Şimdi Ara

Sadece Mouse İmleci Var (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
2
Favori
80.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar benim şöle bi sıkıntım var şifrem var o yüzden ctrl falan işlemiyor ne yapıcam bilmiyorum bunun bi çözümü yokmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Luigi kullanıcısına yanıt
    Hocam belki ustunden baya bir sene gecti ama Allah razi olsun ya sayenizde cozdum problemli. Siyah ekran sorunu ne illet bir seymis

• k@r@ntin@ kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim dostum, sayende gayet rahat bir şekilde sorunumu çözdüm.
  • ayni hata bendede oldu bayaa arastirdim yabanci bir sitede shift'e 5 defa bas ve olur belki bende seninkinin aynisi oldu guncelleme vardi 10.dk gittim geldigimde ayni bu haldeydi pc dene belki olur

• R.Korkmazz kullanıcısına yanıt
    Drivers32 diye bir kısım yoktu bende arkadaşlar, bu arada işletim sistemim Windows7. Sanırım bu sorun Advanced System Care 12.2 de yaptığım tarama yüzünden oluştu. Program kayıt defterinide derliyeyim derken batırdı galiba, zaten bu problem ondan sonra olmaya başladı. Gerçi son günlerde windows update yapmıştı belki ondanda olmuş olabilir, herkes bir şey diyor.

EDR Commander'i flasha boot ettikten sonra ilk başta sistem geri yükleme gözükmemişti, bir daha farklı bir şey deneyeyim derken reset attığımda tekrar denememle sistem geri dönüş noktası (adını hatırlamıyorum) buldu, şimdi onu deneyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.