaki gibi, iphone'da mesela 60 ayarlayınca daha akıcı canlı bir video çekimi var.
    ama uydu alıcı, tv'ler de pek bir fonksiyonu yoktur zira yayın zaten standart geliyor.

Tahmin ettim, ağır sallamış da olabilirim, sonra gerçek başka birşeyse beni linç etmeyin

hocam o dedigin olay fps ama burda hz yaziyor

3840x2160 30 hz ile 3840x2160 60 hz nin farki ne onu bilmiyorum kalite degildir cunku cozunurluk sabit

sende ki hangi cozunurluk hocam?
  • yabanci bi forumda birisi sunu yazmis

quote:

30hz means it can only display 30 fps.

60hz means it can display 60fps.

If your gaming then 60hz is a must for most people.

30 hz demek ekranda 30 fps
    60 hz demek ekranda 60 fps olarak gorursun demis, youtube dan baktim 30 hz vs 60 hz diye adamlar agir cekimde gostermis farkini 60 hz daha akiciydi yani 60 hz daha iyi demek hz ne kadar yuksek olursa

benim sorum su olacak hdmi 1 e bagli suan, hdmi 2 ye baglasam daha mi iyi goruntu elde ederim... her HDMI grisini ayni kalitede mi? yoksa farkli HDMI lar farkli kalite verebiliyor mu?
    Tv de gördüğünüz çözünürlük, Tv nin kendi bastığı bir rakam diye düşünün..Gelen sinyali göstermiyor..

Harici cihaz çözünürlüğü neye ayarlandı ise onu gösterir..Örnek PS3 çıkış sinyalini 720p yaptınız, Tv bunu 720 gösterir..1080p yaptınız 1080 p gösterir..

Demek değildir gelen sinyal bu..

Digitürkte daha çok oluyor sanırım mesela Digitürk yayınının cihazlarda 1080i gösterdiği söyleniyor..

Bu tarz çözünürlükler için söylenen maalesef yazılımla istenilen rakam gösteriliyor..Güvenmemek lazım..

MediaInfo programı varsa bunla açın video dosyasını orada çözünürlük ve ses kodekleri yazar..Ama oynayan yayındaki çözünürlük gercek değil, Tv onu ayarlardan hafızadan getiririyor

4K 2160p çözünürlük bile zor..Hevc kodlama ile daha azdır..

50p/60p bunlar da çok zor..TRT mesela 50p yayın yapıyor diye biliyorum..60p yayın anca uyduda varsa vardır..

4K denilen şeyler gercek 4k değil..

Sony tv girişleri çözünürlüğü değişken..hepsi 4k desteklemez..1 veya 2 tanesi ancak

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 17 Kasım 2017; 11:53:47 >

Çözünürlüklere fazla takmayın..Orjinal Ham dosyalar çok yer kapladığından, düşük band genişliği, altyapı sebebi ile sıkıştırılmak zorunda..

Youtube VP9 kodekle sıkıştırıyor, Hevc H265 var, farklı 4k sıkıştırma algoritmaları var..

2160p standart dense de ki bu en alt 4K seviyesi, Netflix 4K ların 1080p den daha iyi/akıcı olmadığı test edilmiş..

4K/60 p bunlar işin Ticari yönü...BluRay üzerinden belki ama Uydu/İnternet üzerinden Stream denilen AKIŞ işlemi ile Full 4K/60p biraz zor..Donanım yetersiz kalabilir, internet, altyapı yetersiz kalabilir..Bu işin Buffer/Önbellek olayı var..TV içine bunları sığdırmak zor..O zaman Bilgisayar olur

Lossless /kayıpsız denilen sıkıştırma yöntemlerinde bile illaki kayıp olur..Bun Göz ve Kulağın hissetmeyeceği sesleri atarak çözmeye çalışıyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 17 Kasım 2017; 12:10:44 >
  • panama P kullanıcısına yanıt
    4K çözünürlük tabikide geliyor. Sadece HDR mod aktifken oyun çok akici olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sdcvn

Tv de gördüğünüz çözünürlük, Tv nin kendi bastığı bir rakam diye düşünün..Gelen sinyali göstermiyor..

Harici cihaz çözünürlüğü neye ayarlandı ise onu gösterir..Örnek PS3 çıkış sinyalini 720p yaptınız, Tv bunu 720 gösterir..1080p yaptınız 1080 p gösterir..

Demek değildir gelen sinyal bu..

Digitürkte daha çok oluyor sanırım mesela Digitürk yayınının cihazlarda 1080i gösterdiği söyleniyor..

Bu tarz çözünürlükler için söylenen maalesef yazılımla istenilen rakam gösteriliyor..Güvenmemek lazım..

MediaInfo programı varsa bunla açın video dosyasını orada çözünürlük ve ses kodekleri yazar..Ama oynayan yayındaki çözünürlük gercek değil, Tv onu ayarlardan hafızadan getiririyor

4K 2160p çözünürlük bile zor..Hevc kodlama ile daha azdır..

50p/60p bunlar da çok zor..TRT mesela 50p yayın yapıyor diye biliyorum..60p yayın anca uyduda varsa vardır..

4K denilen şeyler gercek 4k değil..

Sony tv girişleri çözünürlüğü değişken..hepsi 4k desteklemez..1 veya 2 tanesi ancak

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU)

tesekkurler peki neden sonynin kendi ekran ayarlarindan cozunurluk ayarlanmiyor? dikkatimi 2 sey cekti;

ayarlar < harici girisler < HDMI sinyal formati < standart ve gelismis secenekleri var

gelismisin altinda " HDMI 2veya 3 e takildigin yuksek kaliteli goruntu alirsiniz" gibi seyler soyluyordu suan aklimda degil. bizde HDMI 2 ye takip bu ayari gelismis yaptik

ekran < resim < gelismis ayarlar < video secenekleri < HDMI video araligi bu ayari anlamadim ben otomatik sinirli tam flan var suan otomatikte sizdekinde ne yaziyor?

bide ekran dan ekran kontrolune geldigimizde bizde ordaki ayarlar pasif, ekram modu tam flan yaziyordu tikladigimizda mevcut yayinda gecerli degil ibaresini gordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cocarca33 -- 17 Kasım 2017; 12:26:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -HKN-

Siz bu fps değerlerini tv ye bir ekipman bağlayıp mı elde ettiniz yoksa gözle hissettiğiniz değerler mi?
    Sizin kadar pro oyuncu olmasam da ben de 1 aydan fazla süredir ps4 pro ile uncharted 4, infamous second son ve horizon zero dawn oynuyorum. Başka oyunlar da var ama onlarda HDR yok.
    infamous second da %90 dayım oyun bitmek üzere, uncharted 4 de %45 deyim. Her üç oyunda da HDR açık, tv oyun modunda ve oyunların yağ gibi aktığını söyleyebilirim. En karmaşık çatışma ve patlama sahnelerinde bile en ufak bir fps düşüşü hissetmedim şu ana kadar.
    Ya ben yaşlandım artık gözler hassas fps ölçümü yapamıyor ya da daha iyisini görmediğim için en iyisi budur diyorum.

Herhangi bir ölçüm cihazım yok. Gözle belli olacak kadar net bir sekilde akicilikta farklılık var. O verdiğim fps değerleri sadece ortalama bi hissiyatı anlatmak içindi. Android ile ilgili bazılarının sorunlar yaşadığı kesin ve özellikle motion ile ilgili. Belki bendeki de böyle e bir durum olabilir. Bence sende oyun modu aktifken playstation sistem menüsünden HDR yi kapatıp(oyun içinden değil) ayni oyunlari dene ve fark var mi bir bak. Umarım Android kaynakli sorundur da en azindan gelecek bir sonraki Android güncellemesine ümidim olur.

Buradan Help Guideden istediğiniz özellikleri sorgulayabilirsiniz:

https://www.sony.co.uk/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs-android-/kd-55xe9005#manuals

Sony Tv lerde maalesef Her özellik Her zaman kullanılmıyor, Örnek PIP -Pencere içinde Pencere..Harici cihazla kullanılmıyor? Eski Tüplü Tv lerde bile oluyordu?

HDMI enhanced ile 4K-Yüksek çözünürlük girişe izin vermesi, sanırım Harici bir cihaz ile Orjinal BluRay ile 4K izle tarzı bir zorlama olabilir..

Sony Tv yanında Müzik ve Sinema sektöründe, BluRay cihazı üreticisi olduğu için, kısıtlamalar normal

Kanal d uhd çözünürlük desteklemediği için olur.cihaz destekliyo ama kanal 1080p en fazla.sebebi o olabilir.1080i modunda deneme yap bi bakalım.

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.